Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

22258
#Horus nieaktywny
23 maja 2020r. o 17:16
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):

Nigdy nie wiem, czy ty się zgrywasz, czy mówisz na poważnie.
Obawiam się, niestety, że to drugie.
Tobie każda tęcza tylko z jednym się kojarzy ;)


właśnie to lubię ...
pewną niepewność jaką udaje mi się zaszczepić w ludziach ...

sam piszesz ...obawiasz się ale ''nigdy nie wiesz'' :)
więc nie obawiaj się ...mnie tęcza nigdy nie kojarzyła się tylko z LGBT :)

za to zwrócę ci uwagę na to - dlaczego ludziom Kościoła właśnie tylko z tym ruchem się kojarzy? nie mają innych skojarzeń?...bliższych ich ideologii?

dlatego właśnie bawią mnie takie ''bambusy'' jak ten powyżej ...
nie mając nic do powiedzenia skupił się na jednym ...na ''...stwie'' które jest nie tyle proste co prostackie ...

a wiesz że polskie kościoły pozbawiono w ich wnętrzach symbolu tęczy?
nie wydaje ci się to dziwne? ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 maja 2020r. o 17:24
Horus napisał(a): [
a wiesz że polskie kościoły pozbawiono w ich wnętrzach symbolu tęczy?
nie wydaje ci się to dziwne? ;)

Pierwsze słyszę. A kiedy to było?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 maja 2020r. o 17:37
nie wiem czy to popijany właśnie drinuś czy pisanie z tobą wprowadza mnie w coraz lepszy humor :)
powiedzmy że obie opcje są odpowiednie :)

pytasz kiedy to było?

przecież nie zrobiono tego na mocy ''ustawy'' więc nie jestem w stanie ci tego konkretnie określić ...
ot po prostu skrajni ''katole'' stwierdzili że to ''homosie '' zawłaszczyli sobie tęczę przenosząc ją na flagi swojego ruchu ...
a przecież prawda jest inna bo utożsamiają ją z jednym ,zresztą błędnie określanym ruchem ...

to jest właśnie to co niektórzy starają się mi przypisać ...wrzucanie wszystkich do jednego ''wora'' ...

katolików i ''katoli'' ;)
sami robią to samo ...:]
nie wiem czy nienawiść do innych orientacji tak ich zaślepia czy to po prostu zwykła ,ludzka niewiedza...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 maja 2020r. o 18:28
Horus napisał(a): nie wiem czy to popijany właśnie drinuś...

przecież nie zrobiono tego na mocy ''ustawy'' więc nie jestem w stanie ci tego konkretnie określić ...

Jak zwykle - odpowiedź "krótka i konkretna" ;)
Chyba za dużo tych drinków.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 maja 2020r. o 19:21
kolejna nietrafna ''obawa'' ;)

ja znam umiar...

zadam ci pytanie ,może dwa ...
jesteś w stanie szczerze odpowiedzieć?

to nie będą pytania naruszające twoją prywatność ...ani twoje przekonania polityczne bo te już znam ...

jak już pisałem wcześniej ...historia to jedna z moich ulubionych nauk więc teraz na Viasat History oglądam film o łotewskiej einsatzgruppen...kiedy odpiszesz zadam ewentualne pytania)


Dopisane 23.05.2020r. o godz. 19:21:

ok. spoko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Kosodrzewina niezalogowany
23 maja 2020r. o 19:57
Horus napisał(a): kolejna nietrafna ''obawa'' ;)

ja znam umiar...

zadam ci pytanie ,może dwa ...
jesteś w stanie szczerze odpowiedzieć?

to nie będą pytania naruszające twoją prywatność ...ani twoje przekonania polityczne bo te już znam ...

jak już pisałem wcześniej ...historia to jedna z moich ulubionych nauk więc teraz na Viasat History oglądam film o łotewskiej einsatzgruppen...kiedy odpiszesz zadam ewentualne pytania)Dopisane 23.05.2020r. o godz. 19:21:ok. spoko...



o Boziu ?!!!



- kto ty ?? Horus ?



kim ty byc ??



haha



ale ktosik z tiebie smieszny ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Psianka niezalogowany
23 maja 2020r. o 20:34
Panna ma wątpliwy zaszczyt znać Horusa osobiście . Dawniej bywało , że dzisiejszy Horus mienił się różnymi kwiatkami , aby tylko na świecznik , jak sławetna Stokrotka :) Stali bywalcy Bolca doskonale wiedzą , jak blichtr i samouwielbienie wtrąca w czeluści SUPEREGO ...

Dyskusja z Horusem z góry skazana jest na porażkę , ponieważ wpierw sprowadzi dysputę do własnego poziomu ... " poziom " niech Każdy i Każda , Bracia i Siostry Lachy rozumie po " własnemu " :) A po tym udowodni , że miał rację , nie patrząc na kontrargumentację ...

Grzdylu Ponury , to Ty pierwszy zwróciłeś mi uwagę na logikę tego stwierdzenia sikając do muszli cztery razy większej od Ciebie :)

Mój mesjanizm polega na tym , że "Jeszcze Polska nie zginęła " ... i ten Świat też jeszcze nie zginął ... póki my żyjemy ... pomimo koronoświrusa .

Proszę Was , nie dajmy się bandytom z kosmosu i ich trzynastu rodom ....

Dobrej nocy życzy głupia Panna :) Cham i prostak ... a


" kurtyny kłamstwa opadną "

Apokalipsa Św. Jana :)

Poczytajcie , co Wam szkodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Szarłat niezalogowany
23 maja 2020r. o 20:52
panna ,apokalipsa to ty na tym portalu,

nadawał byś się do jehowych

ale oni pijusów nie tolerują ,jak przemocy i karabinów

za to obija tak ze za dwa dni sam umrze,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.