Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pokazujemy więcej niż tvn
~~ niezalogowany
20 października 2017r. o 19:50
~~Bolecnauta napisał(a): Dlaczego gosc chce byc anonimowy?


Czyżby Obawa przed PRZESZŁOŚCIĄ ?. Miała być cicha posadka ? Może ktoś ma mnie nie spotkać ? Parę tych posadek w Leśnej było nie ? Dla tego co mianował to powinna być czerwona lampka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 października 2017r. o 20:19
A mnie interesuje co ten zawodowy dyrektor/urzędnik z Leśnej robi w Bolesławcu za nasze podatki? Kto i po co go tu ściągnął?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zdiwiony niezalogowany
20 października 2017r. o 20:26
Dlaczego urzędnik państwowy w ramach kręcenia materiału przez tv (niezaleznie od stacji) ukrywa swa twarz ??
Sam nie jest oskarzony w danej sytuacji więc ??
Inna kwestia to historia i znajomość tego pana - znam osoby ,które z nim pracuja i po prostu tragedia :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 października 2017r. o 20:49
[img=1508525080_ax9he7m.png]

Ten "urodzony" dyrektor wie, gdzie warto się udzielać, by na odpowiednich stołkach zasiadać... ;)
http://drrisk.diecezja.legnica.pl/sekretariat.html

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
21 października 2017r. o 0:26
To juz kolejna osoba w Bolesławcu która zajmuje stanowisko bez kompetencji.Brawo Panie Prezydencie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koko niezalogowany
21 października 2017r. o 8:24
pan nic nie zrobil dla chłopaka ale sędzina dosłownie kpiła sobie ze sprawy dlatego przy sedziach powinien być psycholog bo decydują o zyciu młodych ludzi wg swoich racji nie patrząc na rezultaty dlatego też sędziowie powinni odpowiadać za złe decyzje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gejsza niezalogowany
21 października 2017r. o 11:25
~~koko napisał(a): (...) ale sędzina dosłownie kpiła sobie ze sprawy (...)
Ja tam żadnej kpiny nie zauważyłem. Moim zdaniem kompetentnie odpowiedziała na zadane pytania. Najlepiej jest mediom atakować wszystkich wokoło i zrobić show. Niestety aparat prawa nie działa tak jak niektórzy naoglądali się w filmach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boleslawianka niezalogowany
22 października 2017r. o 12:47
Dyrektor od ponad roku nie odpowiedział na moje pismo. A odpowiedź miała być "do 14 tu dni"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza