Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

DZIECI z DOBREJ do szkoły w Bzeźniku?

~~Szara Karagana niezalogowany
15 maja 2018r. o 14:24
~Jasnolawendowy Gajowiec napisał(a): Witam tak wtrace poniewaz wiele opini pisza ze jak malo dzieci(15 osob) to dobrze bo nauczyciel czas poswieci wiecej noi..hm.moje dzieci chodza do dabrowy klasy po kilkoro dzieci wnaszej 5 tylko piotka.i co!!!.pani ktoratam 25lat uczy twierdzi ze ma 2 dla ktorej z pozostalymi niebedzie zwalniac!!! Anawet 1 proponowala odac do sxkoly z opuznieniem.dramat!!! Ama 5 dzieci.

OMG , to pisze ,,ktoś" z POwiatu, ? Nie wyobrażam sobie , by rodzic !
Chyba że FALCO ! ten to kropeczek nie wstawia, ale raczej bykuw (celowe) nie robi ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miętowy Plektrantus niezalogowany
8 października 2018r. o 8:44
Wiadac ze wielu rodzicow dowozi swoje dzieci z dobrej czy mierzwina , a przeciez jest autobus szkolny, jest potrzeba doworzenia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
8 października 2018r. o 9:58
~~c napisał(a): Pozatym wolę dać dziecko do brzeznika bo jest tam wyższy poziom nauczania od wszystkich boleslawieckich szkol i mniej dzieci w klasach, cala szkola liczy 100 uczniów a w klasach jest max 15 uczniów i tym samym wieksza uwaga nauczyciela.


Z tym poziomem to się coś zdrowo pomyliło . Widać efekty w Liceum i przenoszenie dzieci do szkoły zawodowej - BZDURA !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Orlik niezalogowany
8 października 2018r. o 13:36
Jak dla mnie, to jest jakiś absurd. Do Bolesławca 5 minut, a dzieci jada do szkoły w Brzeźniku 40 minut (wg. informacji z postów). Kto to wymyślił???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
8 października 2018r. o 16:29
Z tym poziomem to się coś zdrowo pomyliło . Widać efekty w Liceum i przenoszenie dzieci do szkoły zawodowej - BZDURA !!!

W liceum to widać efekty nauczania w gimnazjum więc tobie się coś pomyliło bo w brzezniku gimnazjum nigdy nie bylo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
8 października 2018r. o 16:40
Witam tak wtrace poniewaz wiele opini pisza ze jak malo dzieci(15 osob) to dobrze bo nauczyciel czas poswieci wiecej noi..hm.moje dzieci chodza do dabrowy klasy po kilkoro dzieci wnaszej 5 tylko piotka.i co!!!.pani ktoratam 25lat uczy twierdzi ze ma 2 dla ktorej z pozostalymi niebedzie zwalniac!!! Anawet 1 proponowala odac do sxkoly z opuznieniem.dramat!!! Ama 5 dzieci.

W brzezniku są dodatkowe zajęcia dla dzieci z uzdolnieniami i dla dzieci z trudnościami więc takie cyrki się tam nie dzieją. A na lekcjach nauczyciele wszystkim dzieciom poświęcają tak samo czas, nie słyszałam żeby rodzice narzekali na nauczycieli jeśli o takie rzeczy chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Smagliczka niezalogowany
8 października 2018r. o 16:48
DZIECI z DOBREJ do szkoły w Bzeźniku a mieszkańcy miejscowości Nowa po chleb i artykuły pierwszej potrzeby do sąsiedniej wioski ( Kraszowice) ! Obraz zarządzania Gminą :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
9 października 2018r. o 6:54
~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a): Z tym poziomem to się coś zdrowo pomyliło . Widać efekty w Liceum i przenoszenie dzieci do szkoły zawodowej - BZDURA !!!

W liceum to widać efekty nauczania w gimnazjum więc tobie się coś pomyliło bo w brzezniku gimnazjum nigdy nie bylo


Prezentujesz poziom - nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo w amoku odpowiadasz nie na to CO trzeba. CZY JA WSPOMNIAŁAM , ŻE W BRZEŹNIKU BYŁO GIMNAZJUM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.