Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zrobił to! Skoczył 48 razy, a nawet więcej.
~Płowożółta Krokosmia niezalogowany
1 września 2018r. o 19:24
Tomek jest WIELKI !
Wiedziałem że coś odwali ale 101 skoków to jest mistrzostwo !
Tomek szacun ⚠
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
1 września 2018r. o 19:44
a ja skoczyłem dziś po piwo .skok dla sierot ,a piwo dla mnie !tomek jaki kształt ma ziemia ?ja wiem bo skakałem mam gape .powiedz to gawiedzi .i przestań skakać i te pieniądze na samolot daj sierotom .i przestańcie mydlić ludziom oczy bo są osoby robiące więcej bez rozgłosu.Qurwa mać.


Dopisane 01.09.2018r. o godz. 19:44:

~~klucznick napisał(a):
~~Skoczek napisał(a): Zebrano 160 tys zł i fajnie, a proszę podać ile ta cała akcja kosztowała organizatora czyli 4F? Wówczas dowiemy się czy to była szczera pomoc czy akcja reklamowa.
tj akcja reklamowa cała ta oprawa jak czas paliwo wynajem samolotu już piałem o tym ale emem usówa takie moje prawdomówne posty podobnie jest z orkiestra wydają wiecej jak zbierają,dno i dwa metry mółó.Ja też znam kogoś kto wylądował w domu dziecka z siostrą,i moja pomoc polega na wydostaniu ich z tamtąd,nie wiem cz się uda bo system nie pozwoli pomóc ,ale z nikąd nie skacze żeby pomóc,proszę zamieścić skan dokómentów wydatków wszyskich i koszty wydane,pokażcie ludziom cz to jest prawdziwa pomoc,jeżeli nie macie nic do ukrycia,pozdrawiam normalnych ludzi z sercem.
no dawaj kawe na ławe wal prawę samolot na wodę nie lata.Qurwa wasza mać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawożółta Bakopa niezalogowany
1 września 2018r. o 20:41
Pajacu ,Tomek wyłożył swoje pieniądze na paliwo (kredyt)
Oddał 101 skoków, za te skoki będzie kupione 100 wózków inwalidzkich dla dzieci !
Jednocześnie ustanowił rekord europy
A ty pajacu co zrobiłeś dla dzieciaków potrzebujących ?
Tomek tak 3maj !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
1 września 2018r. o 20:58


Zmoderowano 02.09.2018 godz.3:55 - powód: wulgarne sÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawożółta Bakopa niezalogowany
1 września 2018r. o 21:07
Jedyną durnotą i chyba machlaną jest Tucznik.
Doceń co robi Tomek dla dzieci które potrzebują wózków inwalidzkich
Jeżeli chodzi ci o dom dziecka to co miesiąc przez 2 lata przekazywałem dobrowolny datek ,więc nie rób z siebie świętego






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawożółta Bakopa niezalogowany
1 września 2018r. o 21:14
https://www.google.com/m?hl=pl&q=tomasz+koz%C5%82owski&source=android-launcher-widget#scso=__eOKW5zECIHDwQLBwY5g10:458
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 września 2018r. o 8:26
Gratulacje :)panie Tomaszu
niemożliwe staje się możliwe.Każdy powinien chociaż spróbować pokonać swoje lęki.

Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistorudy Głąbigroszek niezalogowany
2 września 2018r. o 10:27
Wielki szacun dla Tomka ⚠
Jako Bolesławianin jesteś WIELKI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.