Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

D.Trump. Głębsza ocena.

2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2017r. o 17:26
~~ napisał(a):
falco napisał(a): a to co za łajza dała PoPiS?
mnie nie jest trudno zaznaczyć cudzysłów ale temu krety.n.owi trudno się podpisać ;)

Dlaczego nie zaznaczasz? Dlaczego nazywasz go krety.nem?


mam każdej tyldzie z osobna odpisywać?
ta od ''świni i złodzieja'' dobrze wie że to do niej ...


Dopisane 13.07.2017r. o godz. 17:20:

Aktorzy Robert de Niro i Alec Baldwin, piosenkarka Cher i reżyser Michael Moore przyłączyli się do tysięcy mieszkańców Nowego Jorku, którzy protestowali przeciwko Donaldowi Trumpowi. Demonstracja odbyła się przed Trump International Hotel and Tower w pobliżu Central Parku na Manhattanie.

zródło?....(http://www.pl) :D


Dopisane 13.07.2017r. o godz. 17:26:



głupiec ,pies ,szaleniec ...

nie wygląda na to by to był ''jego prezydent'' :D
i to mnie łączy z de Niro - nie mamy ''swoich prezydentów'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 lipca 2017r. o 17:33
falco napisał(a): [
nie wygląda na to by to był ''jego prezydent'' :D
i to mnie łączy z de Niro - nie mamy ''swoich prezydentów'' :D


Słyszałem o tym. Ale przecież sympatie i antypatie są naturalne. Stuhr też nie uwielbia PIS.

Aktor też ma poglądy polityczne, to też normalne. Jednak jaki wpływ na politykę Trumpa i USA wobec Polski ma opinia De Niro? Lubię tego aktora, ale niekoniecznie musze lubić jego poglądy, a co ważniejsze z pewnością nie ma gwarancji, że jego poglądy są słuszne. :)


Dopisane 13.07.2017r. o godz. 17:33:

falco napisał(a):
głupiec ,pies ,szaleniec ...


I co? Takie wypowiedzi, o takim poziomie kultury cię jarają? :) Bądźe poważny. To jest merytoryczne?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2017r. o 17:40
'' Deklaracje o współpracy gazowej Polski i Ameryki są świetną zagrywką marketingową. Zwłaszcza dla "Wuja Sama", który chce łupkami podbić stary kontynent.

Złośliwi twierdzą, że prezydent USA - Donald Trump zdecydował się odwiedzić Polskę tuż przed szczytem G20 w Hamburgu, by uniknąć jet lagu. Nawet jeśli jest w tym ziarenko prawdy, to prezydent Stanów Zjednoczonych jest człowiekiem interesu, więc obawa o kiepskie samopoczucie, po zmianie strefy czasowej, podczas spotkania przywódców najbogatszych państwa świata nie byłaby wystarczającą motywacją, by na chwilę zatrzymać się u nas.''(...)

(...)''Według naszych władz ewentualne podpisanie długoterminowego kontraktu z Amerykanami pozwoli nam uniezależnić się od dostaw błękitnego paliwa z Rosji. Jest to jednak bardziej myślenie życzeniowe niż realne możliwości na chwilę obecną - wciąż z Rosji sprowadzamy ok. 70 proc. potrzebnego nam surowca. Ta zależność może się oczywiście zmniejszyć, ale potrzebna na to kilku lat. Dokładnie widać w liczbach. Według danych Ministerstwa Energii, roczne zużycie gazu w Polsce wynosi ok. 16 mld m. sześc. Krajowe wydobycie to ok. 4 mld m. sześc., resztę musimy sprowadzać. Aż 10 mld m. sześc., importujemy z Rosji,.....(...) ''

..''ewentualne podpisanie''
''ewentualne oddanie do użytku'' niefunkcjonujących jeszcze terminali o których gdzieś wspomniałem
ewentualnie do 2022 roku może popłynąć gaz z Norwegii ...

a tymczasem płynie ale jedynie chyba rubel transferowy


:D


Dopisane 13.07.2017r. o godz. 17:40:

czy takie określenia ''mnie jarają''?
widzisz różnicę pomiędzy ''jaraniem '' a ''bawieniem ''?

wystarczy prześledzić ''wypowiedzi '' polskich ''polityków'' czy aktorów i mamy podobny ''język''

jak myślisz ?
co by się ze mną stało gdybym o Dudzie napisał ''pies i oszust''?
wystarczyło w szkolnym ''kibelku'' napisać ''Andrzej dupa'' by ruszyła machina ... :D

min. po to pislamistom potrzebna jest władza nad sądami

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 lipca 2017r. o 17:54
falco napisał(a): '' Deklaracje o współpracy gazowej Polski i Ameryki są świetną zagrywką marketingową. Zwłaszcza dla "Wuja Sama", który chce łupkami podbić stary kontynent.


Przecież to oczywiste, że oni też chcą zrobić interes. My mamy zadbać, aby i nam się opłacało.

falco napisał(a):
jak myślisz ?
co by się ze mną stało gdybym o Dudzie napisał ''pies i oszust''?
wystarczyło w szkolnym ''kibelku'' napisać ''Andrzej dupa'' by ruszyła machina ... :D


Napisz, to się przekonasz. Myśle, że nic by się nie stało. Tyle już tutaj nabluzgałeś na polityków :) Inna rzecz, że twoje wypowiedzi o nich też nie miały nic wspólnego z kulturą, i zazwyczaj są mało merytoryczne. Są takie same, jak De Niro. Jego mina też mówiła wiele, ale o nim. Nienawiść niszczy tych, którzy się nią karmią.



Dopisane 13.07.2017r. o godz. 17:54:

Dalej nie podajesz źródeł? :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
13 lipca 2017r. o 18:16
Nie chce mi się już o tym rozmawiać, zmęczony jestem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2017r. o 18:30
nie dziwię się ...napracowałeś się i myślę że na tym nie poprzestaniesz ...
badz twardy :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
13 lipca 2017r. o 18:32
Lubię pisać sam ze sobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2017r. o 19:07
to pisz i nie zwlekaj ...
dawaj do muzyki no i poezji :D

żeby nie było że kogoś dyskryminujesz ... :D


Dopisane 13.07.2017r. o godz. 18:59:

no co?....~~falco :)

zapociłeś się ? :D
wez głęboki oddech i do dzieła bo jakby gaśniesz...


''Wygląda na to, że w Warszawie Donaldowi Trumpowi udało mu się zatrzeć fatalne wrażenie, które zrobił na szczycie NATO w Brukseli w maju. Tym razem wspomniał o przywiązaniu USA do artykułu 5 traktatu NATO.

Tomas Valasek: Trochę inaczej to interpretuję. Cieszę się, że wspomniał o art. 5. Fakt że nie powołał się na niego w Brukseli był bardzo złym sygnałem destabilizującym i uważnie odebranym w Rosji. Ale Trump jest jednak konsekwentny. Wierzy, że jak powie o art. 5, to sprawi, że europejscy sojusznicy będą wydawać więcej pieniędzy na obronę. Polska wydaje, Rumunia też. Więc wspomniał o art. 5 w czasie spotkania z rumuńskim prezydentem w Białym Domu i teraz w Warszawie. Rozumie, że nie ma powodu atakowania tych krajów, bo one wykonują swoje zobowiązanie. Ale nie wspomniał art. 5 w Brukseli, gdy przemawiał do całego NATO. Strategia jest zatem jasna: dajemy gwarancje solidarności tym krajom, które wydają więcej pieniędzy na obronę. Ta strategia jest dość niebezpieczna i jest fatalnym sygnałem wysyłanym Rosji. Do tej pory NATO był zjednoczone i konsekwentne w odstraszaniu Rosji i zniechęcaniu jej do jakichkolwiek ofensywnych działań wobec członków sojuszu. Teraz Trump zdaje się mówić, że będzie bronił tylko tych, którzy sięgają głębiej do kieszeni.(...)''

czyli tych którzy najpierw kupią od niego broń ...


Dopisane 13.07.2017r. o godz. 19:07:

a tutaj macie adresik do Twittera Donka T.
uprzedzam ze pisać należy tylko w przyjaznym tonie i najlepiej wychwalać bo inaczej zostaniecie zablokowani ...
za to zresztą został już pozwany do sądu ...

@realDonaldTrump,

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.