Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ilu uchodźców powinien przyjąć powiat bolesławieck

2900
#falco nieaktywny
17 września 2017r. o 14:03
zejdz z tej ''ścieżki '';)
kwestia wiary to też kwestia religii a ta nakazuje pomagać w potrzebie ...
zapytaj koleżki ...
on jest ''biegły'' w kwestiach wiary ...hehehe

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 września 2017r. o 14:06
Pomagać mozna w rózny sposób, niekoniecznie ściagając sobie problemy na głowe, jak pokazują to przykłady z zachodu.

btw, ilu uchodźcom już pomogłeś?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 września 2017r. o 14:21
jak zwykle -unikasz odpowiedzi nie dając własnej ...

skornie
tu nie ma ''złotego środka ''a przynajmniej ja nie widzę ...
jestem za pomocą ... kobiety ,dzieci tylko znowu pojawia się ''ale ''
np. odezwą się organizacje mające za zadanie ''łączenie rodzin '' i co wtedy?

takich ''ale '' mam jeszcze kilka dlatego powtarzam jeszcze raz -nie ma ''złotego środka ''
wytłumacz mi dlaczego nie interweniuje w tej kwestii ONZ
czy nie dlatego że wszystkie rezolucje blokuje ten obrońca ''demokracji'' za ''wielkiej wody ''?

jeszcze raz napiszę -poczytaj od czego i czyich poczynań w Afryce rozpoczął się ten ''exodus''

i zapewniam cię -nie byli to Rosjanie ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~flacon niezalogowany
17 września 2017r. o 14:30
falco napisał(a): jak zwykle -unikasz odpowiedzi nie dając własnej ...

skornie
tu nie ma ''złotego środka ''a przynajmniej ja nie widzę ...
jestem za pomocą ... kobiety ,dzieci tylko znowu pojawia się ''ale ''
np. odezwą się organizacje mające za zadanie ''łączenie rodzin '' i co wtedy?

takich ''ale '' mam jeszcze kilka dlatego powtarzam jeszcze raz -nie ma ''złotego środka ''
wytłumacz mi dlaczego nie interweniuje w tej kwestii ONZ
czy nie dlatego że wszystkie rezolucje blokuje ten obrońca ''demokracji'' za ''wielkiej wody ''?

jeszcze raz napiszę -poczytaj od czego i czyich poczynań w Afryce rozpoczął się ten ''exodus''

i zapewniam cię -nie byli to Rosjanie ...;)



"Przydatność córek różnych buhajów do użytkowania w fermach krów mlecznych."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skandal niezalogowany
17 września 2017r. o 17:20
"To już plaga. Kolejny gwałt w Niemczech dokonany przez nachodzcow".
Portal: niezalezna.pl

Pomagać, jeśli już, to po dobrym rozeznaniu i tylko tam u nich, na miejscu.
Żadnych nachodzcow. Wprowadzić kontrolę na granicach. Sprawdzać pociągi. Żadnych korytarzy tworzonych przez kościoły. Śmiano się z Prezesa Kaczyńskiego, który mówił, że "przywleka" choroby. I tak już jest: gruźlica, trąd, wszawica, nieznane przypadki zgonów we Włoszech. Obronę naszych granic musimy wymóc, bo np.już w Zgorzelcu jest niebezpiecznie. Niby most jest monitorowany a nachodzcy nawet nie sa legitymowani. W swoim zachowaniach są brutalni, agresywni, bezwzgledni, sprytni i bardzo cwani. Szkoda, że niektóre nasze Pani łączą się z nimi dobrowolnie. W ten sposób oni mają dobry azyl. Dziewczyny, związek z nachodzca jest bardzo, bardzo ryzykowny.
Powinnismy naśladować Żydów, oni z nimi szybko robią porządki.
Mężczyźni, murzyn rzucił wam na tym portalu w twarz, że nie macie jaj!.
To jak to jest? Obronicie swoje matki, żony, narzeczone, majątek, Ojczyznę?



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hola hola niezalogowany
17 września 2017r. o 18:37
Hola hola. A z jakiej racji ja mam w ogóle tym gownoskórym pomagać? Czym oni mi kiedyś pomogli, że ja mam się nad nimi litować? Ja im wprowadziłem w ich gównokraju wojne, że mam się teraz nimi opiekować? Z jakiej racji w ogóle ja muszę wysłuchiwać debat na temat pomocy dla nich? Bo tak trzeba? Trzeba to się troszczyć o swoją rodzinę i siebie, a ja nie jakiś bydlaków z zupełnie inną kulturą. Trzeba pomagać, bo co? Merkelowa tak mówi z szulzem? Do dzisiaj żyją ludzie, którzy pamiętają i doświadczyli niemieckiej ,,chęci pomocy". Jeszcze nie tak dawno chcieli rozdupcyć całą europe, a teraz co? ot proszę zbawcy europy się znaleźli psia mać. U nich zwykłe: ,,poproszę chleb i dwa kilo cukru" brzmi jak rozkaz rozstrzelania to dlaczego jestem zmuszony by ich słuchać, albo wchodzić w jakąkolwiek dyskusje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 września 2017r. o 18:39
biedny faceciku ...
poczytaj o takich dwóch polskich ''nachodzcach'' co dokonali w Berlinie gwałtu na muzyku


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdemotywowany niezalogowany
17 września 2017r. o 18:45
To są ,,incedynciki incedyncików" co się czepiasz. Wszędzie są popaprańcy, w każdej kulturze, narodzie itd. Problem zaczyna się wtedy, gdy jest ich 98% społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza