Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowinki techniczne. Gadżety.

10114
#alter nieaktywny
17 listopada 2017r. o 23:42
A widzisz? Apetyt już Ci wzrósł :) Wystarczy obejrzeć takie cacko. Uznaję zasadę, że od nadmiaru głowa nie boli.



Dopisane 17.11.2017r. o godz. 23:42:

alter napisał(a):

odświeżanie 200HZ!


A ten jest już w fajnej cenie! 2500 zeta :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
17 listopada 2017r. o 23:50
Dla mnie monit to 500 zl ACER:)

Co sadzisz o odebraniu ludziom cydownego aktywnego 3d od 2016 roku?

Bylem w kinie raz na pasywnym 3d i ...byl to chyba zarazem ostatni raz.

HDR na jego miejsce testowales?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 listopada 2017r. o 0:25
Specjalnie nie mam zdania, ponieważ rynek 3D się tak nie rozwinął, a już gaśnie.

Ponadto, dla mnie 3D ma sens tylko do pewnego rodzaju filmów. Typu StarWars. Na inne tego typu nie miałem ochoty płacić.

HDR? Hmm, uważam to za postęp w rejestracji, a potem wyświetlaniu obrazu. Wzrost dynamiki, oraz kontrasty wzrastają znacząco, i poprawiają jakość. Musimy trochę jeszcze na to poczekać? Bo chyba jeszcze żaden model na rynku nie wykorzystuje w pełni tego standardu? I podobnie jak 3D, musi materiał być rejestrowany w tym samym standardzie. Filmów też chyba nie ma za wiele w HDR? Nie znam precyzyjnie szczegółów :) I chyba na razie, tak jak w innych dziedzinach nie warto przepłacać. Wolę poczekać, i spokojnie iść równym krokiem razem z upowszechnianiem się :)


Dopisane 18.11.2017r. o godz. 00:25:

mir.ko napisał(a): Dla mnie monit to 500 zl ACER:)


Mirko, cena wiem że nie, ale to 200HZ?! 35cali?! Nie zachęca? :) W najbliższym czasie, może pod choinkę takiego sobie sprawię :) Wtedy napiszę o wrażeniach.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 listopada 2017r. o 16:47
Nie. Nie jest mi to potrzebne ani do programow ani do jakiegoś typu gry. Wole dźwięk podniesc proc lub grafe wzmocnic na 1070 gtx :)
Dopisane 18.11.2017r. o godz. 00:37:

Nie potrzebuje drugiego telebimu w tym samym pomieszczeniu.


Dopisane 18.11.2017r. o godz. 16:47:

https://www.dobreprogramy.pl/Uczta-dla-oczu-i-uszu-na-Audio-Video-Show-2017.-Relacja-z-imprezy,News,84261.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 listopada 2017r. o 19:28
11500? :)
http://nt.interia.pl/testy/news-test-sony-a1-oled-i-sony-ubp-x800-duet-kinomaniaka,nId,2466348


Dopisane 20.11.2017r. o godz. 19:28:

Mirko jutro odbieram monitor 35cali :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 listopada 2017r. o 21:22
Wow. Gratki. Mysle ze do tego trzeba glebokie biurko. Na moim max ok 27. Tv zmieszcze do 60
Dopisane 20.11.2017r. o godz. 21:22:

W TV dla mnie priorytetowa sprawa to 3D LED. Wszystko inne mi zbedne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 listopada 2017r. o 21:33
mir.ko napisał(a): Wow. Gratki. Mysle ze do tego trzeba glebokie biurko. Na moim max ok 27. Tv zmieszcze do 60Dopisane 20.11.2017r. o godz. 21:22:W TV dla mnie priorytetowa sprawa to 3D LED. Wszystko inne mi zbedne


Mam solidne biuro :) Mam też zalegający uchwyt na ścianę, więc już obmyślam koncepcję :) zamówiłem nowe blaty, także dobrze to widzę.

3D LED? Czy to jednak przyszłość? Może okular 3D? z udanymi kontrolerami? To tak. Na to czekam.

TV masz już na uchwycie? To zwalnia znacznie przestrzeń. Także można coś jeszcze wygospodarować :)



Dopisane 20.11.2017r. o godz. 21:33:

ps.
Wymiary (szer. x wys.x gł.) 
847 x 587 x 266,45 mm

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 listopada 2017r. o 22:21
Okular ? nawet nie wiem o czym piszesz :) ja w przyszłość nie wybiegam. Nie mysle o czyms co nie jest solidne i ustandaryzowane.

Tv na ścianie. Tylko. I okukary aktywne. Kina przy tym sie chowaja dlatego zabroniono implementacji 3d w plytach tv




Dopisane 20.11.2017r. o godz. 22:21:

Nie ma takich przypadków by wszystkie firmy tego samego dnia sie z tego wycofaly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.