Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz dostał upomnienie
~~do falco niezalogowany
29 października 2017r. o 20:08
falco napisał(a): jasne ...
ale wolisz odnieść się do ''nadwornego błazna '' niż do piszących tu anonimowo kret.yn.ów
pisz dalej ...ja o czasu do czasu to czytam i ...''przeżywam '' :]


ja o czasu do czasu idę na kibel klocka pstawic

popraw się z PISownią

bo ty jak nie wiesz co napisać to się literek czepiasz

a sam BYKI łoisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
29 października 2017r. o 20:13
spokojnie ''dzieciaki''
dynia nie straszy, dynia bawi
jest też lampionem, ciepłym lampionem


Dopisane 29.10.2017r. o godz. 20:13:

a księdzu szczerze współczuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 października 2017r. o 20:15
DP napisał(a): księdzu szczerze współczuję

Dlaczego?

On może współczuć takiemu pospólstwu jak ty czy falco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
29 października 2017r. o 20:21
stał się kamienie


Dopisane 29.10.2017r. o godz. 20:21:

m*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
29 października 2017r. o 20:22
lepiej to niż zapyziałym granatem z celuliem nawet na powiekach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
29 października 2017r. o 20:25
nie rozumiesz
nie szkodzi

ksiądz rozumie a ty nie musisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 października 2017r. o 22:23
DP napisał(a): nie rozumiesz
nie szkodzi

ksiądz rozumie a ty nie musisz

A ty rozumiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 października 2017r. o 8:38
Posłuchajcie dzieci. Deliberujecie tutaj o istnieniu, bądź nieistnieniu Boga. Spamujecie połowę tematów bezsensownie bijąc pianę.
Ja na szczęście nie mam tego problemu. W dzieciństwie dane było mi dostąpić bliskości Stwórcy i nie muszę się zastanawiać czy On jest, czy Go nie ma. Pozostaje tylko kwestia jak najlepiej Mu służyć. Pozostaje jednak obawa że można było więcej, lepiej, że czegoś się nie dopatrzyło, że coś umknęło...
W sumie macie lepiej, nawet jeśli błądzicie to Pan pewnie się nad Wami ulituje (bo wątpić jest rzeczą ludzką). Ja niestety nie mam tego komfortu. Bo mam pewność Jego istnienia. Czasem trochę Wam zazdroszczę... Ale tylko troszkę, tak jak się zazdrości małemu dziecku, ze nie ma jeszcze poważnych problemów. Dorośnijcie. Im wcześniej, tym lepiej dla Was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.