Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Vegas?--porozmawiajmy o dostępie do broni

14505
DP
13 października 2017r. o 19:41
falco napisał(a): ciągnie wilka do lasu ...
a las szyszko wycina ...ciach ,ciach ...



http://naluzie.onet.pl/nasz-swiat/jak-rosnie-dab-szybkie-nagranie-od-zoledzia-do-drzewa/xf69xs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 października 2017r. o 15:32
kingseiz dla każdego !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2017r. o 18:17
wierzycie sondażom?
...y zapewne tak ale c powiecie o tym że o ile pamiętam to ponad 80% społeczeństwa nie chce liberalizacji przepisów o dostępie do broni
co wy na to zwolennicy?
Polacy widzą w tym większe zagrożenia dla własnego bezpieczeństwa ...
jak to wytłumaczycie?
:)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 października 2017r. o 18:22
Wytłumaczymy otumanieniem przez lewicowe media. Bo taka jest prawda. Statystyki z sąsiednich krajów nie pokazują zależności " więcej broni - większe zagrożenie.". A takie właśnie bzdury pokazują lewicowe media, dla których fakty się nie liczą. Liczy się ideologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2017r. o 18:25
czyli słupki ''poparcia '' rosną ...om bo ich sondaże robią prawicowe media ...
i w to już wierzysz bo to ''swoi''

myślisz kiedyś samodzielnie? :)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 października 2017r. o 18:29
Nie. Słupki PiSowi rosną z oczywistego powodu. Nie ma tak naprawdę opozycji. To co się nazywa opozycja to jest po prostu żałosne. Nie mają żadnego pomysłu. Do tego PiS umiejętnie kupuje elektorat i ma szczęście, że jest koniunktura gospodarcza na świecie.
BTW - ja nie jestem zwolennikiem PiS, bo to lewica. A Antek jasno powiedział, że broni Polakom nie można dać. Jak na lewicowca przystało.
Uwagę o konieczności myślenia musisz zaadresować do siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2017r. o 18:40
poważnie?
sam uważasz się za myślącego bo jak widzę moja uwaga ci zabolała a inni to wg ciebie głupcy?
a jestem przeciwnikiem szerokiego dostępu do broni ...
co dzisiaj stoi na przeszkodzie ku temu by każdy kto zechce taką posiadał ?
napisz gdzie jest problem ?

kiedy czytam że 'kukizowcy'' nawet są za tym by nie było wymagane zaświadczenie od psychologa to co mam o tym myśleć ?
więc co?
karta wędkarska czy rowerowa ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 października 2017r. o 18:51
Uwaga mnie nie zabolała :)
A co do dostępu do broni to dzisiaj nie każdy może mieć. Procedura jest długa, uciążliwa i uznaniowa. Co do badań psychologicznych to jest to bzdura. Żaden psycholog nie jest w stanie po krótkim wywiadzie powiedzieć o badanym nic wiarygodnego. Uważasz, że jakiś psychologi jest w stanie coś o Tobie powiedzieć po kilkunastominutowej rozmowie i analizie wypełnionej przez Ciebie ankiety?
Ograniczeniem dostępu powinny być kryteria związane z popełnionym wcześniej przestępstwem. I wystarczy.
Skoro deklarujesz się jako racjonalista to podaj mi dowody na to, że ułatwienia dostępu do broni będą skutkowały większym zagrożeniem dla obywateli. Znane mi dowody, czyli statystyki z okolicznych krajów w których na 100 mieszkańców przypada od kilku do kilkudziesięciu razy więcej sztuk broni niż w Polsce nie wskazują na zwiększenie zagrożenia.
A jeżeli nie masz takich dowodów to na czym opierasz swój "racjonalny" pogląd o zwiększeniu zagrożenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza