Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobaltowa parada otworzyła Święto Ceramiki
~~impreza niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 13:58
W paradzie jechałem na jednym z chopperów. Pomysł był może dobry, ale wykonanie mizerne. Nie było czym oddychać od spalin, ponieważ więcej było stania i gazowania niż jazdy. Paradę wyobrażałem sobie jako przejazd motocykli, a nie zadymianie rynku. Mimo, że byłem z tej drugiej strony popieram opinię nie do końca zachwyconych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 13:59
Nawet auta nie ma gdzie zaparkować. Organizacja raczej kiepska. Centrum zamknięte. Parkingi zamknięte. A szkoły puste gdzie można było auta stawiać. Ale po co przecież nikt tu nie przyjeżdża...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fall niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 14:07
Z fajnego BSC zrobił się mega festyn dla okolicznych wiosek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kotek niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 14:11
Jezuuuu co się stało z Miss ceramiki 2016?!?!?? Czyżby zapuszczenie z braku zainteresowania? I jeszcze ten strój jak bielizna nocna jak ona się zaprezentowała!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 14:22
Jak sama nazwa wskazuje jest to święto ceramiki. Skoro ceramiki, to nie emerytów i rencistów,, uniwersytetu III wieku, pracowników ratuszowych i spółek miejskich. Skandalem było uczestnictwo motocykli i samochodów, których spaliny truły wszystkich obecnych. Zaniechano dbanie o środowisko, nie mówiąc, ze po pierwsze mieszkańców i ich gości. Jesteśmy zniesmaczeni tegorocznym pochodem, ze względu na odejście od celu jakiemu miał służyć i zatruwaniu nas spalinami. Uczestnictwo w marszu powinno składać się tylko z władz miasta i powiatu, radnych (aby mieszkańcy wiedzieli, kto organizuje pochód i mogli widzieć odpowiedzialnych za niego) oraz wszystkich grup i zakładów prezentujących wyroby ceramiczne. Gliniada jak najbardziej wpisywałaby się w ten klimat. Wielki żal, że tak się nie stało ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rozbawiony niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 14:28
Myślałem ze już nie zobaczę typowego socjalistycznego pochodu ludzi pracy dziwne ze w tych czasach ktoś organizuje taki socjalistyczny pochód a jeszcze jak zobaczyłem dumnie idącego płatnego członka zarządu to powrót do przeszłości .Ale co tu wymagać dopóki miastem i powiatem będą rządzić starzy ludzie to ciągle będą tęsknic za swoimi młodymi latami jak nieśli sztandary na pochodach pierwszomajowych. Organizacja tragiczna więcej stali niż szli tylko szkoda tych małych dzieci ze musiały brać udział w tak nieudolnie zorganizowanym pochodzie ale wiadomo ze politycy wykorzystają wszystkich i wszystko żeby być jak najdłużej przy korycie.Ja bym dal panu prezesowi wodociągów żeby poganiał tak jak te Panie za ta beczka z woda w taki upal.Wstyd i jeszcze jak by ktoś wyjaśnił co wspólnego miał ten pochód pierwszomajowy z ceramika i świętem ceramiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 15:00
~~ napisał(a): Gliniada jak najbardziej wpisywałaby się w ten klimat. Wielki żal, że tak się nie stało ...


Zgaszam się!:)

~~rozbawiony napisał(a): socjalistycznego pochodu ..........socjalistyczny pochód............. pochodach pierwszomajowych. ............... pochód pierwszomajowy


Masz obsesję na punkcie pochodu??:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jeny! niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 17:25
Uwieńczeniem jest zdjęcie główne. Pan Marszałek wręczający czek swojemu wnukowi. Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza