Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szpital w Bolesławcu - Oddział Wewnętrzny i Neurologia

~~Danuta niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 19:44
Jakiś czas temu zostałam zabrana przez pogotowie do szpitala.
I chciałabym powiedzieć,że dużo , bardzo dużo się zmieniło.
A mianowicie, ratownicy medyczni z Karetki byli bardzo mili i uprzejmi.
Gdy trafiłam na oddział byłam pełna podziwu do tego jakie zmiany nastąpiły.
Pielęgniarki uprzejme,miłe i przyjazne,z uśmiechem na twarzy się mną zajmowały. Na każde pytanie dostawałam odpowiedź, nie zbywały mnie i zajmowały się mną bardzo profesjonalnie oraz troskliwie. Tyczy się to również lekarzy,którzy co chwile sprawdzali jak się czuję i czy wszystko jest w porządku.
Zmieniło się również jedzenie w szpitalu,które było bardzo pyszne.,
Z całego serca pragnę podziękować całemu zespołowi Pielęgniarek oraz Lekarzy na oddziale wew oraz neurologii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jacek niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 18:17
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jacek niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 18:21
No w końcu mamy jakieś dobre słowo o naszym szpitalu, mam nadzieję,że naprawdę wiele się zmieniło bo słyszałem o tym już nie raz :♧
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jacek niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 18:21
No w końcu mamy jakieś dobre słowo o naszym szpitalu, mam nadzieję,że naprawdę wiele się zmieniło bo słyszałem o tym już nie raz :♧
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siostra pszełożona niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 20:19
~~Danuta napisał(a): Jakiś czas temu zostałam zabrana przez pogotowie do szpitala.
I chciałabym powiedzieć,że dużo , bardzo dużo się zmieniło.
A mianowicie, ratownicy medyczni z Karetki byli bardzo mili i uprzejmi.
Gdy trafiłam na oddział byłam pełna podziwu do tego jakie zmiany nastąpiły.
Pielęgniarki uprzejme,miłe i przyjazne,z uśmiechem na twarzy się mną zajmowały. Na każde pytanie dostawałam odpowiedź, nie zbywały mnie i zajmowały się mną bardzo profesjonalnie oraz troskliwie. Tyczy się to również lekarzy,którzy co chwile sprawdzali jak się czuję i czy wszystko jest w porządku.
Zmieniło się również jedzenie w szpitalu,które było bardzo pyszne.,
Z całego serca pragnę podziękować całemu zespołowi Pielęgniarek oraz Lekarzy na oddziale wew oraz neurologii.


Danka ,oni coś Ci dali i to dalej działa. Poproś rodzinę aby Cię zawieźli do Zgorzelca .To nie jest normalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 września 2017r. o 14:44
uwaga na ochroniarzy na Tysiąclecia , na siłę robią zastrzyki !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to_ja niezalogowany
1 września 2017r. o 18:22
~~Danuta napisał(a): Jakiś czas temu zostałam zabrana przez pogotowie do szpitala.
I chciałabym powiedzieć,że dużo , bardzo dużo się zmieniło.
A mianowicie, ratownicy medyczni z Karetki byli bardzo mili i uprzejmi.
Gdy trafiłam na oddział byłam pełna podziwu do tego jakie zmiany nastąpiły.
Pielęgniarki uprzejme,miłe i przyjazne,z uśmiechem na twarzy się mną zajmowały. Na każde pytanie dostawałam odpowiedź, nie zbywały mnie i zajmowały się mną bardzo profesjonalnie oraz troskliwie. Tyczy się to również lekarzy,którzy co chwile sprawdzali jak się czuję i czy wszystko jest w porządku.
Zmieniło się również jedzenie w szpitalu,które było bardzo pyszne.,
Z całego serca pragnę podziękować całemu zespołowi Pielęgniarek oraz Lekarzy na oddziale wew oraz neurologii.

Jesli to prawdziwy wpis,w co wątpię to proszę sie podpisać pełnym imieniem i nazwiskiem. Ja,niestety,mam wrażenie,że PR sobie tworzy sam dyrektor szpitala. To dość zabawne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewelina niezalogowany
2 września 2017r. o 6:59
Dokładnie komentarz jest bardzo dziwny. Niech zmieści podziękowanie na głównej stronie portalu jak taka wdzięczna jest. Ja mam tylko zle wspomnienia z wizyty w szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.