Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gastroskopia Kto miał

14323
#sida nieaktywny
26 lipca 2017r. o 10:44
Idę jutro i mega sięboję
Kto ja mial?
Niech opisze jak bylo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~h niezalogowany
26 lipca 2017r. o 11:36
sida napisał(a): Idę jutro i mega sięboję
Kto ja mial?
Niech opisze jak bylo?



ja miałam 12 gastroskopii w tym 6 zabiegów. nie ma czego się bać, spokojnie oddychać i słuchać lekarza i wszystko będzie ok bez bólu i stresu. A gastroskopia przez buzię czy nos? raz miałam przez nos i wolałam miec te 11 razy przez buzię niż ten 1 raz przez nos bo niby węższa rurka i możesz rozmawiać w trakcie wykonywania badania ale potem przez pół dnia leciała mi krew z nosa i czułam lekki ból przez tydzień. ale ogólnie sama gastroskopia jest bezbolesna tylko czujesz dyskomfort ze coś ci jest wsuwane do gardła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dolce niezalogowany
26 lipca 2017r. o 18:29
Miałam 3 i przeżyłam przez buzię nie mile uczucie ciężko polknac rurkę Ale jak polkniesz to już z górki i nie przyjemnie jak wyjmuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Też miałam, niezalogowany
26 lipca 2017r. o 20:41
Też się trochę bałam,ale nie było tak żle.Zdrowie w końcu jest najważniejsze.Proszę się nie bać,będzie dobrze.trzymam kciuki..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
26 lipca 2017r. o 22:32
Myślę, że kolonoskopia jest gorsza, bo potrafi być bolesna, gastroskopia nie boli, ale strach jest zrozumiały, kto chce łykać kawał rury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ruraododkurzacza niezalogowany
26 lipca 2017r. o 23:08
niejedna kobieta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
26 lipca 2017r. o 23:20
~~ruraododkurzacza napisał(a): niejedna kobieta


Pełna zgoda, ale niekoniecznie jednak, aż tak głęboko ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
26 lipca 2017r. o 23:27
Ja miałam przez nos bo połyka mi się ciężko nawet większą tabletkę. Nie ma bólu, jest odruch wymiotny. Potem cały dzień miałam uczucie podraznionego gardła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo