Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zrobił to! Skoczył 48 razy, a nawet więcej.
3004
#masi nieaktywny
24 czerwca 2017r. o 23:00
Gratulacje Tomku! Nie przejmuj się... Jeszcze raz gratuluje, dzieciaki na pewno sa przeszczęśliwe : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~masi forever niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 4:34
masi napisał(a): Gratulacje Tomku! Nie przejmuj się... Jeszcze raz gratuluje, dzieciaki na pewno sa przeszczęśliwe : )


No nareszcie Bolec ma internautę na poziomie , brawo Panie Masi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 czerwca 2017r. o 5:18
~~Tomasz Kozłowski napisał(a): Witajcie,

Czytam powyższe wpisy.
Bardzo, bardzo dziękuję za uznanie oraz za dostrzeżenie trudu, który włożyłem w przygotowanie w ten projekt. Było to 8 miesięcy mojego, zaznaczam, mojego życia.
Jeżeli komuś się wydaje, że aktem odwagi jest dla mnie stawienie się pod Domem Dziecka na wezwanie tchórza, który nie ma jaj, żeby podpisać się swoim nazwiskiem, a chowa się za zwrotem "pannazdzieckiem", to wyjaśniam - nie jest to dla mnie trudne. Wolę jednak zrobić przelew, niż jechać 500 km, żeby spotkać nie wiem kogo.

Nie będę się wdawał w pyskówki z Mistrzami Klawiatury, który wszystko o wszystkim wie, ale to nie znaczy, że nie przyjadę na jego/jej wezwanie. Warunek jest tylko jeden: Zrób w rok 10% tego, co ja (przypominam: 50 skoków w jeden dzień, zebrane ponad 180 tys. zł), a przyjdę do Ciebie z Warszawy na piechotę.
Jeżeli nie dasz rady, to pozostań tam, gdzie jesteś. Jednak wpierw pokuś się na akt odwagi polegający na ujawnieniu swojej tożsamości.

Kiedy niedawno rozmawiałem z moim przyjacielem opowiadając mu o tym, że jedynym miejscem gdzie mnie shejtowano jest mój rodzinny Bolesławiec, odpowiedział mi krótko: "Oni nie chcą być na twoim miejscu, oni chcą, żebyś ty był na ich". Nie będę...

Pozdrawiam,
Tomasz Kozłowski


Tomek :) Pannazdzieckiem klepie w klawiaturę na tym portalu już jakieś dziesięć lat . Z reguły opowiadam o największym skur... stwie naszej cywilizacji , czyli pieniądzu fiducjarnym. Dużo czytam i nie jestem , tak , jak Ty psychologiem . Mam sześć mądrych Autorytetów , faceci z wiedzą , której mi brakuje . Brakuje mi też Twej sprawności fizycznej , bo wyobrażam sobie , jaką trzeba mieć kondycję , żeby dokonać tego , co Ty zrobiłeś. Ale nie wmawiaj mi , że zrobiłeś to dla dzieci. Dokonałeś wielkiego wyczynu dla zaspokojenia własnych aspiracji. Nie wiem czy to jest dobre , czy złe , ale gratuluje :)

Nazywam się Piotr Różański , Bielska siedemnaście przez trzy.

Skocz do mnie na kawę. :)

Miłej niedzieli :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz Kozłowski niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 6:24
Kochani,

Tutaj nie chodzi o moje ambicje walki ze spoconym frustratem, który z zadyszką przy nocnej lampce klepie w przybrudzoną klawiaturę. Nie chodzi o ocenę Bolesławca, bo głupota nie pochodzi z miejsca zamieszkania, ani z grubości ścian w mieszkalnym bloku. Nie chodzi też o moje porównywanie się do kogokolwiek. Wiem kim jestem, wiem jak się w życiu poprzewracałem, wiem co w życiu zrobiłem, i wiem co jestem w stanie zrobić.

Zabrałem głos na tym malutkim forum dlatego, że hejt jest rodzajem przemocy i potrafi wyrządzić ludziom krzywdę. Przeniosłem dyskusję na Facebook, bo tam zasięg jest znacznie większy i radośni twórcy mogą tam zabrać głos w znacznie szerszym gronie.
Oczywiście hejtujący tchórze tego nie zrobią, bo brak im jaj i zwykłej odwagi. Ja jednak nie boję się upubliczniać ani takich ludzi, ani takich rzeczy.

Charakterystyczne na tym forum jest to, że opisujący mnie ludzie znają moje motywacje, moje korzyści, moje finanse i całość inwestycji w moje projekty - zastanawiam się który z Was ma choćby jedną prawdziwą informację pozyskaną ode mnie wprost?

Mistrzu klawiatury - chodź na większą scenę, pokaż twarz, inaczej jesteś zwykłym cieniasem :)

Kończąc dyskusję tutaj, życzę miłego dnia!
Tomek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tomek tak 3maj niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 6:34
Tomek dyskusja z trollami nic nie zmieni .
Zrobiłeś swoje,pomogłeś potrzebującym więc czapki z głów !
Kiedy odwiedzisz bolesławiec ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 czerwca 2017r. o 7:38
Dzień Dobry :)
tak ''hejt jest formą przemocy''. Może wrzeszcie administratorzy BolecForum przejrzą na oczy. Tolerując hejt tolerują przemoc.
Dobrego dnia zyczę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcin Kozłowski niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 8:11
Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 9:45
~~Marcin Kozłowski napisał(a): Klucznicku,
Widzę, że w świecie logiki poruszasz się równie sprawnie, jak w świecie ortografii. Winszuję. Jednocześnie jednak szczerze współczuję ludziom, którzy mają tyle do powiedzenia innym, tyle wartościowych treści spod ich palców idzie w świat i z jakiegoś powodu nie mogą ich autoryzować własnym nazwiskiem. Nikt, nigdy nie pozna autora tych perełek. Współczuję. To musi być dołujące uczucie...
nie opowiadaj bajek i tym postem nie zamydlaj nikomu oczu,napisz wprost ile kosztowało wynajęcie samolotu ?kto za to zapłacił?ile TY dałeś no ogólnie zestawienie wydatków?jednym zamkniesz tym buzie innym otworzysz oczy,skoro masz tyle odwagi żeby skoczyć ze spadochronu to chyba masz odwagę na wykazanie prawdy,i bardzo cię proszę nie porównój nigdy orografi z inteligencją bo możesz się rozczarować.pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima