Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zrobił to! Skoczył 48 razy, a nawet więcej.
~~tomek tak 3maj niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 10:13
Znalazł się(siem) rachmistrz. Pilnuj swojej kasy (jak ją masz) a tak to CZEp się baby ,jak ją masz
Co za pierdoła z ciebie i maruda a ty hejtujesz wszysto i wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 10:30


Zmoderowano 25.06.2017 godz.14:16 - powód: brak kultury (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do śmierdzącego niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 11:14
~~klucznick napisał(a):
~~tomek tak 3maj napisał(a): Znalazł się(siem) rachmistrz. Pilnuj swojej kasy (jak ją masz) a tak to CZEp się baby ,jak ją masz
Co za pierdoła z ciebie i maruda a ty hejtujesz wszysto i wszystkich.
a teraz buraczany kaczanie posłuchaj krótkiej historii,jak chcę komuś pomóc ,to pomagam bez rozgłosu na forum,i nie kombinuję że wydaję xxx na skok,a xx na sieroty,i nie skaczę dla nikogo ,ani z samolotu, ani z kanapy,ani po piwo.takie miernoty jak ty zawsze będą wierzyły takim jak on że to jest super gest w dobrą stronę,a ja nigdy nie uwierzę w te bajki ,a tylko dlatego że moja inteligencja nie idzie z nikim w parze,tak że trzeci maj to już historia.Najbardziej honorowi gracze zawsze pozostają anonimowi.


NaPISał ,, kierowca ciężarówki, którego jedynym sukcesem w życiu jest jego "konkretny sprzęt" , który niestety przydaje mu się tylko do tego, żeby zdradzać żonę z przydrożnymi dziw.kami, czym chwali się na forum .''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcin Kozłowski niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 11:20
~~klucznick napisał(a):
~~Marcin Kozłowski napisał(a): Klucznicku,
Widzę, że w świecie logiki poruszasz się równie sprawnie, jak w świecie ortografii. Winszuję. Jednocześnie jednak szczerze współczuję ludziom, którzy mają tyle do powiedzenia innym, tyle wartościowych treści spod ich palców idzie w świat i z jakiegoś powodu nie mogą ich autoryzować własnym nazwiskiem. Nikt, nigdy nie pozna autora tych perełek. Współczuję. To musi być dołujące uczucie...
nie opowiadaj bajek i tym postem nie zamydlaj nikomu oczu,napisz wprost ile kosztowało wynajęcie samolotu ?kto za to zapłacił?ile TY dałeś no ogólnie zestawienie wydatków?jednym zamkniesz tym buzie innym otworzysz oczy,skoro masz tyle odwagi żeby skoczyć ze spadochronu to chyba masz odwagę na wykazanie prawdy,i bardzo cię proszę nie porównój nigdy orografi z inteligencją bo możesz się rozczarować.pozdrawiam

Klucznicku,
1) Nie pisałem o inteligencji -tego nawet nie usiłuję oceniać. Logika i inteligencja to dwie różne rzeczy i nie zawsze idą w parze.
2) Nie skakałem w tej akcji i nie wiem, ile kosztowało wynajęcie samolotu -kieruj to pytanie do innych.
3) Widzę, że logice i ortografii dorównuje spostrzegawczość -Nie mam na imię Tomasz.
4) Naprawdę warto wiedzieć o czym i do kogo się pisze. Trudniej wtedy popełnić błąd w ocenie innych osób, przedsięwzięć i działań.
Życzę mniej zacietrzewienia, a więcej trzeźwego i życzliwego spojrzenia na innych.
Marcin (nie Tomasz) Kozłowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz Kozłowski niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 14:07
Klucznicku,

Margaret Taczer (dla Ciebie nazwisko w wersji fonetycznej; dla wyjaśnienia, to taka węgierska wioślarka) powiedziała kiedyś o potędze, którą, jak wnioskuję, przypisujesz tu sobie w ramach swojej inteligencji: "Być potężnym – to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś".
Ani Ty potężny nie jesteś, koleżko, ani damą też nie.

Pozdro, bracie! Dawaj dalej! Hejtu co sił w klawiaturze!
Pasuje do Ciebie jedno ze słów złożonych z samych polskich znaków: ŻÓŁĆ

Tomasz (nie Marcin) Kozłowski

P.S.
Skacze się ze spadochronEM, nie ze sparochrnU - ale to na pewno wiesz, jako osoba niezwykle inteligentna :) Dla jasności - skacze się wtedy z samolotU, a nie z samolotEM

Zaczyna mi się to forum podobać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tomek tak 3maj niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 14:15
Kluczniku rozumiem że nie dostałeś do komisji śledczej Amber,ale to nie powód aby wylewać tu swoje frustracje.
Piłeś nie jedz
Piłeś nie siadaj za kompem !
W szpitalu na tysiąclecia są naprawde dobrzy lekarze,którzy wyleczą ciebie z tej choroby zwaną nienawiścią do wszystkich którym coś udało się zrobić dla innych.
Tomasz przekazał kase dla potrzebujących i to jest WAŻNE !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcin Kozłowski niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 14:29
"(...)
Zaczyna mi się to forum podobać :)"

Tylko że rozmowa na argumenty z takim trollem wygląda trochę jak boksowanie z siedmiolatkiem. Wysiłek żaden, ale splendoru i chwały nie dodaje. Szkoda na to czasu.
Ja stąd spadam i zapewne nie wrócę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 15:13
skoczę po piwo, skok dla sierot,a piwo sam wypiję,i tak mogę co dziennie,tylko co z tego będą miały sieroty?moje posty to nie hejt,to rozmowa tylko brak rozmówcy więc monolog.postów nie wiele jak na charytatywne oddanie sprawie,a jakie to ma znaczenie że jestem kierowcą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza