Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Karminowa Mydlnica niezalogowany
28 maja 2020r. o 20:09
Horus napisał(a):
~~Karminowa Mydlnica napisał(a):
Horus napisał(a):
~Brudny Groszek napisał(a): A swoją drogą to jestem ciekaw jak się będziesz czuł w 2 turze wyborów jak będziesz musiał posłuchać min. korwina, tanajło kamysza i całą ręsztę tej zbieraniny i iść w gumofilcach oddać głos na swojego refałka? Powiedz gdzie głosujesz, pójdę ci pogratulować.hahaha!!!


korwina też?????
znowu startuje?...:]

a ty wiesz gdzie głosujesz?

przecież pisdzielce jeszcze nie ogłosili kiedy będą ''wybory''...

a będą?

;)
Będą , będą. A co do korwina to przecież by rafałek mógł wygrać to musi przejąć głosy właśnie takich miernot. I TY do tego będziesz musiał przyłożyć rękę. Ja nie mogę!!! Chyba jednak pofatyguję się pod dawną 6-tkę by się uśmiać . Kabaret za darmo. hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Mydlnica niezalogowany
28 maja 2020r. o 20:15
Profesor Zębala, minister zdrowia w rządzie Ewy Kopacz, w wywiadzie pochwalił Rząd Mateusza Morawieckiego i Ministra Szumowskiego, za działania w walce z koronawirusem. Jakoś tu na forum o tym cisza!!! Czyżby zatkało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2020r. o 20:16
~Żółtobrązowa Lnica napisał(a): Jak długo funkcjonuje świadczenie na dzieci we Francji lub w Niemczech? W Polsce od 5 lat. Opozycja grzmi - to patologia.


co ty tu pierdzielisz...
świadczenia na dzieci były w Polsce od lat...tzw. dodatek rodzinny ...
podobnie w Niemczech ...
tyle że tam nie dano 500 + przed wyborami by kupić sobie głosy...

mnie nie interesuje co ''grzmi opozycja''
kiedy pojawił się ten program pisałem i dzisiaj to powtórzę ...
to jedyny ''+'' warty uwagi ale zrodził zachowania patologiczne bo ...
pozwolił na to by te pieniądze trafiały zarówno do ludzi autentycznie ich potrzebujących jak i tych którzy ''śpią na pieniądzach''
te pieniądze trafiają bez żadnej kontroli również do tych którzy je po prostu zamieniają na wódę lub czteropaki ...;)

i to jest właśnie patologia ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoczerwony Lubczyk niezalogowany
28 maja 2020r. o 20:19
A co to znaczy Horus?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2020r. o 20:22
nie wiesz ?...rozumiem ...

a co to znaczy bladoczerwony lubczyk ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudny Groszek niezalogowany
28 maja 2020r. o 20:23
Zatkało widziałem ten wywiat na TVN.Ale zakłamane Komusze Syny o tym milczą. Właśnie czytam że Bader dostał kasę od państwa i ludzie nie stracę pracy .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2020r. o 20:31
niesamowity ''sukces'' :]

Bader?

spółka Skarbu Państwa czy niemiecki właściciel ?

zapewne zarząd Badera teraz rży z uciechy że POLSKI RZĄD dał im kasiorę po to by teraz oni trzepali kasiorę na swoje wakacje rękami polskich robotników ...

ile tam zarobi polski ''niewolnik''?
2500?...3000 zł
takich idiotów pracujących za 500-600 euro w Niemczech by nie znaleźli a tu proszę ...
Niemcy dostają kasiorę by nadal mógł doić ''polską krowę'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
28 maja 2020r. o 20:35
~~Karminowa Mydlnica napisał(a): Profesor Zębala, minister zdrowia w rządzie Ewy Kopacz, w wywiadzie pochwalił Rząd Mateusza Morawieckiego i Ministra Szumowskiego, za działania w walce z koronawirusem. Jakoś tu na forum o tym cisza!!! Czyżby zatkało?

Kogo obchodzi jakiś tam Zębala i jego opinia ,oczywiście tylko was ...ów bo was pochwalił ,Tylko jak gani was Profesor Safian ,Profesor Strzembosz ,i wiele innych autorytetów to mówicie co to za autorytety .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza