Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

D.Trump. Głębsza ocena.

~~Polak niezalogowany
8 lipca 2017r. o 11:08
alter napisał(a):
~~Połykaczka kijanek napisał(a): już nie będziecie wiedzieli co myśleć.


Zdecydowanie wiemy co myśleć, i jakie wartości nami kierują : ) Uczyła nas tradycja... Bóg, Honor, Ojczyzna – dewiza Wojska Polskiego...



100% Cię popieram kolego. My ciągle wiemy czym jest dla nas Polska i kim jesteśmy. I cholera cieszą bardzo słowa takie jak Twoje!

Bóg, Honor, Ojczyzna!
Szacunek i pozdrowienia dla wszystkich patriotów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lipca 2017r. o 11:31
Jeszcze PL da się uratować, tylko trzeba ludzi z "orłem w sercu" nie donosicieli do EU.
Każdego zdrajce narodu Polskiego, działającego przeciwko PL pozamykać, lub wywalić z kraju.
Co do Trumpa i wystąpienia Dudy, to pierwszy raz nie musiałem się za swojego prezydenta wstydzić.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z boku patrząc niezalogowany
8 lipca 2017r. o 12:10
Pojawiają się anonimowe wypowiedzi ale samego autora ani widu ani słychu a to tylko potwierdza moją teorię
Napiszę nawet to że jestem prawie pewien że właśnie ten ktoś piszący jako Polak to sam ojciec założyciel :)
Dlaczego tak sądzę ?
Brak wpisów popierających jasno Altera więc sam nakręca forum na siłę szukając poparcia
Każdy wie że to pisowiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lipca 2017r. o 12:25
~~ napisał(a): Jeszcze PL da się uratować, tylko trzeba ludzi z "orłem w sercu" nie donosicieli do EU.
Każdego zdrajce narodu Polskiego, działającego przeciwko PL pozamykać, lub wywalić z kraju.
Co do Trumpa i wystąpienia Dudy, to pierwszy raz nie musiałem się za swojego prezydenta wstydzić.



Generalnie to się zgadzam , ale Andrzej , to nie moja bajka. Nie podoba mi się obecność Amerykanów w Polsce. Nie podoba mi się przymus szczepień podpisany przez Andrzeja . Nie podoba mi się ustawa 1066 . Nie podoba mi się zaciąganie publicznych długów w eurokołchozie . Nie podoba mi się brak remanentu po POpaprańcach w finansach publicznych wraz z nastaniem dobrej zmiany. I jeszcze kilka rzeczy mi się nie podoba , ale nie będę Was zanudzał. Niemniej jednak o jednym jeszcze trzeba wspomnieć.
Może ktoś mądrzejszy rozświetli mą ciemnotę ? Dlaczego Andrzej jest takim wazeliniarzem , jeśli chodzi o Naród Wybrany ? Czyżby teściu stresował ?
Jabłonowski mawia " najparszywszy dzień pokoju , jest lepszy od dnia zwycięstwa "
Jak to się stało , że Andrzej ględzi coś o bezpieczeństwie energetycznym Trójmorza , a nie widzi wzrastającego napięcia między Ruskimi , a resztą świata zachodniego ?

Andrzej jest takim samym pionkiem na geopolitycznej szachownicy , jak Trump.
Przykre to , ale prawdziwe. Jedna rzecz mnie jeszcze interesuje . Jak myślicie , na ile Mosad zorganizował islamistami rozróbę w Hamburgu ? Bo ciężko uwierzyć , że niemieccy zieloni , antyglobaliści w kominiarkach poszli . Jak protestowali w kwestii ACTA parę lat temu , to nie chowali twarzy.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pannazdzieckiem niezalogowany
8 lipca 2017r. o 12:37
HAARP wyłączyli parę lat temu.
A co do Dudy to masz rację - jest pionkiem na szachownicy. No i jak chodzi o prezydentów III RP to tylko Wałęsa nie miał oczywistych związków ze "starszymi braćmi". Może dlatego teraz ma tak przerąbane ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald T niezalogowany
8 lipca 2017r. o 12:52
Dlaczego ani słowa o cenie gazu z USA?
Myślę że zamieniamy siekierkę na kijek
30 miliardów za rakiety ?
Rakiety będące przez pięć lat w sferze macierewiczowych fantazji ?
Ile ich już było bo się pogubiłem
Ostatnia to chyba drony które odeszły w zapomnienie
Jeśli naprawdę chcecie czegoś amerykańskiego to trzeba było podpisywać umowy o rozszerzeniu sieci burgerkingow czy innych KFC
To tak :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lipca 2017r. o 13:08
~~Do Pannazdzieckiem napisał(a): HAARP wyłączyli parę lat temu.
A co do Dudy to masz rację - jest pionkiem na szachownicy. No i jak chodzi o prezydentów III RP to tylko Wałęsa nie miał oczywistych związków ze "starszymi braćmi". Może dlatego teraz ma tak przerąbane ;)


Kolega się myli . Nie wyłączyli HAARPA , tylko tak gadają. Jest jeszcze kilka innych antenek , ale zasada działania i cel pozostają niezmienne. Zaś jeśli o Bolka chodzi , to przecież " starsi i mondrzejsi " zorganizowali kolorową rewolucję w Polsce. Mój pierwszy Autorytet , profesor Kieżun w " Patologi transformacji " sporo na ten temat pisze.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 lipca 2017r. o 18:06
~~Z boku patrząc napisał(a): Pojawiają się anonimowe wypowiedzi ale samego autora ani widu ani słychu a to tylko potwierdza moją teorię
Napiszę nawet to że jestem prawie pewien że właśnie ten ktoś piszący jako Polak to sam ojciec założyciel :)
Dlaczego tak sądzę ?
Brak wpisów popierających jasno Altera więc sam nakręca forum na siłę szukając poparcia
Każdy wie że to pisowiec


Nie jestem tobą. Twój sposób i mentalność cię obnaża. Wróć mataczyć do tematu p szatanie i nie zapomnij się zalogować.


Dopisane 08.07.2017r. o godz. 18:06:

Pannazdzieckiem napisał(a):
Nie podoba mi się


Wiele Ci się Panna nie podoba :) Masz takie prawo. Poszukaj pozytywów, więcej odwagi i optymizmu Ci życzę ;) Jest lepiej niż za Popaprańców, i to jest już optymistyczne. Można z wiarą i nadzieją iść patrzeć w przyszłość. Widzą to też inni na świecie. A co do Trumpa? Niezależnie od tego, że ewidentnie szukał jakiegoś dillu, zrobił nam dobry pijar. Patrioty to też dobry kierunek. Izrael, jakoś nie narzeka.

pozdro :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.