Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~Ciemnoróżowa Miechunka niezalogowany
25 maja 2020r. o 16:07
BRAWO też w sobotę postawiłem ,w niedzielę chciałem poprawić ale już zablokowali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
25 maja 2020r. o 16:47
Podczas kampanii wyborczej pewien emeryt mówi do Dudy ,,co z tego ,że daliście mi 900 zł trzynastej emerytury jak podwyższyliście mi opłatę z wywóz śmieci o 1200 zł "na to Duda ,,Ja wam dałem 900 zł a Samorządowcy zabrali wam 1200". Popatrzcie na tego hipokrytę on im dał ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Ciemiernik niezalogowany
25 maja 2020r. o 17:12
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Podczas kampanii wyborczej pewien emeryt mówi do Dudy ,,co z tego ,że daliście mi 900 zł trzynastej emerytury jak podwyższyliście mi opłatę z wywóz śmieci o 1200 zł "na to Duda ,,Ja wam dałem 900 zł a Samorządowcy zabrali wam 1200". Popatrzcie na tego hipokrytę on im dał ,
Pamiętam nie tak odległe czasy gdy moja mama dostała 3 zł. podwyżki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowozłoty Kocanki niezalogowany
25 maja 2020r. o 17:27
Tak było jak POmylency pięknie Polska rządzili .Całe szczęście ta banda już nigdy nie będzie rządzić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 maja 2020r. o 17:37
tamto może nie wróci ale mamy obecną ...
mckwacz,pinokio ,budyń ,kartofel


a jaka to banda to masz poniżej kolejne bandyckie zapędy...

''Kara za nieporządek w aucie

Drugim czynem jest art. 117 §2 k.w., który – również po przeredagowaniu – stanowi, iż:

Kto nie utrzymuje środka transportu we właściwym stanie sanitarnym będąc przewoźnikiem obowiązanym do zapewnienia podróżnym odpowiednich warunków higieny, podlega karze grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Powyższe wykroczenie może popełnić przewoźnik autobusowy, autokarowy, taksówkarski, et cetera. Chodzi tutaj zarówno o utrzymywanie nieporządku w pojeździe (niesprzątanie śmieci), jak i niezainstalowanie odpowiedniej instalacji sanitarnej wymaganej z tytułu odrębnych regulacji.

W odniesieniu do kary za nieporządek w aucie minister proponuje, by maksymalny mandat wynosił 150 złotych.''

teraz następnym kroczkiem będzie rozszerzenie tego na autka prywatne ...
drżyj przygłu.pa.wy ''suwerenie'' :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwona Pelargonia niezalogowany
25 maja 2020r. o 18:01
Pan Budka czytał ten wpis i poważnie rozważa wniesienie wotum nieufności dla odpowiedniego ministra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Ciemiernik niezalogowany
25 maja 2020r. o 18:31
Horus napisał(a): tamto może nie wróci ale mamy obecną ...
mckwacz,pinokio ,budyń ,kartofel


a jaka to banda to masz poniżej kolejne bandyckie zapędy...

''Kara za nieporządek w aucie

Drugim czynem jest art. 117 §2 k.w., który – również po przeredagowaniu – stanowi, iż:

Kto nie utrzymuje środka transportu we właściwym stanie sanitarnym będąc przewoźnikiem obowiązanym do zapewnienia podróżnym odpowiednich warunków higieny, podlega karze grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Powyższe wykroczenie może popełnić przewoźnik autobusowy, autokarowy, taksówkarski, et cetera. Chodzi tutaj zarówno o utrzymywanie nieporządku w pojeździe (niesprzątanie śmieci), jak i niezainstalowanie odpowiedniej instalacji sanitarnej wymaganej z tytułu odrębnych regulacji.

W odniesieniu do kary za nieporządek w aucie minister proponuje, by maksymalny mandat wynosił 150 złotych.''

teraz następnym kroczkiem będzie rozszerzenie tego na autka prywatne ...
drżyj przygłu.pa.wy ''suwerenie'' :]

I nie rozumiem co ci w tym nie pasuje. Płacę za bilet i mam jechać w chlewie? Te czasy na szczęście minęły. Nie pamiętasz kibli w PKP albo stanu czystości w Sanach czy Jelczach? Za tamtym tęsknisz? Bo ja nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 maja 2020r. o 21:07
coś mi się wydaje że to ty czegoś tu nie rozumiesz...

nie potrafisz czytać ''między wierszami''? ;)

to może inaczej ...uważam że to kolejny ''bat'' pisdzielski ...kolejny sposób na ''wyrwanie kasy''
kto i na jakiej podstawie będzie oceniającym co jest a co nie jest ''bałaganem''?

czy to nie będzie kolejne ''widzimisię '' pana policjanta?

''panie taksówkarzu- ma pan kurz na kokpicie-proponuję 100 zł''

tak już jest dzisiaj w przypadku manifestantów ponoć niezachowujących odległości ...(nawiasem zalecanych ale nie wymaganych ;) )

kary dla niosących transparent po 1000 zł ale karze dla dla prezesiny w otoczeniu pislamskiej ''elyty'' nie słyszałem ...

bus,autobus czy taksówka zazwyczaj bywa czysta przed wyjazdem a jeśli tak nie jest to od kontroli są podmioty sanitarne ...nie kurna Policja która ma ŁAPAĆ PIJANYCCH KIEROWCÓW CZY ZŁODZIEI ...


Dopisane 25.05.2020r. o godz. 21:07:

a jak tam dzisiaj pisdzielce?
jakieś kolejne aferki z udziałem waszych ''elyt''?

pytam bo smrodek za waszymi przekrętami ciągnie się za wami do dzisiaj ...
dzisiejszą sprawę ''budynia'' pomijam (chwilowo-niech dojrzeje...;) )

historia waszych przekrętów i oszustw jest długa i bywa niekiedy śmieszna ...

bardziej od ''afery'' z tymi ''ośmiorniczkami'' czy ''zegarkiem Nowaka'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza