Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

MECHANICY SAMOCHODOWI W BOLESŁAWCU - porażka !

~~:) niezalogowany
24 października 2017r. o 20:45
ale szybka reakcja moderatora
że też nie tak często i nie tak szybko jak teraz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
24 października 2017r. o 21:58
Taka anegdota:
Klient: coś auto mi szwankuje, silnik pracuje nierówno.
Mechanik podchodzi, stuka dwa razy młotkiem i silnik pracuje jak nowy. Mechanik mówi, że należy się 200 zl.
Klient na to: za dwa uderzenia młotkiem??
Mechanik: Dwa uderzenia młotkiem kosztują 2 zł, reszta za to, że wiedziałem, gdzie uderzyć.
Morał niech każdy dopisze sobie sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 października 2017r. o 22:48
hemi napisał(a): Kazimierz,Jegomość ,czy kto tam : widzicie co się dzieje ,czy nie?
Temat o bolesławieckich mechanikach ,a mamy same przepychanki między falco i skornem.. standardowy burdel.info.


Hemi, przed chwilą się działo między kc, a falco. Jakiś czas temu między mną, a falco, a z tyldami się falco cały czas żre.

Jakieś logiczne wnioski? :)


Dopisane 24.10.2017r. o godz. 22:48:

Mechanik na Orlej jest OK. I mają do dyspozycji dobre programy diagnostyczne, zakupione oficjalnie, a w związku z tym, ze wszystkimi możliwymi funkcjami ingerencji.

Mam jeszcze lepszego zaufanego mechanika, ale wybaczcie nie podam danych, bo jak coś to będzie za duży tłok. Tylko dla dobrych znajomych ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
24 października 2017r. o 22:52
alter napisał(a):
hemi napisał(a): Kazimierz,Jegomość ,czy kto tam : widzicie co się dzieje ,czy nie?
Temat o bolesławieckich mechanikach ,a mamy same przepychanki między falco i skornem.. standardowy burdel.info.


Hemi, przed chwilą się działo między kc, a falco. Jakiś czas temu między mną, a falco, a z tyldami się falco cały czas żre.

Jakieś logiczne wnioski? :)

Nie stawiać rowera blisko lodówki ??
Dajcie już spokój , może spotkacie się na rynku ,dacie sobie po mordzie ,potem wypijecie flaszka i od razu atmosfera bedzie lepsza ;)
Mechanik mnie wk(u)rwił więc może wy dajcie sobie spokój i nie róbcie tego samego wobec siebie co? [img=1508878336_9oe2llx.jpg]

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 października 2017r. o 22:57
rafix0016 napisał(a):
Nie stawiać rowera blisko lodówki ??


Tak... i zakładać kaganiec trollom ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 22:57
logiczne wnioski ? nikt oprócz jednego z tych żrących się ,nie podał namiarów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
25 października 2017r. o 6:52
No właśnie to chyba jedyny z tych logicznych wniosków
Zadzwoniłem do dwóch z nich i każdy ma kolejki więc o czymś to świadczy a za namiary po prostu dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
25 października 2017r. o 14:14
alter napisał(a):
rafix0016 napisał(a):
Nie stawiać rowera blisko lodówki ??


Tak... i zakładać kaganiec trollom ;)

Popieram ,nie zalogowani mają oglądać tylko reklamy ,my zalogowani ,nie bójmy się tego słowa-elita,możemy komentować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.