Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Czerwonobrunatna Scewola niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 18:48
Mam pytanie ile miejsc pracy przybyło za rządów PIS. Czy wy tak chętnie wyciągający ręce po jałmużnę zdajecie sobie sprawę,że okradacie być może swoją rodzinę,przyjaciół kolegów - bo żeby wam dać trzeba innym zabrać. A wszystko to w imię jedynej i nie omylnej partii PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarna Azalia niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 18:50
https://finanse.wp.pl/wyzszy-zus-prowadzenie-dzialalnosci-przestaje-miec-sens-6470685571425921a

pisowska demolka Polski jest w fazie mocno zaawansowanej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Bazylia niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 18:56
skorn napisał(a): Na forku wszystko po staremu.

Dyżurny patriota przejmuje się kukłami, nalotami na Drezno i obozami koncentracyjnymi w W. Brytanii, tymczasem nie przeszkadza mu pokaz antypolonizmu w wykonaniu Putina.

Cóż za wypaczone standardy : )


a wiesz ?...nie przeszkadza mi ...
kto sieje wiatr ten zbiera burzę i Władimir robi to całkiem nieźle ...
krok po kroku ,cierpliwie ale konsekwentnie zmierza do celu ...
ma zresztą ułatwione zadanie a pomagają mu w tym takie macierewicze i dudy...

popatrz teraz -Leningrad ma dzięki niemu odpowiednią tablicę ku czci ofiar...
ma coś podobnego Warszawa?
nie ma i mieć nie będzie a dlaczego?

bo na przykład ty wczoraj lub przed napisałeś mi w odpowiedzi nie ma u nas ''kosmicznego antysemityzmu''

a ja piszę że jest ...
od zarania dziejów ...no może za panowania Kazimierza Wielkiego jeszcze nie było ale już za josefa ''dyktatora'' II RP już był ...
nie istniały ''getta ławkowe''?
napisz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 stycznia 2020r. o 23:37
Wszystko co piszesz na tym forum sprowadza się do jednego - z wolną Polską ci nie po drodze. Po drodze ci z tymi, którzy Polske opluwają - z Putinem, który przyjął stalinowską retorykę, z żydami, którzy chcą Polaków golić na miliardy dolarów itd. itp.

Obecna władza w Polsce jest kiepska, ale jak sobie wyobrażę, że prezydent Kwaśniewski czy Tusk pojechaliby do Izraela i jeszcze by poklepali Putina po ramieniu za te wszystkie oszczerstwa, które ten opowiada, to mnie ciarki przechodzą.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20226
#eugeniusz nieaktywny
24 stycznia 2020r. o 4:44
Właśnie dostał trzynastą emeryturę .[img=1579837479_k8guxy8.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Bazylia niezalogowany
24 stycznia 2020r. o 7:02
skorn napisał(a): Wszystko co piszesz na tym forum sprowadza się do jednego - z wolną Polską ci nie po drodze. Po drodze ci z tymi, którzy Polske opluwają - z Putinem, który przyjął stalinowską retorykę, z żydami, którzy chcą Polaków golić na miliardy dolarów itd. itp.

Obecna władza w Polsce jest kiepska, ale jak sobie wyobrażę, że prezydent Kwaśniewski czy Tusk pojechaliby do Izraela i jeszcze by poklepali Putina po ramieniu za te wszystkie oszczerstwa, które ten opowiada, to mnie ciarki przechodzą.



ależ ty potrafisz wypisywać pierdo-lety...
ponoszą cię jakieś chore urojenia ściśle powiązane z tym jakie kierują tobą własne przekonania polityczne ...
wg. nich każdy kto nie z tobą to zdrajca ,komuch a w żadnym wypadku patriota...
zresztą patriotyzm to pojęcie względne ...więc teraz nie o tym ...


wolna Polska? co ty przez to rozumiesz?
jesteśmy pod jakimś zaborem o którym nie wiem?
wolna Polska powinna być dzisiaj ponad wszystko krajem wolnym od głupoty...
zarówno tej jaką prezentują nam ''politycy'' jaka prezentuje nam ktoś zwany ''prezydentem'' i wolnej od zwykłej głupoty społeczeństwa..
i tej z prawej i tej z lewej i centrowej ...

piszesz ze po drodze mi z tymi co plują na Polskę ...
domyślam się że z Francuzami ,Niemcami ,angolami , jankesami ,Turkami ,Szwedami ....no i oczywiście z Rosją i Izra.e.lem
ty jakby nie widzisz że dosyć skutecznie skłóca nas ze wszystkimi polski nie(rząd)

kto dzisiaj liczy się z Polską ?...nawet ''przyjaciel'' Orban robi ''kolosy'' z Rosją ,nawet ''zaczesany'' za oceanu robi interesy z Izr.a.elem pisząc jakieś bzdurne ustawy ...
aproposik ustawy-podpisałeŚ petycję STOP 447?...ja tak więc co ty mi tu pieprzysz skornie że popieram roszczenia żydowskie ...
jak już coś piszesz to pomyśl o tym ,nie pamiętasz wycofaj się do moich poprzednich postów w tej kwestii...

czasu mało więc na koniec -obecna władza nie jest kiepska jak piszesz ...jest tragiczna , a ciarki to niech cię przechodzą na myśl co jeszcze ta władza nawyczynia i jakie to przyniesie konsekwencje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
24 stycznia 2020r. o 11:36
Zabraknie konusa z Żoliborza i będzie wielkie NIC ............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Brodia niezalogowany
24 stycznia 2020r. o 11:44
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a): Zabraknie konusa z Żoliborza i będzie wielkie NIC ............


Jak zabraknie ? ON już zawsze będzie z nami.
Zabalsamuje się zwłoki kulawego i w przeźroczystej kryształowej trumnie będzie wystawiony na widok publiczny ,w wybudowanym mauzoleum na Placu Defilad w Warszawie .
To będzie nasz taki polsko-katolicko- narodowy LENIN



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza