Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Szafranowa Psianka niezalogowany
24 maja 2020r. o 11:58
Owszem jestem głupcem , Głupia Papugo ... bo miałem kiedyś nadzieję , wiary nie miałem , ale wiedzy wciąż szukam ... skasuj mnie jeszcze raz ... donosicielu :D :D :D

&pbjreload=10

Ja rozumiem przesłanie , ale Przyjaciół poznaje się w biedzie . Ci którzy będą cię klepać po plecach bogu horusie ... warci są diabła . Chciałem kiedyś się z Tobą zprzyjaśnić ... bogu horusie , ale już nie chcę ... co to jest dziesięć lat wobec wieczności ?

Jutro poniedziałek i wracam do kochanki betoniary :) A Ty bogu dalej mieszaj ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 maja 2020r. o 12:48
~~Szafranowa Psianka napisał(a): Owszem jestem głupcem , Głupia Papugo ... skasuj mnie jeszcze raz ... donosicielu :D :D :D


jesteś głupcem i to nie reformowalnym ...
potwierdzasz to praktycznie każdym swoim wpisem ...

czy ja cię ''skasuję''?
nie - zrobi to admin a czy ja mu w tym pomogę?...być może więc pilnuj się ...hahaha

''...ale Przyjaciół poznaje się w biedzie ''

gdyby bieda była tutaj wyznacznikiem to ty nawet dobrych znajomych byś nie miał ...
a jeśli dzisiaj masz takich , to ciesz się chwilą bo i ci wkrótce odejdą ...


jak tam z tym twoim kółeczkiem i kreseczkami?
monituj ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kalinowykardynalski Fiołek niezalogowany
24 maja 2020r. o 17:44
Ponieważ premier poinformował,że te różne rygory sanitarne to tylko zalecenia a nie nakazy, proponuję aby na początek, w uznaniu zasług dla kraju,utworzono wyłącznie dla członków i sympatyków PiS odrębne miejsca i lokale gdzie tylko oni bedą mogli bez żadnych ograniczeń i zabezpieczeń witać się, ściskać, całować, kaszleć i kichać.
Zasłużyli sobie na to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 maja 2020r. o 18:07
takie ''nur fur pis''?

jestem za...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Słonecznik niezalogowany
24 maja 2020r. o 19:00
Podaj numer na Staszica to podrzucę ci fotel w bardzo dobrym stanie do siedzenia przed komputerem bo twój już zapewne zapierdziały do granic możliwości. A, i jeszcze dodam spodnie dresowe w super stanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 maja 2020r. o 19:13
po co mi fotel jak ja leżę ?
nawiasem mówiąc to foteli ja już dawno się pozbyłem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Kosodrzewina niezalogowany
24 maja 2020r. o 20:06
Horus napisał(a): po co mi fotel jak ja mam wozek inwalidzki ? ?
zawiasem muwiąc to foteli ja jurz dawno się pozbyłem ...

o fak :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Kosodrzewina niezalogowany
24 maja 2020r. o 20:14
Duda 49,8 % Brawo !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza