Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

D.Trump. Głębsza ocena.

~~ niezalogowany
8 lipca 2017r. o 18:16
Alter, a w stopce to masz cytat z tego lewicowego pisarza amerykańskiego E. Hemingwaya, który był agentem KGB? No nawet fajnie pisał, ale jakoś nie propagowałbym go.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~& niezalogowany
8 lipca 2017r. o 18:20
żeby głębiej przeanalizować, to trzeba być analitykiem i mieć dane

dla mnie najlepszym wyznacznikiem pozostaje wydźwięk gazety wyborczej, był jak można było się spodziewać negatywny, czyli wizyta była korzystna dla Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lipca 2017r. o 18:23
Qurcze , nie lubię Korwina , ale tutaj chłop ma rację :



Myślę podobnie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 lipca 2017r. o 18:24
~~ napisał(a): Alter, a w stopce to masz cytat z tego lewicowego pisarza amerykańskiego E. Hemingwaya, który był agentem KGB? No nawet fajnie pisał, ale jakoś nie propagowałbym go.


Cytuję kogo chcę.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lipca 2017r. o 18:29
No alter nie obrażaj się! Ale jesteś raczej patrząc po postach po prawej stronie. I jest sporo ciekawszych i mądrzejszych postaci niż Hemingway. Jak chcesz, to możesz nawet Biedronia cytować. Nic mi do tego. Ale trochę to niespójnie wygląda :/
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 lipca 2017r. o 18:36
Pannazdzieckiem napisał(a): Qurcze , nie lubię Korwina , ale tutaj chłop ma rację :


Panna, opinia Korwina nie ma znaczenia. Niedługo o nim zapomnimy. Jeszcze tylko kolejne wybory i aut. Po za tym nie da się go długo słuchać ;)

I kwestia handlowania. Uzbrojenie, oparte na nowych technologiach musimy od kogoś kupować, sami nie możemy zagwarantować sobie szybkiego postępu. Jeżeli już to lepiej kupować od amerykanów, niż od Niemców, czy francuzów. Ci to dopiero chcieli nas oszwabić :) Broń amerykańska jest sprawdzona w boju, unowocześniana na bieżąco, oraz posiadająca najwyższe NATOwskie standardy.



Dopisane 08.07.2017r. o godz. 18:36:

~~ napisał(a): No alter nie obrażaj się! Ale jesteś raczej patrząc po postach po prawej stronie. I jest sporo ciekawszych i mądrzejszych postaci niż Hemingway. Jak chcesz, to możesz nawet Biedronia cytować. Nic mi do tego. Ale trochę to niespójnie wygląda :/
Pozdrawiam


Ale zwróć uwagę na treść cytatu. Dla mnie ona jest ważniejsza :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lipca 2017r. o 18:42
Wyjścia nie mamy, trzeba kupić "graty" do obrony.
Z dwojga złego wolę z usa niż od niemców, którzy na przestrzeni dziesięcioleci bardzo "rozwinęli" nasz kraj, i od nowa panoszą się w unii ...
Przemówienie Dudy, jak przemówienie, ważne, że na krzesło nie wlazł ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lipca 2017r. o 18:43
Ma ktoś może stenogram rozmowy Trump-Wałesa? Bo jakoś w necie nie mogę "wykopać"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.