Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zrobił to! Skoczył 48 razy, a nawet więcej.
~~Tomasz Kozłowski niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 15:13
no to ja też :)

Nara Kluczbork, czy jak Ci tam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tomek tak 3maj niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 15:21
Tomasz nie jest POLITYKIEM tylko psychologiem
Więc po co ten hejt i trolling.
Klucznicku może czas zmienić lekarza.
Udaj się do domu dziecka i powiedz ;to jest ten zły Tomasz który przekazał wam 120 tysięcy na poprawe warunków.
Tomek to musi być ZŁY człowiek bo robi coś dla innych i do tego nie jest Politykiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 15:21
~~Tomasz Kozłowski napisał(a): no to ja też :)

Nara Kluczbork, czy jak Ci tam...
Klucznicku,

Margaret Taczer (dla Ciebie nazwisko w wersji fonetycznej; dla wyjaśnienia, to taka węgierska wioślarka) powiedziała kiedyś o potędze, którą, jak wnioskuję, przypisujesz tu sobie w ramach swojej inteligencji: ;( a Kluczbork to miasto w Polsce,na drodze z Opola do Trębaczewa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 15:24
DP napisał(a): Dzień Dobry :)
tak ''hejt jest formą przemocy''. Może wrzeszcie administratorzy BolecForum przejrzą na oczy. Tolerując hejt tolerują przemoc.
Dobrego dnia zyczę :)

Kochaniutka ty zacznij naprawianie świata od siebie i swojego najlepszego kolegi falco........ Mocna ekipa....bhihihi :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 czerwca 2017r. o 17:03
~~ napisał(a):
DP napisał(a): Dzień Dobry :)
tak ''hejt jest formą przemocy''. Może wrzeszcie administratorzy BolecForum przejrzą na oczy. Tolerując hejt tolerują przemoc.
Dobrego dnia zyczę :)

Kochaniutka ty zacznij naprawianie świata od siebie i swojego najlepszego kolegi falco........ Mocna ekipa....bhihihi :> :>


Własnie to robię :)

Żeby zrozumieć innych ludzi trzeba wpierw znaleźć i poznac człowieka w sobie.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 17:34
DP napisał(a):

Własnie to robię :)

Żeby zrozumieć innych ludzi trzeba wpierw znaleźć i poznac człowieka w sobie.

:)


To tylko pozory Kochaniutka........i infantylne złudzenia......... :P :>
W sobie powiadasz? Tylko jak będziesz ze sobą szczera........
pa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chamski chadziar niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 18:59
~~Tomasz Kozłowski napisał(a): Klucznicku,

Margaret Taczer (dla Ciebie nazwisko w wersji fonetycznej; dla wyjaśnienia, to taka węgierska wioślarka) powiedziała kiedyś o potędze, którą, jak wnioskuję, przypisujesz tu sobie w ramach swojej inteligencji: "Być potężnym – to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś".
Ani Ty potężny nie jesteś, koleżko, ani damą też nie.

Pozdro, bracie! Dawaj dalej! Hejtu co sił w klawiaturze!
Pasuje do Ciebie jedno ze słów złożonych z samych polskich znaków: ŻÓŁĆ

Tomasz (nie Marcin) Kozłowski

P.S.
Skacze się ze spadochronEM, nie ze sparochrnU - ale to na pewno wiesz, jako osoba niezwykle inteligentna :) Dla jasności - skacze się wtedy z samolotU, a nie z samolotEM

Zaczyna mi się to forum podobać :)


A wiecie chłopcy dlaczego nie lubię Margaret Tchaczer ? Podobnie jak tego głupka , co wymyślił PKB. Jak Mu tam było ... schmit , albo rotschyld. Na ludzkim cierpieniu nie można budować rozwoju :)

A wiesz Tomuś dlaczego lubię Klucznika. Bo facet ma jaja i nie żebrze tak , jak Ty :)

No to co ?. Wpadasz na tą kawę :D

Adres i nazwisko podałem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 czerwca 2017r. o 19:10
~~ napisał(a):
DP napisał(a):

Własnie to robię :)

Żeby zrozumieć innych ludzi trzeba wpierw znaleźć i poznac człowieka w sobie.

:)


To tylko pozory Kochaniutka........i infantylne złudzenia......... :P :>
W sobie powiadasz? Tylko jak będziesz ze sobą szczera........
pa :D


ja jestem ze sobą szczera :) i wiem jakie ''demony '' kryją się we mnie
aTy? wiesz kim jesteś?
dlatego że wiesz kim jesteś piszesz jako tylda? hmm?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAMrowka zaprasza