Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
18 listopada 2019r. o 20:52
~~Pąsowa Lantana napisał(a):
~~Pąsowa Lantana napisał(a):
~~Miodowa Acidantera napisał(a): Jak siedzisz na du...ie w urzędzie to pracuj, PIS ci to zagwarantował że możesz i nikt cię nie wyrzuci. Ale powiedz to 65 letniemu tynkarzowi niech się drapie po rusztowaniu w 34st. upale, albo zimą. A co do dzieci to nadal popieraj aborcję.

A kto baranie tynkuje z rusztowania w zimie ?Chyba PISiory

A kto BARANIE tynkuje przecież to ty wyzywasz pierwszy od baranów .


co za baran tynkuje w 34 stopnie ???? nie uczyli was barany, że tynk ma swoją optymalną temperaturę do kładzenia ???? jacy fachowcy takie budownictwo...szkoda, że kasę za to liczą niemała a gówno się na tym znają...

jakby mi jakiś baran chciał kłaść tynk w 34 stopnie albo kleić klejem styropian to bym go razem z tym rusztowaniem pogonił...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Acidantera niezalogowany
18 listopada 2019r. o 21:09
~~Pąsowa Lantana napisał(a):
~~Miodowa Acidantera napisał(a): Jak siedzisz na du...ie w urzędzie to pracuj, PIS ci to zagwarantował że możesz i nikt cię nie wyrzuci. Ale powiedz to 65 letniemu tynkarzowi niech się drapie po rusztowaniu w 34st. upale, albo zimą. A co do dzieci to nadal popieraj aborcję.

To ty przeczytaj swój wpis ze zrozumieniem ,piszesz bzdury o siedzeniu na dupie w urzędzie i o popieraniu aborcji .Spytaj Prezesa PKS ilu emerytów zatrudnia jako kierowców którzy wożą po 50 pasażerów również w 34 stopniowe upały lub zimowe śnieżyce ?
Kierowcy emeryci wożą pasażerów bo przeszli na emeryturę w wieku 65 lat i dalej jak chcą to sobie dorabiają. Podkreślam JAK CHCĄ. Po drugie. Czepiłeś się tego tynkowania jak gó..o buta. Po trzecie ty pierwszy mnie nazwałeś baranem ale widocznie taki jest wasz język. Nie darmo PO ma największe poparcie wśród szumowin za kratkami. I tyle na dzisiaj. Życzę dobrej nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Lantana niezalogowany
18 listopada 2019r. o 21:23
~~Miodowa Acidantera napisał(a):
~~Pąsowa Lantana napisał(a):
~~Miodowa Acidantera napisał(a): Jak siedzisz na du...ie w urzędzie to pracuj, PIS ci to zagwarantował że możesz i nikt cię nie wyrzuci. Ale powiedz to 65 letniemu tynkarzowi niech się drapie po rusztowaniu w 34st. upale, albo zimą. A co do dzieci to nadal popieraj aborcję.

To ty przeczytaj swój wpis ze zrozumieniem ,piszesz bzdury o siedzeniu na dupie w urzędzie i o popieraniu aborcji .Spytaj Prezesa PKS ilu emerytów zatrudnia jako kierowców którzy wożą po 50 pasażerów również w 34 stopniowe upały lub zimowe śnieżyce ?
Kierowcy emeryci wożą pasażerów bo przeszli na emeryturę w wieku 65 lat i dalej jak chcą to sobie dorabiają. Podkreślam JAK CHCĄ. Po drugie. Czepiłeś się tego tynkowania jak gó..o buta. Po trzecie ty pierwszy mnie nazwałeś baranem ale widocznie taki jest wasz język. Nie darmo PO ma największe poparcie wśród
szumowin za kratkami. I tyle na dzisiaj. Życzę dobrej nocy.

Czyli baranie dalej uważasz ,że tynkowanie to jest bardziej niebezpieczna praca dla 65 latka jak przewóz kilkudziesięciu osób w ruchu lądowym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Acidantera niezalogowany
18 listopada 2019r. o 21:44
Ciebie trzeba chyba jednak kantówką przez twój głupi łeb. Gdzie ja napisałem o jakimś bezpieczeństwie Pracy? Chodzi mi matole o to, że 65 letni budowlaniec po przepracowaniu 45 lat na budowach w upale, mrozie, deszczu itp. nie jest w stanie dłużej skakać po rusztowaniach. I nie porównuj do tego pracy, na pewno bardzo odpowiedzialnej, kierowcy, który siedzi sobie za kierownicą obecnie w większości klimatyzowanej kabinie samochodu. Dobranoc. I nie zapomnij o tabletkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Lantana niezalogowany
18 listopada 2019r. o 21:55
~~Miodowa Acidantera napisał(a): Ciebie trzeba chyba jednak kantówką przez twój głupi łeb. Gdzie ja napisałem o jakimś bezpieczeństwie Pracy? Chodzi mi matole o to, że 65 letni budowlaniec po przepracowaniu 45 lat na budowach w upale, mrozie, deszczu itp. nie jest w stanie dłużej skakać po rusztowaniach. I nie porównuj do tego pracy, na pewno bardzo odpowiedzialnej, kierowcy, który siedzi sobie za kierownicą obecnie w większości klimatyzowanej kabinie samochodu. Dobranoc. I nie zapomnij o tabletkach.

De -bilu zmień lekarza 45 lat temu po Polskich drogach jeździły Stary 25, Ziły i Jelcze 315 o jakiej ty bredzisz klimatyzacji te samochody nawet nie miały wspomagania kierownicy i kierowca po kilka kół robił tygodniowo bo koła miały dętki które często pękały .Dobrze ci ktoś napisał kto tynkuje w temperaturze -20 stopni lub +34 .tylko taki dupek jak ty może snuć takie teorie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
18 listopada 2019r. o 22:09
https://www.money.pl/gospodarka/afera-vat-w-ministerstwie-schemat-dzialania-byl-prosty-firma-slup-znikala-6447337780717185a.html

mafia VAT w ministerstwie wyłudzeń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 listopada 2019r. o 22:19
Wąsata konfitura nie bierze udziału w dyskusji bo:

1. będąc w opozycji do PiS nie może poprzeć wcześniejszej emerytury
2. jednoczesnie jako pracownikowi fizycznemu raczej nie widzi mu się zapierdzielanie do 70-ki.

Jak tu się odnaleźć? Może dziennikarzyny z "oko" albo racjonalista podpowiedzą mu, co myśleć? : )




<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Iglica niezalogowany
19 listopada 2019r. o 16:22
Opinia rzecznika TSUE

,,W czerwcu rzecznik generalny TSUE wydał opinię, zgodnie z którą nowo utworzona Izba Dyscyplinarna polskiego Sądu Najwyższego nie spełnia wymogów niezawisłości sędziowskiej ustanowionych prawem Unii Europejskiej. Stwierdził też, że sposób powoływania członków nowej Krajowej Rady Sądownictwa "ujawnia nieprawidłowości, które mogą zagrozić jej niezależności od organów ustawodawczych i wykonawczych".
Porażka Polski przed TSUE

Trybunał Sprawiedliwości UE w listopadzie orzekł, że polskie przepisy dotyczące wieku przejścia w stan spoczynku sędziów i prokuratorów, które zostały wprowadzone w lipcu 2017 r., są niezgodne z prawem Unii. Normy, których dotyczy skarga, zostały już zmienione przez polskie władze. ''

kolejne ,,zwycięstwo'' pis?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.