Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Trawiasta Mina niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 22:36
co ty pierdzielisz gło.mbie...

tysiące ludzi pracuje po wszelkiej maści ''baderach'' i ''zenderach''
wyjdź na ulicę kmiocie i przejdź się na ulicę Staszica...
tam na rogu za dawnym PZU prace na budowie aż furczą ....
przejdź się na ulice Nadrzeczną ,tam deweloper stawia kolejny budynek a u ludzi nie uświadczysz maseczki ...

jeszcze jedno - odstawiłeś chleb podobnie jak myślenie?
masz pewność że piekarz ci tam nie nakichał?...hahaha

na koniec oszołomie...
twoja żona fryzjerka ma wizyty na telefon?
tak robią dzisiaj fryzjerki więc nie ściemnaj ...

i szczerze...złożyła wniosek o pomoc ?
pomoże jej te pięć tysięcy?
na jak długo?
facet- kryzys i idąca za tym bieda dopadnie cię szybciej niż myślisz więc zapierdzielaj do roboty bo czynszu ci nikt nie umorzy i wylądujesz na ulicy...

co zrobisz by się przed tym uchronić?
podpowiem ci bezrefleksyjny głom.bie - zaciągniesz pożyczkę w banku morawieckiego ...

i o to właśnie im chodzi ale ty tępoto umysłowa o tym nie myślisz - dla ciebie liczy się tu i teraz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 22:40
nie wysilaj się na odpowiedź bo zaraz idę do łóżeczka ...

jutro do pracy a lubię być wypoczęty i wyspany ...

a ty się bujaj na tym usprawiedliwionym bezrobociu ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Orzech niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 22:44
na szczęście mam swoją firmę IT więc o pieniądze się nie muszę martwić kmiocie i tak jak ty i ryzykować życiem swojej rodziny, co innego jest praca na budowie a co innego łażenie po chatach prywatnych jeśli mnie nie może odwiedzić teściowa to tym bardziej ty nie masz prawa szwendać się po mojej klatce, zrozumiałeś gł.ąbie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedziany Łubinnik niezalogowany
5 kwietnia 2020r. o 22:50
Ales orzechowi trawiasta po rajtach pojechal tyle adresow wymieniles chlop rano poleci i zadarmo bedzie robil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 7:16
~~Płoworudy Orzech napisał(a): na szczęście mam swoją firmę IT więc o pieniądze się nie muszę martwić kmiocie i tak jak ty i ryzykować życiem swojej rodziny, co innego jest praca na budowie a co innego łażenie po chatach prywatnych jeśli mnie nie może odwiedzić teściowa to tym bardziej ty nie masz prawa szwendać się po mojej klatce, zrozumiałeś gł.ąbie ?


ale się ''naprodukowałeś '' ;)

masz niby swoją firmę ,niby masz niezłe konto jak sam piszesz a jęczysz tu że żona zamknęła fryzjerstwo...
więc dziwnie to brzmi że nagle dotknęła ją taka ''tragedia''
jak ma problem z tych pięciu tysięcy nich sobie kupi maszynę do szycia i szyje będące na ''topie'' maseczki których brakuje na rynku...
a jak szkoda jej kasiory to niech idzie pracować z dziewczynami w Marpolu który takie szyje a które ja kupuję kmiotku...
praca na budowach ignorancie to często ''łażenie po klatkach'' więc powiedz to jakimś budowlańcom czy listonoszom by ci się po niej ''nie szwendali'' ;)

a co do ''chat prywatnych''
gdyby ludzie tak bardzo by się bali ;) mój telefon by milczał ...hahaha a tu popatrz ...nie ma dnia by nie dzwonił ...;)
zaraz jadę na Bielską ...
jak twoja ona nie ma zajęcia dam jej maseczkę i jutro może pomyć okna po skończonym remonciku...dorobi sobie a ty zasilisz sobie konto ...:]

kurna jakim trzeba być dupkie.m by przeżywać brak wizyt teściowej kiedy po szpitalach leżą np. dzieciaki a rodzi nie a prawa ich odwiedzić ...

no ...zostań ze swoim błogim uczuciem wymuszonego lenistwa a ja ruszam ...

ps. zadzwoń do teściowej ,łącza telefoniczne nie zarażają w przeciwieństwie do takich egoistycznych postów jak ten twój z wczoraj ...;)

nie dygaj - nie unikniesz przeznaczenia ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 15:18
no co prywaciarzu mający ''własną firmę i pokaźne konto'' ...hahahaha

dalej siedzisz na dups.ku czekając na wygaśnięcie epidemii?

a co jak faktycznie kolejna fala pojawi się jesienią?
nie trzeba czekać do jesieni ...
czytaliście lub słyszeliście ile osób już zwolnił wrocławski Polar?...co zrobił państwowy ! przewoźnik PKP?
ile osób na bruku?
co zrobił Zepter?
ludzie z dnia na dzień stracili źródło dochodów...
i zapowiadają że to nie koniec...

a co robi ten pieprzony nie(rząd) by zabezpieczyć PRZEŻYCIE wielu Polaków ?
piszą te kolejne popieprzone ustawy a końca ich nie widać ...
po ''tarczy antywirusowej'' która nie chroni większych zakładów a tylko te typu ''mikro'' teraz pierdzielą o ''tarczy 2.0''

słuchajcie dalej typów w rodzaju terlecki czy sasin a sorki za formę - pozdychacie z głodu ...
a jak nie zdechniecie z głodu to wylądujecie na bruku bo nikt nie będzie was bronił kiedy przyjdzie jakaś ekipka z urzędu miasta i wypierdzieli wasze manele na ulicę ...

wiem - piszę ogólnie ''was'' ale ten problem i mnie może dotknąć ...
czy będę się bronił ?
oczywiście :)
i zrobię to z pełną świadomością tego co może w trakcie takiego zajścia zaistnieć ...

dlaczego to piszę ? co mam na myśli?
już tłumaczę ...więzień nie zamkną a z niego mnie na bruk nie wypierdzielą ...;)

to chyba czas by ludzie zaczęli się mobilizować i starać się zawierać coś na kształt obywatelskiej samoobrony...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Smagliczka niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 15:22
jejku człowieku co kogo obchodzą twoje wypociny co ty myślisz, co ty chcesz, nie zauważyłeś że wszyscy cie mają w du.pie hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoszary Driakiew niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 15:55
Dokładnie tak jest haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.