Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzysztof Mosiądz prezesem Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego.
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
24 maja 2024r. o 14:45
~~Złotordzawy Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Matek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złotordzawy Goździk napisał(a): Podobno w kuluarach głośno mówi się o tym, że BTS NIE ZAGRA W 2 LIDZE.
Byłaby to katastrofa przede wszystkim wizerunkowa

II liga?? ludzie zejdźcie na ziemię.
Przecież chłopaki zrobili awans, o co Ci chodzi ?


a za co mają w tej II lidze grać? może nowy wicewójt pomoże :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koks niezalogowany
24 maja 2024r. o 15:23
Gratuluję i życzę powodzenia. Najważniejsze,że są ludzie chętni i z zapałem, aby w Bolesławcu była siatkówka. A hejtują zawsze sfrustrowani ludzie.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.