Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar na Marcinkowskiego
~~ niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 10:48
Demonides napisał(a):
~~Zloty napisał(a): Panie nic tu nie robia wisi mi modrzew na balkonie dziury ale olewka na słonecznej bogaczom z piaskowca zrobili górkę lampy led bo kolezki z rady miasta pan kowalski tu był 8 lat temu i obiecal teraz na stołku to zapomniał dzieki panu Mucha darkowi mamy chodnik ale byl mucha zly to go usuneli bo coś robił facet ma jaja a tu ludzie starsi 80 letni nie mają jak sie poruszac bo albo las albo dziury a pani leśniczy na balkonie haha gania ludzi z godzina przerwy na modlitwe baj


Jeden wielki bełkot, którego nie można zrozumieć.
@ Panie Złoty chodziłeś PAN do szkoły, czy za szkołę?

Znam gościa. Jak na niego to i tak przystępnie napisane, więc się nie czepiaj :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 10:52
~~Lokator napisał(a): Żenada zeby straż pożarna nie miała jak wjechać gasić bo jakaś rura stara wierchy nasadzila a mzgm pozwolił a teraz pisma im pisać żeby wyciąć pan Tomasz z tbs byl po godzinach pracy a z mzgm ich teren nikt sie nie pojawił nawet pan z bol info wpadł ale nikt podania nie napisał do mzgm na ławki podanie na modrzewie podanie a babsko sadzilo bez podania a karać babsztyla

To mi też wygląda na dzieło Złotego. Żeby ktoś sobie nie pomyślał że wszyscy z Marcinkowskiego tak piszą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boleslawianka niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 11:41
Popieram Demonidesa ,ktoś kto pisał ten bełkot chyba nie chodził do szkoły ,nic z tego nie można zrozumieć.A w XXI wieku ,sądziłam że już wszyscy dorośli potrafią układać zdania,pomyliłam się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
28 czerwca 2017r. o 11:56
a co było przyczyną samozapłonu ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 12:39
assassin napisał(a): a co było przyczyną samozapłonu ????

Już sam sobie odpowiedziałeś. Skoro samozapłonu to widocznie samo się cóś zapaliło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iwana niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 15:54
Panie złoty czy jest pan polakiem ?pytam bo nie moge domyslec sie co pan napisal .JEzeli ma piec lat to ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marta niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 19:47
A ten Pan, jeden z sasiadow ktory ugasil pozar powinien przynajmniej do konca roku czynszu nie placic. Szkoda, ze bolec info nie napisalo, kto tu uratowal sytuacje. Wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Molly niezalogowany
28 czerwca 2017r. o 20:30
Gdyby idiotka niedogaszonych kiepów na balkonie nie zostawiła, nic by się nie stało. Ja nie rozumiem jakim trzeba być ...em żeby dopuścić do takiej sytuacji?!Przez idiotke krzywda mogła się stać wielu osobom!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza