Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 20:53
~~Bladofioletowy Klon napisał(a): Ja cioto potrafię sam koła przełożyć. A ty jak nie potrafisz to się naucz.

Słuchaj szmaciarzu ja jak wymieniałem koła to ty kupczy.łeś pod stołem ludzie kupują nowe opony które trzeba wymienić i wyważyć masz bucu maszynę do demontażu i wyważarkę bo ludzie takich maszyn nie mają .więc zamilcz .500+ też sam pobierasz nierobie?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 21:03
~~Iliowobłękitna Kolczurka napisał(a): To jak z tym falco, bo nie jestem na bieżąco... ukrócono mu już łamanie tych wykroczeń czy nadal z premedytacją stwarza zagrożenia dla wszystkich?


a ty głom.bie co?
siedzisz w domku dla bezpieczeństwa z torebką foliową na łbie?

dla pewności by żaden wirus się nie przedostał proponuję ci mocniej ją zawiązać ...hahaha
będziesz całkowicie bezpieczny...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 21:23
~~Płowożółta Smagliczka napisał(a): ja piszę o mojej du.pie a ty się niezdrowo podniecasz i myślisz o seksie co za zbok


no przecież czytam że ''masz mnie w dup.ie'' a ty to jak widzę potwierdzasz ...
więc jeszcze raz - nie ten adres smagliczko ...

piszesz do mnie ''zbok'' a dziwnym trafem to ty wspominasz o ''du.pie'' więc chyba coś ci się marzy...;)

to myślenie o seksie to ''zboczenie''?
seks to radość życia ,wyrąca zdrowe emocje i łagodzi napięcie nerwowe...

spróbuj bo jak widzę masz pewne problemy...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Smagliczka niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 21:26
no, jeśli seks kojarzy ci się z męską du.pą i to cię podnieca to nie mama pytań hahahahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Klon niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 21:52
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Bladofioletowy Klon napisał(a): Ja cioto potrafię sam koła przełożyć. A ty jak nie potrafisz to się naucz.

Słuchaj szmaciarzu ja jak wymieniałem koła to ty kupczy.łeś pod stołem ludzie kupują nowe opony które trzeba wymienić i wyważyć masz bucu maszynę do demontażu i wyważarkę bo ludzie takich maszyn nie mają .więc zamilcz .500+ też sam pobierasz nierobie?
Kupujesz ogryzku opony. Zawozisz do wulkanizatora koła. Umawiasz się na godzinę odbioru i znikasz. Przyjeżdżasz, odbierasz i jedziesz do domu. I nikt cię miernoto z tego powodu nie ukarze. A co do kupczenia to pamiętasz może takie coś jak nalewki na których się jeździło? Ja sam oponę w samochodzie ZIŁ w 15 stopniowym mrozie łyżkami wymieniałem, więc nie rób się takim fachowcem. I nie wyjeżdżaj mi tu z 500+ bo już nawet moje dzieci tego nie pobierają. SMARKU!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 22:03
~~Bladofioletowy Klon napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Bladofioletowy Klon napisał(a): Ja cioto potrafię sam koła przełożyć. A ty jak nie potrafisz to się naucz.

Słuchaj szmaciarzu ja jak wymieniałem koła to ty kupczy.łeś pod stołem ludzie kupują nowe opony które trzeba wymienić i wyważyć masz bucu maszynę do demontażu i wyważarkę bo ludzie takich maszyn nie mają .więc zamilcz .500+ też sam pobierasz nierobie?
Kupujesz ogryzku opony. Zawozisz do wulkanizatora koła. Umawiasz się na godzinę odbioru i znikasz. Przyjeżdżasz, odbierasz i jedziesz do domu. I nikt cię miernoto z tego powodu nie ukarze. A co do kupczenia to pamiętasz może takie coś jak nalewki na których się jeździło? Ja sam oponę w samochodzie ZIŁ w 15 stopniowym mrozie łyżkami wymieniałem, więc nie rób się takim fachowcem. I nie wyjeżdżaj mi tu z 500+ bo już nawet moje dzieci tego nie pobierają. SMARKU!!!

Smarki to tobie ciekną z kichawy przygłupie niedorobiony i nie pitol mi tu o Zile bo ja wymieniałem opony w Fadromie ł34 na 20 stopniowym mrozie .A to twoje pier....nie o zawożeniu kół do wulkanizatora i odbiorze to możesz polecać takim jak ty przygłupom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 22:09
~~Płowożółta Smagliczka napisał(a): no, jeśli seks kojarzy ci się z męską du.pą i to cię podnieca to nie mama pytań hahahahah


SMAGLICZKO ...
KIMKOLWIEK JESTEŚ -KOBIETĄ CZY FACETEM - TO TY PISZESZ ZE ''MASZ MNIE W DUP.PIE''
masz to wielkimi literami byś zrozumiała...

i to raczej ty szukasz podniety bo to ty zaczęłaś pisanie o ''du.pie''
a pisanie że ''ma się kogoś w dup.ie'' jest jednoznaczne chociaż jest to fałszywe bo nie byłem w twojej i nie zamierzam ...

dlatego uprzedzam - nie proś ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Smagliczka niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 22:16
jesteś jak gó.wno i śmierdzi od ciebie na odległość , to miałem na myśli, z tym mi się kojarzysz a że ciebie słowo du.pa podnieca to już twój problem i przestań już jczeć bo jesteś żałosny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza