Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Partia mająca dziesięciu członków
~~skorn niezalogowany
24 października 2017r. o 18:48
~~ napisał(a): masz rację tylko chciałem zauważyć że często czyjaś ''logika '' nie zawsze pasuje do ''logiki '' tych którzy mają ze swoją olbrzymie problemy
w tym wypadku twoja ''logika'' nawet najbardziej ''logiczna '' będzie niezrozumiała dla tych o innej orientacji politycznej
popisz dalej a przekonasz się czym jest ''hejt'' w ich wydaniu :)


Logicy,jak Romek wystartuje to wygra w 1 turze .
A tę waszą logikę to wiecie gdzie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca niezalogowany
24 października 2017r. o 19:00
Strasznie asekuracyjna postawa pana z wywiadu. Tak troszkę za Romanem a troszke nie, coś jak Ziemia Bolesławiecka. Niby Roman zły ale dobry. Nie ma spójnego komunikatu do ludzi. Ale ja rozumiem, a nuż Roman wygra to trzeba jakoś z nim. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
24 października 2017r. o 19:01
Wam ...y podać coś najbardziej ''logicznego '' a wy zaraz przedstawicie swoją ''logikę ''
macie najlepszy przykład na człowieku który dokonał samopodpalenia i jasno przedstawił to co jest tego powodem
Błaszczak jednak powiedział że nieważny jest list jaki ten człowiek pozostawił tylko winna jest opozycja
gdzie tu ''logika''?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 20:29
Partia Gowina zmienia nazwę na Partia Bezkręgowców.:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marian Kostecki niezalogowany
24 października 2017r. o 21:18
1. Nie ilość, a jakość. Zrzeszam ludzi 30 - 40 letnich, nieuwikłanych w aktualne gry polityczne. Mój PESEL jest wyjątkiem.
2. Moje "rady" dla Pana Piotra Romana, to manipulacja prowadzącego. Wyraźnie podkreślam, że nie mogę niczego doradzać.
3. Sugestia, że P. Roman winien być posłem, to obiektywna ocena jego kompetencji i umiejętności jednoczenia rozdrobnionego elektoratu.
4. Nigdy nie ściemniałem i z tego byłem i jestem znany, że wypowiadam się bez zbędnej gry słowem.
5. Statut partii, której mam zaszczyt być członkiem, nie zawiera obcej - nam Polakom, ideologii.
Dziękuję tym wszystkim, którzy podjęli merytoryczną dyskusję. Zapraszam do pisania pod adres: [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antena satelitarna niezalogowany
24 października 2017r. o 21:23
~~Marian Kostecki napisał(a): 1. Nie ilość, a jakość. Zrzeszam ludzi 30 - 40 letnich, nieuwikłanych w aktualne gry polityczne. Mój PESEL jest wyjątkiem.
2. Moje "rady" dla Pana Piotra Romana, to manipulacja prowadzącego. Wyraźnie podkreślam, że nie mogę niczego doradzać.
3. Sugestia, że P. Roman winien być posłem, to obiektywna ocena jego kompetencji i umiejętności jednoczenia rozdrobnionego elektoratu.
4. Nigdy nie ściemniałem i z tego byłem i jestem znany, że wypowiadam się bez zbędnej gry słowem.
5. Statut partii, której mam zaszczyt być członkiem, nie zawiera obcej - nam Polakom, ideologii.
Dziękuję tym wszystkim, którzy podjęli merytoryczną dyskusję. Zapraszam do pisania pod adres: [email protected]


Satelita PiS to" pisek " i nic więcej z tego się nie ukręci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alan niezalogowany
24 października 2017r. o 21:27
Z takim podejściem jak w wywiadzie, to ludziom konserwatystom nie pozostaje nic innego jak głosować na PiS, a nie na Gowina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bez kręgosłupa niezalogowany
24 października 2017r. o 21:43
Pan nie zaprezentował w zasadzie nic.Trochę lubi , PIS trochę Gowina a troszkę Romana. Dziwi zainteresowanie redakcji kanapą bez stelaża.
Partia powinna mieć wyraźny program a nie przypina si jak g.ienko do okretu z drewna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo