Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Konwój Pllicji na weselu czy to legalne ?

~~obywatel niezalogowany
24 lipca 2017r. o 21:03
~~Taa napisał(a): To zwolennicy POpaprancow maja ból d..upy z tego tytułu...


ty pisowcu masz ból tylnej części ciała z każdego tytułu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 21:13
~~janek napisał(a): Poza tym jest to forma uhonorowania faktu , że ci na których tak się pluje codziennie narażają swoje życie i zdrowie po to abyście się wszyscy czuli bezpiecznie ...


Strażacy dobrze , że chociaż Wy zachowaliście odbrobine rozsądku!! Strach pomysleć o ślubie jednego z Was i asyscie złożonej z dwóch strażackich wozów bojowych plus jednego z drabiną chociaż też przecież narażacie życie!!:)

PS.Powyższe dotyczy też Pogotowia Ratunkowego! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hujowe państwo pis niezalogowany
24 lipca 2017r. o 21:44
tak czy owak policja jest coraz mniej szanowana w tym kraju ze względu na bezsensowne służenie statystykom, łapanki i ochronę pisowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Krzysztofa niezalogowany
24 lipca 2017r. o 22:15
~~Krzysztof napisał(a):
No właśnie czy to legalne? Twierdzisz, że tak, więc jaka jest podstawa prawna do oddelegowania funkcjonariuszy do konwojowania i w trakcie tego konwojowania użycia sygnałów dźwiękowych i świetlnych, co powoduje, iż owy konwój jest traktowany przez innych kierowców jako uprzywilejowany? Oficer dyżurny wyraził zgodę na taki konwój? Jeśli tak, to na jakiej podstawie?

Ksysiu... turlaj dropsa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dobre dobre niezalogowany
24 lipca 2017r. o 22:17
~~ napisał(a): Ot Polacy, tylko żeby kogoś POd....... Tak legalne, komendant wojewódzki musi wyrazić zgodę, Policjanci mogą brać ślub w mundurach i może eskortować ich policja. Tak jak strażaków, pograniczników .... taki urok tej pracy.
Przykro mi, ze w twojej pracy nie ma takiego zwyczaju, ale ciężko by było eskortować cię szambowozem :D
:D :D :D rozumiem, że tekst dla wszystkich negatywnych w tym temacie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XXX niezalogowany
24 lipca 2017r. o 22:21
~~wŁADZA MOŻE WSZYSTKO napisał(a):
KTO ZA TO PŁACI ? PANI , PAN , TY I MY WSZYSCY.

daj mi swój nr konta to ci prześlę parę złotych... ja zapłacę za ciebie, żebyś nie jęczał :P choć i tak pewnie inny problem znajdziesz i jęczał będziesz - ot człowiek zawistny i marudny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
24 lipca 2017r. o 22:21
Jak to komuś nie pasuje to niech skoczy do apteki po niezawodny specyfik

[img=1500927653_9cmayk7.jpg]
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 22:21
podatki państwo łupi od każdego ,jest mi w zasadzie obojętne na co i tak nie mam(y)wpływu ale to już troszkę przesada ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza