Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wymień piec węglowy na ekologiczny
~~emy niezalogowany
29 listopada 2017r. o 21:31
Miał już ktoś może kontrolę w związku ze złożonym wnioskiem? U mnie na jutro się zapowiedzieli i generalnie ciekawi mnie jej przebieg...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11793
#Baja nieaktywny
30 listopada 2017r. o 8:27
Czyżby już akcja dotacji ruszyła? Ja nie mam jeszcze żadnej informacji od urzędu,może ja czegoś nie wiem? Była mowa,że będą o wszystkim nas informować na bieżąco!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~emy niezalogowany
30 listopada 2017r. o 13:44
Termin składania wniosków był do 29 września, była informacja na stronie Urzędu Gminy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wers niezalogowany
30 listopada 2017r. o 17:11
Jestem na liście rezerwowej i może w przyszłym roku dostanę dotację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~emy niezalogowany
30 listopada 2017r. o 23:07
~~wers napisał(a): Jestem na liście rezerwowej i może w przyszłym roku dostanę dotację
Lista rezerwowa? Niekoniecznie rozumiem ,budżet jest więc raczej żadnych rezerwacji nie robią ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gasina49 niezalogowany
1 grudnia 2017r. o 8:36
A ja mam takie pytanie , bo mam całkiem nowy kocioł miałowy .Klasy 3 Najwyższej. I nie rozumiem dlaczego nie będę mógł palić miałem? A węglem już tak, czym różni się węgiel od miału który jest tym samym węglem. Jak ja nie kupie tego miału to zrobią z niego brykiet, do którego dodadzą lepiszcze na bazie smoły i ten brykiet już będzie ekologiczny?
Dodam że , odpalam piec od góry i jak rozpalam to dymi się tylko na początku jak pali się drewno, później nie ma żadnego dymu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To on kg tu km niezalogowany
1 grudnia 2017r. o 8:50
Będziesz mógł palić miałem bo zakaz jest tylko dla bojących się swojego cienia. Nikt nie może zabronić ci palić w piecu!
Problem może być z zakupem miału ale jak go kupisz to możesz nim palić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gasina49 niezalogowany
1 grudnia 2017r. o 9:12
Tak rozumie, że będę mógł palić miałem , ale jak wprowadzą zakaz tak jak piszesz będzie problem z zakupem miału. Już w tym sezonie był problem z kupnem bo już się wszyscy wystraszyli że zakaz i nie sprowadzali.
Chyba że będzie można kupić miał kolekcjonerski , tak jak wiele zakazanych rzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.