Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

13926
qwax_
23 maja 2020r. o 14:50
~~Czerwonopomarańczowa Ułudka napisał(a): Żyję w kraju w którym w latach 70 tych. Elżbieta Dmoch wraz z zespołem 2+1 śpiewała : " ...Więc choć pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko .Niech na niebie powstanie TĘCZA malowana twoją kredką.... " . Dzisiaj zespół 2 + 1 zostałby wyklęty a E. Dmoch wyzwaliby od lesbijek a zespół od gejów.

Ale chyba nie uważasz, ze zespól 2+1 miał na myśli ideologię LGBT? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 maja 2020r. o 15:21
a dlaczego by nie podciągnąć to pod tą ...''ideologię''?

pamiętasz Hello Kitty?
te z dziecięcych tornistrów czy piórników?

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 maja 2020r. o 15:34
Horus napisał(a): a dlaczego by nie podciągnąć to pod tą ...''ideologię''?

;)


A dlaczego mam podciągnąć pod TĘ ideologię??
Bo to takie lewackie?
Litości!! Oni śpiewali o tęczy, a nie o lesbijkach.
A teraz ta "uciskana" grupa przejęła na własność symbol tęczy i teraz jak moje dziecko rysuje obrazek z tęczą to myśli o LGBT??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
23 maja 2020r. o 15:44
~~Czarnawy Bambus napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Ci wszyscy którzy wygrali w LOTTO po kilka milionów to albo zwariowali albo zbankrutowali od nadmiaru gotówki, ale ktoś kto ma 170 milionów przekazuje je swojej żonie i w oświadczeniu majątkowym wpisuje w rubryce oszczędności JEDEN TYSIĄC TRZYSTA DWADZIEŚCIA ZŁ. takie pieniądze to ma każdy na Kuroniówce .


Kurczę blade ohhh , to rebus dlaczego TW Bolek zwariował rozwiązany !!!
Pi..zdowata Forsycja Brawo,Brawo!!!
Ty nasz
Sherlock Holmesiku jeden.

Jeszcze jak będziesz popierał PiS to cię będę lubił bardziej głuptasku.

Debilny człowieczku wolał bym się własną pięścią zabić jak popierać tych złodziei i bolszewików pisowskich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 maja 2020r. o 16:29
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): a dlaczego by nie podciągnąć to pod tą ...''ideologię''?

;)



A teraz ta "uciskana" grupa przejęła na własność symbol tęczy i teraz jak moje dziecko rysuje obrazek z tęczą to myśli o LGBT??

nikt nie ma na własność tęczy ...;)
czy twoje dziecko miało tornister z Kitty? ;)

czy malowałeś kiedyś tymi farbami czy są one ''zarezerwowane'' tylko dla lesbijek ? ;)

[img=1590244148_yzva39d.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Bambus niezalogowany
23 maja 2020r. o 16:40
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): a dlaczego by nie podciągnąć to pod tą ...''ideologię''?

;)



A teraz ta "uciskana" grupa przejęła na własność symbol tęczy i teraz jak moje dziecko rysuje obrazek z tęczą to myśli o LGBT??

nikt nie ma na własność tęczy ...;)
czy twoje dziecko miało tornister z Kitty? ;)

czy malowałeś kiedyś tymi farbami czy są one ''zarezerwowane'' tylko dla lesbijek ? ;)

[img=1590244148_yzva39d.jpg]


Taką tęcze powinni tobie Kmiocie po okiem przyprawić .
Fuj idź do diabła komuchu jeden .

Wszystko wybielasz , pedał ma zastosowanie przy rowerze ,
Sr...a..kotnik chyba swój nastawiasz , że ich tak bronisz ,

Za Szwedzkimi firankami to już wiedzą co z nimi zrobić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 maja 2020r. o 16:47
ale z ciebie musi być ''tłuk'' skoro takie rzeczy wypisujesz ...

ale jak się domyślam jesteś głęboko wierzącym i oczywiście praktykującym katolikiem ...

zawsze będziesz bronił ''wartości'' tyle że pomyśl jaką masz własną ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 maja 2020r. o 17:01
Horus napisał(a):
nikt nie ma na własność tęczy ...;)
czy twoje dziecko miało tornister z Kitty? ;)
czy malowałeś kiedyś tymi farbami czy są one ''zarezerwowane'' tylko dla lesbijek ? ;)

Nigdy nie wiem, czy ty się zgrywasz, czy mówisz na poważnie.
Obawiam się, niestety, że to drugie.
Tobie każda tęcza tylko z jednym się kojarzy ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.