Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Szafranowa Psianka niezalogowany
23 maja 2020r. o 21:58
~~Złocisty Szarłat napisał(a): panna ,apokalipsa to ty na tym portalu,

nadawał byś się do jehowych

ale oni pijusów nie tolerują ,jak przemocy i karabinów

za to obija tak ze za dwa dni sam umrze,


Szarłat , a powiedz Pannie , co rozumiesz przez słowo " apokalipsa " ... i proszę nie korzystaj z cioci Wiki ... tylko własnymi słowami , odczuciami , intuicją .... :)

Śmiem twierdzić , że Jahwe to kosmita podający się za boga , jak nasz forumowy koleżka Horus , alias Falco , alias Głupia Papuga.

Bracia JHWH nie tolerują też przetaczania krwi , bo wiedzą że trzynaście rodów to tylko pic na wodę i fotomontaż . Geriatria w wysublimowanym kontakcie . Sto czterdzieści
cztery pomyleńców na tronie boga jahwe :D

... a my idziemy w



Jest taka jedna piękna Dama , którą Panna prosiła by o podróż w ... nieznane ...

... zabierz mnie w te jeszcze nie odkryte tajemnice Twej Świadomości Mia Donna :)

Bracia Lachy , Piękne Słowianki , dobrej nocy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
23 maja 2020r. o 22:19
Sędzia Sądu Najwyższego profesor Włodzimierz Wróbel otrzymał 50 głosów poparcia pozostali kandydaci łącznie 45 Manowska z poparcia PIS otrzymała 25 głosów i notariusz Duda wybierze Manowską bo tak karze kulawy . STSy przyjmują zakłady na Manowską za 1 zł można dostać 1 ,01 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 maja 2020r. o 0:18
przez kilka chwil udawało się z qwaxem ''popisywać''
zmierzało to w ciekawym kierunku ale się skończyło bo qwax chyba poczuł ...''obawy'' ;)

później nikt nie podjął tematu ale pojawiły się zwykłe ,codzienne wpisy ...
nie dyskusja ,nie jakieś konkretne wpisy tylko próby obrażania i jakieś ''podjazdy''

no i jak zwykle ''psianka'' która znowu o jahwe i kosmitach ...

aż dziw że nie wróciła do ''domeny fallusa'' :]
ot nie więcej od swojego pierdzielenia o ''papugach'' i swoim ''mesjaniźmie''

kiedy doszło do mnie jaki to z niego''mesjasz'' olałem typa a proces ten trwa do dzisiaj i zatacza coraz szersze kręgi ...
już nie tylko ja ale i jego dawni znajomi olewają typa stąd te jego błagalne jęki o litość ,o chociaż jeden wpis...

a tu du.pa...:]

nadal sam ...hahahaha


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Bambus niezalogowany
24 maja 2020r. o 0:42
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Sędzia Sądu Najwyższego profesor Włodzimierz Wróbel otrzymał 50 głosów poparcia pozostali kandydaci łącznie 45 Manowska z poparcia PIS otrzymała 25 głosów i notariusz Duda wybierze Manowską bo tak karze kulawy . STSy przyjmują zakłady na Manowską za 1 zł można dostać 1 ,01 zł


Ty K ..u..r..wi..sz..o..n..i..e. G..łupi , co mącisz , kto cię , męd...o społeczna ,
Do tego uprawnił???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Bambus niezalogowany
24 maja 2020r. o 1:06
Jakim wielkim ...izmem trzeba się legitymować , by wprowadzać się I wierzyć
w narrację Horusa-Debilusa , doprowadzisz swoimi wywodami do takich sytuacji ,
Gdzie nieodwracalnie zaniknie szacunek do państwa i rzadu , nie tylko PiS,

Będziesz de..bi..lu należał do reżyserów przemian gdzie obywatel straci wiarę całkowitą do rzadu , obojętnie kto w danym momencie będzie za sterami ,

Tak Kmiocie doprowadzisz ty i tobie podobni , że ulica będzie wykładnikiem ,
A żądanie i nie załatwienie natychmiastowe żądań kończyło będzie się manifestacją.

Tylko chory psychicznie człowiek lub niespełniony tak się zachowuje

I nie pisz że odpowiedzi na twoje wywody kończą się obrażaniem twej osobowości ,
Inne argumenty do takich jak ty nie docierają .

Gdyby mi było dane spotkać cię , wytrzaskał bym cię po tym fałszy...wym pys..ku.


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 maja 2020r. o 6:56
~~Czarnawy Bambus napisał(a):


co by tu odpisać takiemu ''bambusowi''? :]
czy jak odpiszę mu jak odpisuje normalny ,kulturalny człowiek on coś zrozumie?
czy też odpisać mu w podobny sposób jak on to robi w przypadku np. forsycji?
wybiorę pierwsze wyjście bo daleko mi do ''narracji bambusa -sa'' ;)

otóż bambusie ....moje ''wywody '' to również wywody milionów Polaków czego ty jak widzę nie dostrzegasz ...
tak jak pierdzieląc coś o szacunku do (nie) rządu nie widzisz jaki normalny obywatel tego kraju ma do nich szacunek ...

czy ja będę ''reżyserem przemian''?...chciałbym
czy ''ulica będzie wykładnikiem''?....chciałbym

a dlaczego chciałbym?....bo zaszło to wszystko tak daleko ,państwo jest w takim stanie a ''elyty'' tak rozpasane że jedynie ''ulica '' może to powstrzymać ...

a to czy takie coś jak ty lub tobie podobni mnie obraża jest mi obojętne ...nic innego nie potrafisz...

a co do tego ''trzaskania po pysku'' :]....taaaaaa...stałbym i bym ci na to pozwalał ...


coś jeszcze ''bambusie''?

:]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Szachownica niezalogowany
24 maja 2020r. o 9:11
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Sędzia Sądu Najwyższego profesor Włodzimierz Wróbel otrzymał 50 głosów poparcia pozostali kandydaci łącznie 45 Manowska z poparcia PIS otrzymała 25 głosów i notariusz Duda wybierze Manowską bo tak karze kulawy . STSy przyjmują zakłady na Manowską za 1 zł można dostać 1 ,01 zł
Pan Prezydent Duda wybierze kogo zechce. Bo prawo mu na to pozwala. I na pewno nie będzie brał pod uwagę wypowiedzi "SUFLERA" który w chamski sposób mówi, że tylko jednego kandydata trzeba brać pod uwagę. Zostało wybranych 5 i tych 5 wchodzi w grę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 maja 2020r. o 9:23
~~Oliwkowa Szachownica napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):

Duda wybierze kogo zechce. Bo prawo mu na to pozwala. I na pewno nie będzie brał pod uwagę ...opozycji


prawo mu na wiele też nie pozwala a jednak to robi więc nie pierdziel tutaj o jakimś jego ''prawie'' :)

o której jest dzisiaj ''kawa na ławę'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza