Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

MECHANICY SAMOCHODOWI W BOLESŁAWCU - porażka !

2900
#falco nieaktywny
23 października 2017r. o 23:48
kolejny unik ...
chyba ktoś miał rację że nie posłużyło ci to skakanie po słupach wysokiego napięcia ...
długo cię ''trzyma ''
:)

może warto się ''uziemić '';)
powodzenia w dalszych działaniach na bazie ''hejtu '' :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 października 2017r. o 0:12
Ty i te twoje "autorytety", im bardziej anonimowe tym lepsze : )

Pierwszy lepszy ch*jek napisze spod tyldy coś durnego na temat osoby, której nie lubisz a ty zaraz to łykasz jak pelikan, no pogratulować sprzymierzeńców!

I tak jest ze wszystkim, jakis antykleryalny blog to krynica mądrości. Tak jak narkoman, który "na haju" napisał książke o Macierewiczu. To są te twoje źródła wiedzy, im bardziej cuchnący rynsztok, tym przyjemniej ci się w nim tapla. Byleby tylko nawijali pod twoja narracje, to już mają w tobie fana.

Dlaczego tak jest? Boś próżny i bezkrytyczny wobec samego siebie. Dlatego nikomu z zalogowanych nie chce się z tobą gadać, poza jedną przyDuPaską z deficytem uwagi. : )

No i ja czasem się podroczę, bo taki pocieszny jesteś, gdy starasz się dorównać mi i innym naczelnym. :D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 6:44
Gdzie są moderatorzy? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 6:54
~~ napisał(a): Gdzie są moderatorzy? :)


przepraszam kto? nie za duże wymagania jak na taki gÓwniany portalik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 7:42
skorn napisał(a): Ty i te twoje "autorytety", im bardziej anonimowe tym lepsze : )

Pierwszy lepszy ch*jek napisze spod tyldy coś durnego na temat osoby, której nie lubisz a ty zaraz to łykasz jak pelikan, no pogratulować sprzymierzeńców!

I tak jest ze wszystkim, jakis antykleryalny blog to krynica mądrości. Tak jak narkoman, który "na haju" napisał książke o Macierewiczu. To są te twoje źródła wiedzy, im bardziej cuchnący rynsztok, tym przyjemniej ci się w nim tapla. Byleby tylko nawijali pod twoja narracje, to już mają w tobie fana.

Dlaczego tak jest? Boś próżny i bezkrytyczny wobec samego siebie. Dlatego nikomu z zalogowanych nie chce się z tobą gadać, poza jedną przyDuPaską z deficytem uwagi. : )

No i ja czasem się podroczę, bo taki pocieszny jesteś, i innym naczelnym. :D

to teraz moze ja jako ten ''ch*ujek anonimowy
''Boś próżny i bezkrytyczny wobec samego siebie.''
nie będę pierwszy który właśnie ciebie takim widzi ale oczywiście ty zauroczony samym sobą tego nie dostrzegasz

a tutaj przykład

''starasz się dorównać mi''

uważasz że to jest jego celem ?i za kogo się uważasz że warto tobie dorównywać ?

nie zamierzam tu nikogo bronić ale pomimo kontrowersyjności falco pisze co myśli i tego nie ukrywa
zarzut że nikt z zalogowanych nie chce z nim pisać to chybiony zarzut bo są tu nawet anonimowi ludzie z którymi pisze
a z kim ty piszesz skornie?
gdzie ty nawiązujesz z kimś dialog? proponuję ci więcej dystansu do samego siebie bo wolę podyskutować z falco niż z tobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M niezalogowany
24 października 2017r. o 7:48
Co to ma do tematu posta?Niby dorośli faceci A zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu albo piaskownicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~boll niezalogowany
24 października 2017r. o 9:52
Proponuje przejść do strony pierwszej przeczytać jaki był temat i tego się trzymać żenujące hujki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 9:56
~~ napisał(a):
to teraz moze ja jako ten ''ch*ujek anonimowy
''Boś próżny i bezkrytyczny wobec samego siebie.''
nie będę pierwszy który właśnie ciebie takim widzi ale oczywiście ty zauroczony samym sobą tego nie dostrzegasz

a tutaj przykład

''starasz się dorównać mi''

uważasz że to jest jego celem ?i za kogo się uważasz że warto tobie dorównywać ?

nie zamierzam tu nikogo bronić ale pomimo kontrowersyjności falco pisze co myśli i tego nie ukrywa
zarzut że nikt z zalogowanych nie chce z nim pisać to chybiony zarzut bo są tu nawet anonimowi ludzie z którymi pisze
a z kim ty piszesz skornie?
gdzie ty nawiązujesz z kimś dialog? proponuję ci więcej dystansu do samego siebie bo wolę podyskutować z falco niż z tobą


opuść ten kulturalny portal jepany trolu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.