Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

9176
kc
18 maja 2019r. o 14:49
Zabawnie to wygląda, jak ktoś wraca z pracy, gdzie musiał na kolanach układać kafelki i drwi z kolesia, który nigdy nie musiał fizycznie pracować i decyduje ile ten pierwszy będzie mógł zarobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 maja 2019r. o 15:09
Wakacje + . Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Szydlica niezalogowany
18 maja 2019r. o 18:00
kc napisał(a): Zabawnie to wygląda, jak ktoś wraca z pracy, gdzie musiał na kolanach układać kafelki i drwi z kolesia, który nigdy nie musiał fizycznie pracować i decyduje ile ten pierwszy będzie mógł zarobić.


zabawna to ty jesteś kobiecino w kontekście twojej to wypowiedzi kiedy to odcięłaś się od posta niejakiego alterka kiedy to ten przygłup drwił ze mnie i tej mojej przysłowiowej ''betoniary'' i kiedy to napisałaś że stracił tym samym twój szacunek (lub coś podobnego :] )

żałosna jesteś kiedy widzisz moją ''drwinę '' a innych już nie dostrzegasz ale też nie dziwi mnie to bo ty w swoim zadufaniu widzisz u jednych drwinę ceniąc sobie jednocześnie tzw. ''dowcip'' innych ...hahahaha

skąd ta twoja ''wiedza'' że drwię sobie z ''kolesia nigdy nie musiał fizycznie pracować itd..''
czyżby ponownie poniosły cię własne fantazje ?

niech dotrze do ciebie i to że dla mnie ''układanie kafelków'' ciekawe nazewnictwo pamiętające ''komunę '' :]- jest na tyle satysfakcjonujące pod wieloma zresztą względami że nie zamienił bym tego na pierdzenie w stołek jakiegoś biura ... :]

nie wysilaj się z odpowiedzią bo teraz ciekawszy od czytania twoich ''objawień '' :]jest dla mnie meczyk VIVE Kielce

:]



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 maja 2019r. o 18:04
Jak zwykle nic nie zrozumiałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
18 maja 2019r. o 19:08
Głosowanie na Koalicję Europejską to głosowanie za seksualizacją dzieci w szkołach, legalizację "małżeństw" homoseksualistów i zgodą na adopcję dzieci przez homoseksualistów. To głosowanie za multikulti w Polsce:
https://www.pch24.pl/malzenstwa-dla-homoseksualistow---to-nasza-przyszlosc-pod-rzadami-koalicji-europejskiej-,68350,i.html

Nie dla KE. Nie dla PiS, który tylko udaje, że chce dobrze, a nie realizuje ważnych obietnic.

Pozostaje w tych wyborach tylko KONFEDERACJA

A na jesień zobaczymy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
18 maja 2019r. o 20:19
Dzisiaj Kaczyński sam siebie określił jakom manipulanta. Na spotkaniu w Krakowie powiedział:
" W polityce jest pewna wartość, którą trzeba cenić bardzo wysoko i która jest, można powiedzieć, fundamentem demokracji. Tą wartością jest wiarygodność. Jeżeli ktoś zupełnie co innego głosi, a co innego robi, to wtedy cały mechanizm demokratyczny oparty na wyborze jest w gruncie rzeczy aktem manipulacji, a nie aktem, który ma wyrażać wolę społeczeństwa, czy części społeczeństwa."

No to panie Kaczyński niech się pan wytłumaczy, dlaczego co innego pan obiecywał w kampanii wyborczej 2015, a co innego pan robi. Przykładów mnóstwo.
Jest pan i PiS niewiarygodny i zgodnie z pańskimi słowami dokonuje pan i pańska partia aktu manipulacji.

Zgodnie ze słowami Kaczyńskiego nie należy głosować na PiS w tych wyborach, bo manipulują!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Papryka niezalogowany
18 maja 2019r. o 20:34
Grupiński prawdę Ci powie...;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Papryka niezalogowany
18 maja 2019r. o 20:39
progresywnie powie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza