Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 16:18
~~Płowożółta Smagliczka napisał(a): jejku człowieku co kogo obchodzą twoje wypociny co ty myślisz, co ty chcesz, nie zauważyłeś że wszyscy cie mają w du.pie hahahahaha

Takich jak ty obchodzi to co przekaże wam zidiociały stary kulawy tetryk żądny śmierci Polaków ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 17:37
~~Płowożółta Smagliczka napisał(a): jejku człowieku co kogo obchodzą twoje wypociny co ty myślisz, co ty chcesz, nie zauważyłeś że wszyscy cie mają w du.pie hahahahaha


smagliczko czy jak ci tam ...
mnie nie interesuje to czy ty masz mnie w du.pie ale każdy ma jakieś marzenia...
jak widzę ty też ale ja wolę tradycyjny seks więc twoje preferencje mnie nie interesują ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Smagliczka niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 18:01
ja piszę o mojej du.pie a ty się niezdrowo podniecasz i myślisz o seksie co za zbok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 19:26
~~Płowożółta Smagliczka napisał(a): ja piszę o mojej du.pie a ty się niezdrowo podniecasz i myślisz o seksie co za zbok

Twoje wypociny też wszyscy mają w du.pie .i latają nam koło uja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Kolczurka niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 19:57
To jak z tym falco, bo nie jestem na bieżąco... ukrócono mu już łamanie tych wykroczeń czy nadal z premedytacją stwarza zagrożenia dla wszystkich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Gynostemma niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 20:15
~~Iliowobłękitna Kolczurka napisał(a): To jak z tym falco, bo nie jestem na bieżąco... ukrócono mu już łamanie tych wykroczeń czy nadal z premedytacją stwarza zagrożenia dla wszystkich?


A jak tam u ciebie PIsowski bogaczu .Łykasz postojowe ( 80% średniej = 4 tysi na reke ) ,i masz to wszystko w dvpie .
Czy może 1200 zł . do końca miesiąca a potem szczaw i ciepło z tyłu korzenia ?

Pochwal się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 20:30
PISowski nierząd zabija ludzi zdrowych i chcących pracować żeby mogli utrzymać rodziny .Zakład wulkanizacyjny niby ma prawo pracować ale jeżeli ktoś przyjedzie wymienić opony zimowe na letnie to zostanie przez policję ukarany ponieważ pier.dolą ,że wymiana opon nie jest czynnością niezbędną dla życia .Czyli jak będzie ktoś miał łyse opony to nie może ich wymienić ale według prawa też nie może na takich jeździć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Klon niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 20:44
Ja cioto potrafię sam koła przełożyć. A ty jak nie potrafisz to się naucz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza