Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
16 października 2019r. o 17:47
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/afera-banasia-pis-chce-dymisji-prezesa-nik-ten-nie-zamierza-odchodzic/fn61g33

kuchciński, karczewski, banaś :) same gwiazdy...

polecam dzisiejszy wywiad Pana Redaktora z patryczkiem jakim :) maleństwo się zapociło, zaczerwieniło i łapką aż w stolik popukiwało...zmielony ... razem z budą argumentami :).

wasz konus już operuje kolana ? już ? bo musi mieć sprawne jak będzie klękał przez majestatem :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Brokuł niezalogowany
16 października 2019r. o 18:12
''W ostatni poniedziałek przed wyborami, premier Mateusz Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński zwołali specjalną konferencję prasową. Na niej, przed kamerami oznajmili, że mają dla wyborców nową, kolejną już "piątkę". Tym razem było jednak inaczej - zarzekali się, że obietnice spełnią przez pierwszych sto dni swoich nowych rządów.

I tak już za chwilę PiS musi wziąć się do roboty. Polakom przyrzekli bowiem wprowadzenie małego ZUS dla firm, trzynastą, a nawet czternastą emeryturę (na żadną z nich nie przewidzieli jednak pieniędzy w budżecie na 2020 rok), pakiet kontrolnych badań profilaktycznych i program budowy aż stu obwodnic!''

Już się wykręcają

Ile PiS zrobi przez 100 dni i czy w ogóle możliwa jest realizacja ich ostatniej piątki? Zdaje się, że zapewnienia polityków sprzed tygodnia, to zwyczajne obiecanki cacanki. Już teraz bowiem zaczynają się z nich wykręcać i twierdzą, że wcale nie deklarowali, że wszystkie z wymienionych punktów uda się w trzy miesiące zrealizować.

My tego nie mówiliśmy, że zostaną w ciągu stu dni zrealizowane. Część ustaw pewnie uda się uchwalić, część trafi do Sejmu jako projekty rządowe. Proces legislacyjny ma też swoją dynamikę, więc może się nie udać wszystkich tych projektów uchwalić w ciągu pierwszych stu dni, czyli trzech miesięcy''


hahahaha ...pieprzeni oszuści
obiecali 100 obwodnic a napiszą ustawę ...

zobaczycie te obwodnice jak wcześniej przecież obiecane odbudowane zamki ...
zobaczycie te obwodnice jak obiecane tysiące mieszkań ...
one są ale ...na deskach kreślarskich

''ciemny lud '' zawsze kupi...

pinokio pierdzieli teraz te swoje farmazony o nowym polskim samolocie co to już jest na planach a niedługo ruszy produkcja ...
co za oszołom ....hahahaha....fachowcy od awiacji mówią wprost
to czysty dziwny czlowiek i.zm -od planów do produkcji upływa nawet a Boeniga od 10 do 15 nawet lat...
pinokio dzisiaj narysuje plany a jutro Świdnik uruchomi produkcję ....hahahahaha

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Rącznik niezalogowany
16 października 2019r. o 18:49
Falco kłamał i kłamie. Paliwo w dzień po wyborach miało kosztować 5,50. Ja dzisiaj kupiłem 1 litr i wydali mi resztę 58 groszy. ON po 4,92. No to jak to jest? Drożeje, czy nie.? Naszykowałem w domu baniaki i nie wiem czy napełniać. Tak samo z internetem. Wekować go w słoiki, czy nie. Proszę bolec błazna o informację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Wiśnia niezalogowany
16 października 2019r. o 18:56
"Po wyborach wytrawny polityk z wieloletnim stażem był poddawany nieustannym napaściom ze strony nowego członka parlamentu. Parlamentarzysta nie przepuszczał żadnej okazji, aby go zaatakować w swoich parlamentarnych przemowach lub w mediach, robiąc pod jego adresem pogardliwe uwagi. Jednak stary polityk nie czynił żadnych zabiegów, aby położyć temu kres. Nawet gdy jego przeciwnik przerywał mu grubiańsko w czasie parlamentarnej debaty, miał niezmiennie obojętny wyraz twarzy i ignorował jego krzykliwe wtrącenia.
Po jakimś czasie jeden z przyjaciół spytał owego polityka, w jaki sposób udaje mu się zachować spokój, jak może być tak opanowany i dlaczego w obliczu tego niestosownego zachowania i oczerniania ze strony owego adwersarza nie rewanżuje mu się tym samym całą mocą swojego autorytetu.
- Na twoje pytanie mogę ci najlepiej odpowiedzieć pewną historyjką z mojego dzieciństwa - odrzekł polityk. - Wówczas to, kiedy byłem jeszcze małym chłopcem, mieszkał ze mną po sąsiedzku stary człowiek, który miał psa. Zawsze, gdy świecił księżyc, pies zaczynał wyć i trwało to czasami ponad godzinę. Początkowo, budząc się w środku nocy, bardzo się bałem. Również dla pozostałych mieszkańców domu wycie to było dość uciążliwe, ale nie przeciwdziałano temu, ponieważ sąsiad był stary i samotny, a na dodatek głuchy jak pień.
Polityk przerwał, spojrzał na zegarek, po czym spiesznie wstał i powiedział: - Muszę już iść. Zobaczymy się w komisji.
- Jeszcze chwilę! - zawołał przyjaciel. - Nie opuścisz mnie przecież w połowie swojej historii! Co się potem stało?
- Właściwie nie mam już tu nic do dodania - odparł polityk z szelmowskim uśmieszkiem. - Kiedyś w końcu wycie to znudziło się psu, a księżyc dalej świecił." :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Wiśnia niezalogowany
16 października 2019r. o 19:13
~~Zielonobrunatny Rącznik napisał(a): Falco kłamał i kłamie. Paliwo w dzień po wyborach miało kosztować 5,50. Ja dzisiaj kupiłem 1 litr i wydali mi resztę 58 groszy. ON po 4,92. No to jak to jest? Drożeje, czy nie.? Naszykowałem w domu baniaki i nie wiem czy napełniać. Tak samo z internetem. Wekować go w słoiki, czy nie. Proszę bolec błazna o informację.


"Nie karmić trolla ;)

Może znacie takie typy - trollowanie to ich życie.
To nie rodzaj jakieś grypy, lecz jątrzenie pod ukryciem.

Troll ośmiesza i obraża, on uwielbia wszelkie kłótnie.
Swoją mądrość chce pokazać, jednak często sam jest trutniem.

Jest na niego sposób prosty - „plonk mentalny” zastosować.
Już nie będzie nas żałosnym, ciętym tekstem atakował."



Na podstawie Wikipedii:
plonk mentalny - świadome ignorowanie wypowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Lobelia niezalogowany
16 października 2019r. o 19:24
~~Ciemnoszary Brokuł napisał(a): ''W ostatni poniedziałek przed wyborami, premier Mateusz Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński zwołali specjalną konferencję prasową. Na niej, przed kamerami oznajmili, że mają dla wyborców nową, kolejną już "piątkę". Tym razem było jednak inaczej - zarzekali się, że obietnice spełnią przez pierwszych sto dni swoich nowych rządów.

I tak już za chwilę PiS musi wziąć się do roboty. Polakom przyrzekli bowiem wprowadzenie małego ZUS dla firm, trzynastą, a nawet czternastą emeryturę (na żadną z nich nie przewidzieli jednak pieniędzy w budżecie na 2020 rok), pakiet kontrolnych badań profilaktycznych i program budowy aż stu obwodnic!''

Już się wykręcają

Ile PiS zrobi przez 100 dni i czy w ogóle możliwa jest realizacja ich ostatniej piątki? Zdaje się, że zapewnienia polityków sprzed tygodnia, to zwyczajne obiecanki cacanki. Już teraz bowiem zaczynają się z nich wykręcać i twierdzą, że wcale nie deklarowali, że wszystkie z wymienionych punktów uda się w trzy miesiące zrealizować.

My tego nie mówiliśmy, że zostaną w ciągu stu dni zrealizowane. Część ustaw pewnie uda się uchwalić, część trafi do Sejmu jako projekty rządowe. Proces legislacyjny ma też swoją dynamikę, więc może się nie udać wszystkich tych projektów uchwalić w ciągu pierwszych stu dni, czyli trzech miesięcy''


hahahaha ...pieprzeni oszuści
obiecali 100 obwodnic a napiszą ustawę ...

zobaczycie te obwodnice jak wcześniej przecież obiecane odbudowane zamki ...
zobaczycie te obwodnice jak obiecane tysiące mieszkań ...
one są ale ...na deskach kreślarskich

''ciemny lud '' zawsze kupi...

pinokio pierdzieli teraz te swoje farmazony o nowym polskim samolocie co to już jest na planach a niedługo ruszy produkcja ...
co za oszołom ....hahahaha....fachowcy od awiacji mówią wprost
to czysty dziwny czlowiek i.zm -od planów do produkcji upływa nawet a Boeniga od 10 do 15 nawet lat...
pinokio dzisiaj narysuje plany a jutro Świdnik uruchomi produkcję ....hahahahaha


Dla takich laików i popaprańców jak ty takie obietnice nie są zrozumiałe.
Jak 4 lata temu obiecywali 500 plus i wile innych rzeczy , też nic nie było uwzględnione
rząd PIS nie musi nic nigdzie uwzględniać , bo ONI po prostu to co obiecają że wdrożą to wdrożą , dlatego tobie ciemniaku ciężko to zrozumieć
nauczony jesteś że przudup...a...s Merkel Donald , zrobił ci co ile gzie i na co kiedy
bo więcej niema i więcej nie BĘDZIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Cedr niezalogowany
16 października 2019r. o 19:47
ależ on się nie wypowiada ,stwierdza obecny stan(fakty)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Lilak niezalogowany
16 października 2019r. o 20:00
PIsowscy popaprańcy powiedzcie prawdę czy z wypłaty urzędnika można mieć majątek liczony w dziesiątkach milionów tak jak to dorobił się takiej fortuny Banaś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.