Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
30 stycznia 2020r. o 20:13
Nawet kacap jest w strachu bo pojawił się większy kłamca od niego -PISIOR
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
30 stycznia 2020r. o 20:13
Nawet kacap jest w strachu bo pojawił się większy kłamca od niego -PISIOR
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarna Azalia niezalogowany
30 stycznia 2020r. o 20:57
Wyrwijmy murom zęby krat
Zerwijmy kajdany, połam bat
A mury runą, runą, runą
I pogrzebią kaczy kulawy świat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Nagietek niezalogowany
30 stycznia 2020r. o 21:09
~~Kruczoczarna Azalia napisał(a): Wyrwijmy murom zęby krat
Zerwijmy kajdany, połam bat
A mury runą, runą, runą
I pogrzebią kaczy kulawy świat!

235 i.diotów próbuje zrobić z 36 milionów normalnych ludzi swoich poddanych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Mina niezalogowany
30 stycznia 2020r. o 21:13
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a): No cóż ...ki życzę wam abyście doznali olśnienia i zobaczyli rzeczywistość .
Ale nie mam takiej nadziei ,przypominacie watahę wilków która szarpie co spotka po drodze .


Ja tam jestem zadowolony. Na 3 dzieci + 1500 złotych, renta socjalna , mops pomoże - opłaci mieszkanie i da na węgiel. Ukraińcy pracują na moją rentę. Ja siedzę na rybach, zbieram grzyby i pije piwo. Co mi więcej potrzeba ? Tak to mogę żyć i 100 lat. Za Po to do 100 lat musiał bym pracować. W końcu doganiamy Unię Europejską pod względem socjalu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Truskawka niezalogowany
30 stycznia 2020r. o 21:25
'' Najwięcej – 35 proc. respondentów – zadeklarowało, że popiera Prawo i Sprawiedliwość. W porównaniu z poprzednim badaniem jest to spadek o 6 punktów procentowych.

Na kolejnym miejscu uplasowała się Koalicja Obywatelska (tworzona przez Platformę Obywatelską, Nowoczesną, Inicjatywę Polska i Zielonych), na którą głos chciałoby oddać 30 proc. badanych – o 3 punkty procentowe więcej niż w poprzednim sondażu.''

ojojojoj...hahahahaha

''pis do wora a wór ...''wiadomo ....

koniec ...ów bliski ....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
30 stycznia 2020r. o 22:27
Zapomniałeś dodać badanie zostało przeprowadzone przez ośrodek Kantor na zlecenie TVN i wszystko jasne . Jutro będzie badanie TVP jak myślisz jaki będzie wynik . Te badania wała całego są warte dobrze o tym wiesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Nagietek niezalogowany
30 stycznia 2020r. o 22:35
Kiedy te pisowskie kanalie wyzdychają ? Zabrali 100 milionów Senatowi bo mają tam mniejszość ,po raz 3 z rzędu zmniejszyli pieniądze dla RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH ,bo rzecznik wytyka im błędy i broni obywateli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.