Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Władysław Boczar odszedł na wieczną szychtę
~~Robert niezalogowany
6 października 2017r. o 8:30
Wspaniały Człowiek. Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~K.B. niezalogowany
6 października 2017r. o 12:05
Najszczersze kondolencje Danusiu dla Ciebie i rodziny.
Lato było jeszcze tak pełne optymizmu. Szkoda , że tak szybko odchodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maga niezalogowany
6 października 2017r. o 16:37
Bardzo proszę o informację kiedy pogrzeb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Darek niezalogowany
6 października 2017r. o 18:23
pogrzeb jest we wtorek o godz 12
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tadeusz Sztaba - Lubań niezalogowany
6 października 2017r. o 20:57
Danusiu proszę o przyjęcie naszych wyrazów współczucia. Łączymy się w bólu i cierpieniu z Tobą oraz Całą Rodziną. Odszedł Wspaniały Przyjaciel. Będzie go nam i Knieji brakowało . Władziu Spoczywaj w Pokoju Naszego Pana. Tadeusz z Iwoną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolek Kwiatkowski niezalogowany
7 października 2017r. o 7:19
Jeżeli mogę, na tym Forum, to chciałbym Przekazać moje Głębokie Wyrazy Współczucia dla Danusi, wdowy po Władysławie, i całej jego rodzinie.
Danusiu, trzymaj się dzielnie.
Władziu był wspaniałym człowiekiem, koleżeńskim, kochającym mężem i ojcem.

Mimo starań jakoś nie udało mi się z nim spotkać w tym roku, byłem przejazdem koło jego domu, ale on już ciężko chorował i nie można było go odwiedzić w szpitalu.

Spokój jego duszy!

Kuzyn Bolek z Kalifornii.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 października 2017r. o 20:26
Wielki dobry człowiek spoczywaj w pokoju
DANUSIU NIE ZASMUCAJ SIĘ WŁADEK BYŁ DOBRYM MĘŻEM I BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM SKORO PAN BÓG ZAKOŃCZYŁ JEGO ZIEMSKĄ PIELGRZYMKĘ , MUSIAŁ JĄ CELUJĄCO ZREALIZOWAĆ POMODLĘ SIĘ ZA SPOKÓJ JEGO DUSZY
R K.K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
8 października 2017r. o 12:06
Dobrze, że podaliście termin, miejsce i godzinę pogrzebu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.