Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wymień piec węglowy na ekologiczny
1
emem
16 czerwca 2017r. o 0:40
Toudi, juz niedlugo. Belchatow za 3 lata zamkniety, zostanie jezioro. Na Slasku podobnie, wiec wegla bedzie mniej, zostanie import ;)


Dopisane 16.06.2017r. o godz. 00:40:

~~zacofany moher napisał(a): Maniera pisania małymi literami, bez polskich znaków, bez znaków interpunkcyjnych jest nieznośna. Świadczy o lekceważeniu czytelnika i braku kultury języka. Smutne, że pisze tak człowiek młody i - podobno - wykształcony..


Nie, swiadczy o tym, ze ktos kto pisze swoja wypowiedz korzysta z internetu od lat 90. :) I nie jest to nic zlego ani nienormalnego - to jest forum dyskusyjne i zgodnie z jego regulaminem, zwracanie komus uwagi na to, ze nie uzywa ogonkow jest niekulturalne. A to jest temat dotyczacy wymiany piecow, wiec wiecej nie spamuj.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 0:56
Jeżeli program będzie działał do wyczerpania funduszy na ten cel to kreślenie planów nie ma sensu dopóki nie poznamy sumy środków na te cele.
Wiadomo że miasto przeznaczy więcej na przyłączeniu do ZEC niż np.na kotły gazowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zacofany moher niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 21:01
emem napisał(a):
Nie, swiadczy o tym, ze ktos kto pisze swoja wypowiedz korzysta z internetu od lat 90. :)

Pan sobie wyobrazi, że pamiętam lata dziewięćdziesiąte. Co więcej - już wtedy potrafiłem uzyskać, pisząc na komputerze, polskie (i inne) znaki. Sądziłem, że jest to umiejętność dość powszechna. Ale Pan, widzę, z tych, co to "mam dysleksję i co mi zrobisz".
Ktoś napisał:
zwracanie komus uwagi na to, ze nie uzywa ogonkow jest niekulturalne.

Szczęka mi opadła...
Ale dziękuję za kropkę na końcu zdania. Przeoczenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
16 czerwca 2017r. o 21:30
emem napisał(a): Toudi, juz niedlugo. Belchatow za 3 lata zamkniety, zostanie jezioro. Na Slasku podobnie, wiec wegla bedzie mniej, zostanie import ;)Dopisane 16.06.2017r. o godz. 00:40:
~~zacofany moher napisał(a): Maniera pisania małymi literami, bez polskich znaków, bez znaków interpunkcyjnych jest nieznośna. Świadczy o lekceważeniu czytelnika i braku kultury języka. Smutne, że pisze tak człowiek młody i - podobno - wykształcony..


Nie, swiadczy o tym, ze ktos kto pisze swoja wypowiedz korzysta z internetu od lat 90. :) I nie jest to nic zlego ani nienormalnego - to jest forum dyskusyjne i zgodnie z jego regulaminem, zwracanie komus uwagi na to, ze nie uzywa ogonkow jest niekulturalne. A to jest temat dotyczacy wymiany piecow, wiec wiecej nie spamuj.


ale ja dalej nie wiem co rozumujesz poprzez "kiepski węgiel "

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mn niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 13:52
Fajna inicjatywa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 czerwca 2017r. o 8:43
Postaram się trochę wnieść ortografi . Ale jesteście nie uświadomieni co do życia ile ludzie żyją mnie jest pisane 899 lat , Mojrzerz żył o 5 lat krucej i to jest życie , Jestem po 80-tce i 2-wie paki spalam na dobę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
7 października 2017r. o 17:23
Czy ktoś składał tam wniosek? Czy kocioł na ekogroszek też w to się zalicza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kiss niezalogowany
8 października 2017r. o 6:25
Można składać wnioski ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza