Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

D.Trump. Głębsza ocena.

2900
#falco nieaktywny
12 lipca 2017r. o 22:27
a jednak zaciekawiło mnie to gdzie jestem niesprawiedliwy :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 lipca 2017r. o 22:27
falco napisał(a): podasz przykłady gdzie czy umkniesz od odpowiedzi jak z tymi trzema co przeżyli ...
chwilę jeszcze mogę poświęcić by poczekać na odpowiedz ...


Tak. Myślałem dzisiaj, że można z tobą normalnie rozmawiać . Jednak nie. Znów padasz na twarz swojej hipokryzji.

Obrażałeś tutaj Panne, obrażałeś Skorna, obrażałeś Kc, obrażałeś użytkowników z pogaduch, obrażałeś mnie. I to z pewnością nie wyszyscy.

Rozwalasz mój temat swoimi żalami. Wyrażaj je w temacie technicznym. Mnie do swoich żali nie mieszaj.

Mam już dosyć twoich bredni. Idź do psychologa.

Czy ty w ogóle potrafisz ogarnąć swoje fobie? Pisz wreszcie na temat. Twoje problemy psychologiczne mnie nie interesują.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 lipca 2017r. o 22:57
:D

dziwnym zbiegiem okoliczności wymieniasz wszystkich tych którzy pierwsi mnie zaczepili atakując raczej niezbyt kulturalnie ...

ale żebyś mógł cokolwiek powiedzieć o tym musiałbyś znać przyczyny a znasz zapewne jedną i to nie do końca ...
co do kc to równie kulturalnie jak ja ,sam jej odpowiadałeś więc ...

i nie zaczynaj pierdzielić po swojemu że ja mam problemy bo jestem od nich daleki a to co wpisujesz to twoje fantazje które starasz sie wmówić innym ...
coś tam wspomniałeś o ''bajaniu ''
ja jestem konsekwentny ...powiedziałem żegnam temat
wiesz ile to lat jak tam nawet nie zaglądam ?
a jak to było z tym twoim odejściem z forum ?jak szybko wróciłeś ?
mam tentwó post oznajmiający o tym ze to pożegnanie do dzisiaj ...hahaha
ile to razy pisałem ci nie zaczepiaj mnie a dam ci spokój ?..a ty wracasz do mnie jak bumerang :D
i nie pisz o hipokryzji bo nadal ne dałeś odpowiedzi o tych trzech cudownie ocalonych
a twój antek jasno o tym przecież mówił ...
więc kto tu z kogo robi idi.o.tę?
ze mnie nie bo mnie takich bzdur antek nie wmówił :D


zastanów się co piszesz bo są sprawy o których nie masz pojęcia bo znasz przekaz tylko jednej strony a rzeczywistość mogła by cię porazić ...

na dobranoc przypomnę ci że tez kc niezbyt pochlebnie o tobie się publicznie wyrażała ,panna wyzwał cię od buców a magnum swoje dołożyła w odpowiedzi jak pisałeś o DP i virgo ...
pamiętasz ?
jeśli nie to jutro bez problemu przypomnę ci odpowiednimi cytatami ...
dobrze o tym wiesz ...
masz czas się przygotować i poszukać moich postów gdzie obrażam jakiegoś innego bolecnautę poza tą ''trójcą przenajświętrzą '' co to ''szcza na innych'' lub ich opinie ''ma w dupie ''

kumasz ... :D

może przy porannej kawie jeszcze ci odpisze tylko pisz ''merytorycznie '' a nie jakieś bzdety ''z mchu i paproci '' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 lipca 2017r. o 13:24
falco napisał(a): :D

dziwnym zbiegiem okoliczności


Weź się wreszcie uwolnij od przeszłości. Bądź optymistą, a nie ciągle masz jakieś tendencje do mielenia tych samych tematów :)


Dopisane 12.07.2017r. o godz. 23:34:

Zapomniałem dodać, abyś pisał wreszcie na temat. :)


Dopisane 12.07.2017r. o godz. 23:42:

Powinienem jeszcze dodać, że sam postanowiłem nie wracać do pewnych tematów, bo to nie ma sensu.

Obaj się czegoś nauczyliśmy, nie ma sensu się żreć.

I ponawiam moje oświadczenie... Nie piszę jako tylda! Oczekuję,że nie będziesz każdą tylde oskarżać,że jest alterem.



Dopisane 13.07.2017r. o godz. 13:24:

"W swoim artykule „Making EU Great Again!”, opublikowanym na portalu Interia pl, Rafał Ziemkiewicz, stwierdził, że negowanie sukcesu wizyty Trumpa w Polsce przez groteskową opozycje świadczy o demoralizacji, głupocie i wykorzenieniu z rzeczywistości groteskowych opozycjonistów.

Według Rafała Ziemkiewicza w deklaracjach Trumpa w Warszawie najważniejsza jest kwestia Międzymorza, na którą oddziałuje „przełom technologiczny, dzięki któremu USA z importera ropy i gazu stały się ich eksporterem. Pierwszy skutek tego faktu, to presja na spadek cen, co osłabia pozycję Rosji wobec Zachodu i, co łatwo uchodzi naszej uwadze, wobec Chin.Spadek dochodów i uzależnienie od chińskich zakupów kładzie brutalnie kres marzeniom Putina o odbudowie imperium – wątpliwe staje się nawet, czy ostatecznie uda się Rosji rozbicie Ukrainy. Ponadto nadwyżka surowców energetycznych w oczywisty sposób zmusza USA do szukania nowych rynków zbytu."

"Międzymorze zaczyna się od współpracy dystrybucji amerykańskiego gazu na Europę, tak jak UE zaczynała od wspólnoty węgla i stali. Według publicysty „prędzej czy później liderzy „starej Unii” będą musieli pójść po rozum do głowy i wyciągnąć wnioski z sytuacji – zarzucić pomysły na „Europę dwóch prędkości”, czyli podziału na wyzyskiwane peryferia i wyzyskujące centrum, a wrócić do myślenia wspólnotowego i negocjowania nowego porządku, szanującego nie tylko „wielkie narody”, ale i mniejszych partnerów. Paradoksalnie – jeśli Unia jednak przetrwa, będzie to zawdzięczać właśnie Ameryce i Donaldowi Trumpowi."

http://wolnosc24.pl/2017/07/11/ziemkiewicz-celnie-wskazal-ze-przelom-technologiczny-w-wydobyciu-gazu-w-usa-w-polaczeniu-z-niemieckim-imperializmem-dziala-w-interesie-polski/

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~777 niezalogowany
13 lipca 2017r. o 13:39
A obejrzałeś film który wkleił Falco?
Ja tak i zapytać teraz mogę jak to jest z tymi Chinami że sam Trump przeniósł tam pewną produkcję firmowaną swoim nazwiskiem
I jeszcze jedno
Jak to jest że zniknął post mojej żony która zna Janusza i ma o nim jak najlepsze zdanie co właśnie wczoraj napisała
Miała czas go poznać bo pracowali ze sobą kawałek czasu
A żebyś i mnie się nie czepił
Wiesz że California otwarcie zbuntowała się i nie zamierza popierać działań Trampa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Manipulacja niezalogowany
13 lipca 2017r. o 14:02
U nas tez się buntują ci, którzy są odcieni od koryta i boją się rozliczeń nie wyłączając agentury kacapsko - szwabskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 lipca 2017r. o 14:37
~~777 napisał(a): A obejrzałeś film który wkleił Falco?
Ja tak i zapytać teraz mogę jak to jest z tymi Chinami że sam Trump przeniósł tam pewną produkcję firmowaną swoim nazwiskiem
I jeszcze jedno
Jak to jest że zniknął post mojej żony która zna Janusza i ma o nim jak najlepsze zdanie co właśnie wczoraj napisała
Miała czas go poznać bo pracowali ze sobą kawałek czasu
A żebyś i mnie się nie czepił
Wiesz że California otwarcie zbuntowała się i nie zamierza popierać działań Trampa


Swoje wtrącenia nie dotyczące tematu pozostaw łaskawie dla siebie.

Puste fejkowe newsy nie wnoszą nic do tematu. Według mnie warto korzystać ze źródeł z treścią , aby poznać Trumpa, aby przyjrzeć się obecnej sytuacji Polski w kontekście jego wizyty i polityki USA. Więc darujcie sobie trollowanie. Jak macie coś ciekawego w temacie to wrzucajcie, bez śmiecenia.

Oczywiście nigdy nie ukrywałem, że jestem racjonalnym Ameryko-filem, oraz optymistą w tej kwestii. Takie nie merytoryczne wrzutki, jak ta powyżej z pewnością nie zmienią mojego zdania. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2017r. o 15:12
Protesty w Kalifornii przeciwko Donaldowi Trumpowi stają się coraz liczniejsze i głośniejsze. Stan, który jest bastionem Demokratów, nie zgadza się z wyborem republikanina na fotel prezydenta. Wzrastają nastroje separatystyczne. Gigantyczną popularność zdobywa hasztag #Calexit, nawiązujący do #Brexitu.

O tym, o czym jeszcze do niedawna mówiło niewielu, teraz krzyczą w Kalifornii tłumy. Wyborcy Demokratów rozgoryczeni wynikiem wyborów w USA, żądają odłączenia się Kalifornii od pozostałych 49 stanów i utworzenia osobnego państwa.

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.