Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Pomarańczowobrązowa Bazylia niezalogowany
3 marca 2020r. o 20:32
A TERAZ PISDZIELCE DO TELEWIZORKÓW I OGLĄDAJCIE ''CZARNO NA BIAŁYM'' JAK WAS ''DYMAJĄ '' A WY ŁYKACIE...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Klon niezalogowany
3 marca 2020r. o 20:42
weź meliskę ...

tak na wszelki wypadek bo jeszcze zwieracze ci trzasną ...:]:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
3 marca 2020r. o 20:53
~~Pomarańczowobrązowa Bazylia napisał(a): qwax :)

przecież to już kiedyś było ...
to tylko powielenie czegoś co już wcześniej było w odpowiednim rozporządzeniu...

fakt...Konfederacja wtedy jeszcze nie istniała :)


To tylko powielenie? To po co była ta ustawa, skoro ona nic nie wnosi??
PS.
I były wcześniej takie zapisy:
"Art. 34.: 1. W celu zapobiegania szerzeniu się zakażeń i chorób zakaźnych, osoby chore na chorobę zakaźną albo osoby podejrzane o zachorowanie na choroby zakaźne mogą podlegać obowiązkowej hospitalizacji.
2. Osoby zdrowe, które pozostawały w styczności z osobami chorymi na choroby zakaźne podlegają obowiązkowej kwarantannie lub nadzorowi epidemiologicznemu, jeżeli tak postanowią organy inspekcji sanitarnej przez okres nie dłuższy niż 21 dni, licząc od ostatniego dnia styczności.
3. Obowiązkowa kwarantanna lub nadzór epidemiologiczny, o których mowa w ust. 2, mogą być stosowane wobec tej samej osoby więcej niż raz, do czasu stwierdzenia braku zagrożenia dla zdrowia lub życia ludzkiego."

Więc osoba tylko podejrzana o chorobę może być siłą poddana kwarantannie teoretycznie w nieskończoność...

lub

"Art. 10., pkt 2.

Prezes Rady Ministrów, na wniosek wojewody, po poinformowaniu ministra właściwego do spraw gospodarki może, w związku z przeciwdziałaniem COVID-19, wydawać polecenia obowiązujące inne, niż wymienione w ust. 1, osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej oraz przedsiębiorców. Polecenia są wydawane w drodze decyzji administracyjnej, podlegają one natychmiastowemu wykonaniu z chwilą ich doręczenia lub ogłoszenia oraz nie wymagają uzasadnienia."

Przedsiębiorca nie ma żadnej drogi odwoławczej. Jeśli odmawia podpisania umowy, dotyczącej danego zadania, „zadania wykonywane są na podstawie decyzji, o której mowa w ust. 2. W takim przypadku decyzja podlega natychmiastowemu wykonaniu”. Innymi słowy – władza może przedsiębiorcom nakaż w gruncie rzeczy cokolwiek, uzasadniając to walką z epidemią.

i jeszcze:
W przypadku, gdy uzupełnienie rezerw strategicznych nie jest możliwe w terminie pozwalającym na skuteczne przeciwdziałanie sytuacji, o której mowa w art. 46a ust. 1, właściwy minister albo minister właściwy do spraw zdrowia, w drodze decyzji administracyjnej, zarządza przejęcie na rzecz Skarbu Państwa danego produktu, wyrobu, środka, o których mowa w ust. 2, albo sprzętu lub aparatury. Decyzja podlega natychmiastowemu wykonaniu z dniem jej ogłoszenia w sposób określony w ust. 7.[…] W przypadku wydania decyzji, o której mowa w ust. 6, dokonuje się zabezpieczenia produktu, wyrobu, środka, sprzętu lub aparatury, na koszt producenta lub eksportera.

Niezłe narzędzie dla władzy... Jakakolwiek by ona nie była...
Bo koronawirus przeminie, a ustawa zostanie...


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Modrzew niezalogowany
3 marca 2020r. o 21:01
~~Pomarańczowobrązowa Bazylia napisał(a): A TERAZ PISDZIELCE DO TELEWIZORKÓW I OGLĄDAJCIE ''CZARNO NA BIAŁYM'' JAK WAS ''DYMAJĄ '' A WY ŁYKACIE...hahaha

PISiory mają zakaz oglądania TVNu bo przejrzeli by na oczy i przestali by wierzyć pisowskiej kaście . Z samej Rosji Polska sprowadziła w 2019 roku 11milionów ton za 3,5 miliarda złotych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Niecierpek niezalogowany
3 marca 2020r. o 21:02
pislamiści nawet nie ukrywają tego
że płacą emerytom przed wyborami
żeby głosowali na pislam

my wiemy jak zadbać o mięso wyborcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Bazylia niezalogowany
3 marca 2020r. o 22:02
autokorekta?

czyli ...pisdzielce? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
3 marca 2020r. o 23:24
~~Pomarańczowobrązowa Bazylia napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Niezłe narzędzie dla władzy... Jakakolwiek by ona nie była...
Bo koronawirus przeminie, a ustawa zostanie...



z twojego wpisu tylko to zostawiłem bo właśnie o to mi chodziło...


Cieszę się Falco, że dostrzegasz problem...
Szkoda tylko, że nie zauważyłeś (?), że wszystkie partie solidarnie poparły tę "ustawę:...
Wszystkie poza Konfederacją... z której teraz "niezależne" media będą zgodnie robiły wariata, który nie chce "ochrony" ze strony Państwa przed zarazą koronowirusa...


Dopisane 03.03.2020r. o godz. 23:24:

I jeszcze wiersz, który idealnie oddaje obecne poczynania władzy - poprzedniej zresztą też... choćby w przypadku tej ustawy antykoronowirusowej...
[img=1583274106_bfgzvae.png]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Bazylia niezalogowany
4 marca 2020r. o 6:36
qwax_ napisał(a):
~~Pomarańczowobrązowa Bazylia napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Niezłe narzędzie dla władzy... Jakakolwiek by ona nie była...
Bo koronawirus przeminie, a ustawa zostanie...



z twojego wpisu tylko to zostawiłem bo właśnie o to mi chodziło...


Cieszę się Falco, że dostrzegasz problem...
Szkoda tylko, że nie zauważyłeś (?), że wszystkie partie solidarnie poparły tę "ustawę:...
Wszystkie poza Konfederacją... z której teraz "niezależne" media będą zgodnie robiły wariata, który nie chce "ochrony" ze strony Państwa przed zarazą koronowirusa...Dopisane 03.03.2020r. o godz. 23:24:I jeszcze wiersz, który idealnie oddaje obecne poczynania władzy - poprzedniej zresztą też... choćby w przypadku tej ustawy antykoronowirusowej...


ja pewne problemy-w tym ten-widzę od lat...
czy zauważyłem?...twój znak zapytania jest odpowiedni bo to chyba świadczy o tym ze masz wątpliwości ale dopuszczasz do siebie myśl że jednak zauważyłem ...:)

kilku tu może zaprzeczyć ale to ja przed laty wspomniałem tu po raz pierwszy o ustawie 1044..
''psy'' na mnie wieszano,wyzywano od zdrajców ...itd.
ustawa funkcjonuje do dzisiaj ...

czy dzisiaj też media będą robiły z Konfederacji wariata?...zapewne tak bo przecież wszyscy w opozycji do pisdzielców to ''populiści'' i oczywiście ''zdrajcy plujący na państwo'';)

a tvkura jacusiowa to polityczne ''szambo'' całkowicie podporządkowane jednej politycznej opcji co nawet zauważa KRRiT tyle że jak zwykle podkuli ogon bojąc się o utratę kasy (którą i tak prędzej czy później dostanie)

dla pewnej oceny zachowania tej pseudo ''telewizji'' masz to ...
75 % czasu kurskie tv poświęciło dudzie i obliczono że zajęło to sześć minut,Kidawie poświęcono około minuty , a Bosakowi 17!!!!! SEKUND...

ale najciekawsze mimo wszystko jest to że Kosiniakowi nie poświęcono nawet sekundy...

teraz zachodzę w głowę na kogo oddać głos ;) bo do wyborów na 100% pójdziemy...

po pracy może napiszę ...teraz nie mam czasu ...

jedno jest pewne pisdzielce -piszę to bo wiem że czytacie:]

moja karta to będzie dla was gest waszej lichockiej ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza