Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szpital w Bolesławcu - Oddział Wewnętrzny i Neurologia

~~. niezalogowany
2 września 2017r. o 7:32
~~ napisał(a): uwaga na ochroniarzy na Tysiąclecia , na siłę robią zastrzyki !!!!

Temu jednemu to przydałby się taki zastrzyk. Tyle lat tam pracuje a lekarze jeszcze się nie kapneli, że powinien siedzieć po drugiej stronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 września 2017r. o 15:59
~~to_ja napisał(a):
~~Danuta napisał(a): Jakiś czas temu zostałam zabrana przez pogotowie do szpitala.
I chciałabym powiedzieć,że dużo , bardzo dużo się zmieniło.
A mianowicie, ratownicy medyczni z Karetki byli bardzo mili i uprzejmi.
Gdy trafiłam na oddział byłam pełna podziwu do tego jakie zmiany nastąpiły.
Pielęgniarki uprzejme,miłe i przyjazne,z uśmiechem na twarzy się mną zajmowały. Na każde pytanie dostawałam odpowiedź, nie zbywały mnie i zajmowały się mną bardzo profesjonalnie oraz troskliwie. Tyczy się to również lekarzy,którzy co chwile sprawdzali jak się czuję i czy wszystko jest w porządku.
Zmieniło się również jedzenie w szpitalu,które było bardzo pyszne.,
Z całego serca pragnę podziękować całemu zespołowi Pielęgniarek oraz Lekarzy na oddziale wew oraz neurologii.

Jesli to prawdziwy wpis,w co wątpię to proszę sie podpisać pełnym imieniem i nazwiskiem. Ja,niestety,mam wrażenie,że PR sobie tworzy sam dyrektor szpitala. To dość zabawne.


ło matko.. może LAURKE proszę wstawić na stronie bolesławieckiego szpitala.. tam jest kilka wpisów z podziękowaniami...
hehe, szkoda ze nie publikują skarg którymi są zawalani ! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11891
#Michalx102 nieaktywny
3 września 2017r. o 7:55
Ja też nie moge nic złego powiedzieć na temat opieki w naszym szpitalu. Szpital jak szpital. Z dzieckiem kiedyś żona byla w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale laryngologii. Jakoś nie było nadzwyczajnie. Normalnie jak w bc. Zrobili co swoje i tyle. Ja miałem zabieg w Goerlitz. Płatny, umowiony na konkretną godzine. Czekałem ponad dwie godziny bez słowa wytłumaczenia przez obsługę. Nawet przepraszam nie było. Może po prostu macie jakieś wygórowane oczekiwania? Nie jesteście pępkami świata. A skargi niezadowolmych, były, są i będą. Kierujmy się wlasnym doświadczeniem a nie innych. Kobieta chciala podziękować i podziękowała. Po co to hejtować i ją wyśmiewać? Miłej niedzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 września 2017r. o 11:18
Masz rację, po co hejtować i wyśmiewać. Jednego potraktowali dobrze, drugiego źle.
Jeden i drugi ma prawo się wypowiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pacjentka oddziału niezalogowany
3 września 2017r. o 12:31
Leżałam na wewnetrznym parę razy ,ostatnio ponad tydzień i obsługa w sumie miła (wiadomo sa gorsze pielęgniarki i lepsze,czy tez opiekunowie),ale pracy maja mnóstwo ,a ludzi mało i wiele rzeczy jak roboty ,po prostu biegiem ,zrobić jak najszybciej i wyjść a i to nie zawsze panie sie wyrabiały.
Pomiary cukru,ciśnienia, badania (niektóre w drugim budynku),karmienie pacjentów.
Tych rzeczy nie da sie jednocześnie zrobić i z czymś sie pielęgniarki czasem nie wyrabiają.
Raz bodajże pielegniarka dostała opieprz od innej,ze pacjentka nie nakarmiona ,a jedzenie zimne ,a jak miała nakarmić ,skoro była z inna pacjentką na badaniu komputerowym w drugim budynku i musiała tam pojechać z druga pielegniarką cięzkim łózkiem ,bo pani nie mogła nawet usiąść.Dobrze,ze chociaz ja jakos sama przejde do łazienki i sama zjem ,ale wielu pacjentów wymaga pomocy ,a pań tam pracujących jest za mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
4 września 2017r. o 0:06
Mogę uwierzyć w wiele rzeczy, ale że jedzenie było pyszne...nie bardzo;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pacjentka oddziału niezalogowany
4 września 2017r. o 22:06
~~Krzysztof napisał(a): Mogę uwierzyć w wiele rzeczy, ale że jedzenie było pyszne...nie bardzo;)


Tu się zgadzam niestety.
Przepraszam bardzo ,ale np.jedna parówka,kawałek masła i dwie kromki chleba t0o jest normalna porcja dla dorosłego człowieka?
Dajcie zgodnie z dietą jadło ,ale normalne ilości .
Póżniej zdziwienie ,ze cukrzyk ma wysoki poziom ,bo głodny dostał od rodziny jadło ,lub w sklepiku kupił,bo głodny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jkx niezalogowany
24 września 2017r. o 14:36
Ja też mam złe wspomaganie a wręcz bardzo złe zewnętrznego personel i ordynator do wymiany to może zapanuje opieka nad nami skaczą się te komentarze i będzie wilk syty i owca cała czego sobie i wszystkim życzę a jak na razie to daleko od naszych, daleko od szpitala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza