Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Trawiasta Mina niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 20:33
jestem ''bezobjawowy'' więc nie lamentuj...;)

pomyśl co zrobisz jak ci twój zakład zamkną ...
pomyśl co włożysz do gara...

swoją drogą - będziesz odpowiedzialny za to jak się zachowujesz ,zachowasz pewne reguły to dasz radę ...;)

siedzenie w domu cię nie uchroni a tym bardziej nie uleczy...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Orzech niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 20:41
"zy ''zdziecinniałem''?
na pewno nie zidi.o.ci.ałem jak wielu z tu obecnych forumowiczów...

glancujecie lakierki by się ''zaprezentować '' na ''wyborach''?

jajca kupione by wyfasować ''koszyczek''?

liczycie na ''zajączka''?

dostanie go wielu z was...;)

pisdzielskie głom.by...
trzeba być deb.i.l.em by świadomie brać udział w takich ''spędach'' i bez obaw wrócić do domu między najbliższych ..."

to chyba ty pisałeś a teraz sam łazisz po ludziach bo ty jesteś "bezobjawowy" ? tak każdy może powiedzieć narażasz swoich najbliższych łażąc po ludziach, sąsiadów i ludzi u których pracujesz, szwendasz się po klatce i roznosisz zarazki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 21:36
według szacunków ludzi związanych z medycyną około 80 % populacji jest nosicielami ...
ty kmiotku idąc do sklepu robisz to samo co ja ...;)
wchodzisz między ludzi więc co tu jęczysz...

ja biorę to wszystko na zdrowy rozsądek a tego ci ewidentnie brakuje...

siedź więc w domu i czekaj ...o ile wiesz na co ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Orzech niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 21:45
cos nie możesz się zdecydować, przedtem pisałeś o d.ebilach, którzy narażają swoich bliskich a jeśli chodzi o ciebie to nie ma problemu bo jesteś bezobjawowym nosicelem wirusa ? do tego twoja żona pracuje chyba w sklepie więc tym bardziej ona może zarazic ciebie a ty innych chyba trzeba kogoś twoim głupim zachowaniem zainteresować kmiotku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 21:58
nie wiesz co piszesz ale nie będę cię wyprowadzał z niewiedzy ...

jasne - ''zainteresuj''

tych co miliony Polaków chcą zobaczyć przy wyborach ...

zainteresuj bo tysiące listonoszy będzie śmigać po ulicach nosząc tony śmiecia wyborczego ...
zainteresuj wszystkich tych którzy pozwolą milionom Polaków stać w kolejkach przed pocztami ...

a najlepiej zrobisz dup.ku jak zainteresujesz się samym sobą ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 22:02
oglądasz ''szkło kontaktowe''?
nie ?
spróbuj - właśnie się zaczyna ...

tylko ty kmiocie będziesz miał problemy ze zrozumieniem ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Orzech niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 22:07
a czym ty się różnisz kmiocie bezobjawowy ? jest zakaz to jest zakaz,moja żona fryzjerka musiała zamknąć zakład i nie może pracować a taki kmiot ma w du.pie zakaz i roznosi zarazki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowordzawa Sasanka niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 22:36
Korona zglowy jej nie spadnie jak troche u kogos popracuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza