Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

21743
#Bajtel nieaktywny
22 sierpnia 2019r. o 12:58
[img=1566471509_g092lr9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 15:33
''Byłam naiwna, wierzyłam, że proszą mnie o pomoc ci lepsi, ci, którym Polska, a nie własna kariera i kieszeń leżą na sercu. Patrioci, prawdziwi Polacy" - dodaje Emilia S.
"Zostałam zdradzona, upodlona, zostawiona sama sobie"

czy to nie przypomina przypadku Falenty?
jemu też ...y obiecywali nietykalność a nawet stanowisko ...
teraz przewozi się go w tajemnicy z aresztu do aresztu a ''emi'' ukrywa się bo ''nie ufa Policji''

ot pisowskie państwo ''prawa'' ;)
pół świata ma kolejny powód by sobie kpić z Polski ...



Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Pernecja niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 17:06
Falco ,to jest ciemnota ,i trzeba prymitywów przykryć w wyborach .
Ksiądz pedofil ? ,ależ skąd szczeniak kusił kapłana kręcąc kuprem w tańcu na rurze .

,,Super'' że wydłuża się czas dostępu suwerena do lekarza .
A że suweren liczy ok. 70 latek ,tak więc życzę Piebiakom 2 kadencji złodziei .
Jak durni to niech czekają miesiącami na wizytę , ale śląc stówkę na Tadeusza .
Wygrana Balbiny nie będzie dla mnie tragedią ,ale was radiomaryjni powinni wziąć na wymarcie . Wybory ,mała RENTKA i do grobu .

Zbigniew Ziobro nic nie wiedział .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 19:58
prawdę piszesz :)
mnie też ''powiewa'' czy Balbina wygra czy przegra ale jest jeden powód dla którego chciałbym zobaczyć tych ...ów jako przegranych ...

chciałbym usłyszeć ich jazgot jak kolejna ''władza'' zacznie robić to samo ;) a oni będąc w opozycji pieprzyli by o ''łamaniu standartów'' ;) jak to określa ich rysio''pysio'' co to ostatnio niczym klecha przemawiał z ambony...

warto też posłuchać dawnej wypowiedzi zbynia''zero''a oczekiwanej dymisji Ćwiąkalskiego ...
teraz nagle zbynio już nie jest taki zasadniczy w ocenach kiedy sprawa pisowskich trolli jest do niego zbliżona ...

dzisiaj jeden z sędziów KRS-u ciekawie lawirował by jasno nie odpowiedzieć na pytanie ''czy był w grupie ''

pozostaje nam czekać na kolejną aferę z ...ami w roli głównej :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Kalina niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 20:13
BLUSZCZYK ,TYLKO CZAS .
Nie ma innegp pomysła na radiomaryjnych .Tylko ich podróż do nieba ,uratuje kraj ,

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Wl5WY1GEJRM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 20:49
tyle że ten ''czas'' o którym wspominasz to czas stracony już nie dla Polski bo ten każdy z będących u''koryta'' ma w du...e ale dla Polaków codziennie zderzających się z rzeczywistością ...

dzisiaj Polska żyje ''rewelacjami'' o KastaWatch ale zapomina -a kiedyś o tym i ja pisałem - że niejaki ... Dominik Tarczyński utworzył coś identycznego funkcjonującym pod hashtagiem #drugazmiana

no co ...y?...zaprzeczycie?

pis to ''stajnia Augiasza'' a na horyzoncie nie widać Herkulesa ...;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Kalina niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 21:11
Ale falco co zrobisz ? ,słyszysz Radiomaryjnych ?
Muszą umrzeć i umrą ( oby oni długo przed nami ),tak jak my ,ale co z nami potem ?
Będziemy szczać na ich groby czy przynosić kwiaty ?
Się narobiło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawa Sośnica niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 21:28
Bajtel napisał(a): [img=1566471509_g092lr9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza