Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

22258
#Horus nieaktywny
6 lipca 2020r. o 18:05
cisza o Trzaskowskim bo pisdzielce przeżuwają kolejne kłamstwa ''budynia''
myślą jak je teraz tłumaczyć ...
a łże jak najęty .. hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwona Kobea niezalogowany
6 lipca 2020r. o 19:27
~~Złotordzawy Rumianek napisał(a):
~Koralowa Jodła napisał(a): Czy to, że Nitras jest w sztabie Trzaskowskiego ma podprogowo oznaczać, że w naszym kraju ludzie zaburzeni psychicznie też powinni działać w przestrzeni publicznej?


Duda działa i te działania popiera 40% PISd.

Spięcie Beaty Mazurek i Georgette Mosbacher. "To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków"


Georgette Mosbacher w ostrych słowach odniosła się do wpisu Beaty Mazurek. Europosłanka PiS użyła określenia "WSI 24" w odniesieniu do TVN24. "Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków" - napisała ambasador USA w Polsce.

Reakcja ambasador USA to efekt wpisu Beaty Mazurek, która postanowiła skomentować decyzję Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy zapowiedział, że nie pojawi się na debacie organizowanej przez TVP. "Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek" - napisała europosłanka.

A więc WOJNA ,dobrze że mamy WOT .


Wojnę to już mamy 5 lat w pisdu z pisem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
6 lipca 2020r. o 19:43
Nasza przyszłość ;wybór między złym a jeszcze gorszym to klęska Naszego państwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koralowa Jodła niezalogowany
6 lipca 2020r. o 19:54
Najbardziej do głosowania na Dudę przekonał mnie Horus. Za co bardzo mu dziękuję. Skoro taki wariat Nitras czy mitoman Trzaskowski są dla niego antidotum ba problemy Polski to ja już faktycznie wybieram długopis Jarka choć żadna to to rewelacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 lipca 2020r. o 20:10
~Koralowa Jodła napisał(a): Najbardziej do głosowania na Dudę przekonał mnie Horus. Za co bardzo mu dziękuję. Skoro taki wariat Nitras czy mitoman Trzaskowski są dla niego antidotum ba problemy Polski to ja już faktycznie wybieram długopis Jarka choć żadna to to rewelacja.

a to akurat mnie nie dziwi ...
bo skoro Trzaskowskiego określasz mianem ''mitoman'' to strach pomyśleć jak określiłbyś pisdzielskiego ''budynia'' ;)
ale skoro prawda o kłamstwach i oszustwach dudy jakie min. tobie przekazywałem do ciebie nie dotarły ,to tylko jest to potwierdzenie faktu że żyjesz w oparach absurdu jaki ci wtłoczył do głowy pisdzielski aparat propagandowy...

wybierasz ''długopis''?
a proszę bardzo- ja w sumie nie mam nic przeciw bo dlaczego ty masz mieć lżej skoro ja i miliony Polaków latami spłacało dług gierkowski a ty miałbyś nie spłacać dudowych ...

będziesz spłacał ...hahaha

widzisz co dzieje się dzisiaj w sklepach?
widzisz wzrost cen? to oznaka galopującej inflacji i to nie żaden rząd będzie pokrywał dzisiejszy deficyt budżetowy który dzisiaj sięga już 200 000 mld zł

to będziesz ty spłacał i przyjdzie dzień że przeklniesz zarówno pisdzielców i dudę...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Borówka niezalogowany
6 lipca 2020r. o 20:17
olejcie tego śmierdzącego trola falcoakahorus on tu dyżuruje i na jedno zdanie z 10 pierdów trola smrodzi fe

on nie ma nic do powiedzenia nie karmcie śmerdzącego trola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Kolczurka niezalogowany
6 lipca 2020r. o 20:23
~~Srebrnoszara Borówka napisał(a): olejcie tego śmierdzącego trola falcoakahorus on tu dyżuruje i na jedno zdanie z 10 pierdów trola smrodzi fe

on nie ma nic do powiedzenia nie karmcie śmerdzącego trola
Jak tak bardzo się martwi o budżet to go zapytajcie, czy zaczął już płacić podatek dochodowy.!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koralowa Jodła niezalogowany
6 lipca 2020r. o 20:32
Dobra dobra. PiS robi błędy odnośnie 500+ itd. Ale jakoś dziwne że im bliżej końca tych wyborów to Trzaskowski zaczyna nagle zapewniać, że nie zabierze tych socjali. Zatem mając wybór między socjalem Trzaska a Długopisa wolę Długopis. Bo przynajmniej nie będę miał pod domem wyznawców prawa szariatu i sodomitów adoptujących dzieci.
A co do zadłużenia Polski przez PiS to może pomyśl co robiła wcześniej PO (przekręty z VATem, OFE, Amber Gold i cała masa innych przekrętów wraz ze wzrostem biurokracji, która to niby miała ukrucona).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza