Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Nowinki techniczne. Gadżety.

10114
#alter nieaktywny
20 listopada 2017r. o 22:30
mir.ko napisał(a): Okular ? nawet nie wiem o czym piszesz :) ja w przyszłość nie wybiegam. Nie mysle o czyms co nie jest solidne i ustandaryzowane.

Tv na ścianie. Tylko. I okukary aktywne. Kina przy tym sie chowaja dlatego zabroniono implementacji 3d w plytach tv



Też mam takie podejście, do ustandaryzowania. Mam na myśli okular do świata wirtualnego :) Taki już dzisiaj w biedrze za 40zeta kupisz ;) Absolutne minimum. Takie coś zastąpi kiedyś i TV i monitory, a efekt jakbyś 100cali miał do dyspozycji. Trochę musimy poczekać :) Dlatego? Czyli właściwie to kwestia rynku, i podziału zysków jak rozumiem? Dlatego ograniczono ten rynek 3D?

Ja wiem jedno, że na co dzień z 3D bym nie korzystał, a tylko przy nadzwyczajnych okazjach, które są przeznaczone dla seansów StarWarsów :)

Jutro napiszę o wrażeniach z zakupu :) dobranoc

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 listopada 2017r. o 22:39
Filmow 3d jest sporo. praktycznie każdy ktory ma efekty warto w tej technice. Okular a Ekran ? dobre nagłośnienie z kolumn czy sluchawki o wartosci samochodu ?

Sprawa dyskusyjna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 listopada 2017r. o 22:47
mir.ko napisał(a): Filmow 3d jest sporo. praktycznie każdy ktory ma efekty warto w tej technice. Okular a Ekran ? dobre nagłośnienie z kolumn czy sluchawki o wartosci samochodu ?

Sprawa dyskusyjna :)

Tak, zobaczymy jak to się rozwinie. Oczywiście dobrej jakości słuchawki 5.1 znajdziemy już dzisiaj. Nawet 7.1 oferują. Tylko pewnie zestaw 3D będzie miał własne, i pytanie jakiej jakości. Pożyjemy zobaczymy :) bra...

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
21 listopada 2017r. o 18:29
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106660

Jeszcze wracając do słuchawek. Jakosc jakoscia ale nie zapewnia wrazen głośników. Czesto muzyke wole odbierac całym ciałem :) gdy od sopranow i basów wibruje caly salon. Na filmie nie ma innej opcji.

Gdy na scenie przelatuje nad toba samochod i nad glowa czy za plecami oberwiesz decybelami z głośników tylnych ze az dupa podskoczy, to nie wiem czy sluchawki sa w stanie tego dokonac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 listopada 2017r. o 19:36
Dobrze, że Biedronka ma takie oferty, ale dla mnie to raczej są spóźnieni. :D

Słuchawki nigdy nie dorównają 5.1, czy 7.1 oparty na sprzęcie i kolumnach. Mirko, myślę, że wiesz co oznacza w dobrym sprzęcie "cisza", pauza, przerwa pomiędzy utworami? To prawie jak doskonała głęboka czerń obrazu ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
21 listopada 2017r. o 20:10
No... i ze pewnie zaraz bede żałować ze dalem na 60 % mocy. :)

------------------------
Dzwiek ze sluchawek czy z głośników (tyl,przod,góra,dol,lewo,prawo) w zasadzie trafiają do kanałów słuchowych w ktorym sa "prostowane"(?). Wiec możliwości słuchawek otoczenia chyba moga byc naprawde spore

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 listopada 2017r. o 20:18
Przymierzałem się do słuchawek 7.1, Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 .
https://www.komputronik.pl/product/284163/logitech-g633-artemis-spectrum-rgb-7-1.html

I za niezłą cenę 699 zł . Ale na razie już mam dwa rodzaje, więc tymczasem odpuściłem. Może ktoś ma ochotę i skorzysta? I... zawsze można spróbować negocjować cenę. Niejednokrotnie dało to wymierny efekt :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
21 listopada 2017r. o 20:41
Czekaj czekaj. Pisales ze masz zestaw Logitech. Moze z-5500 lub Z906 ? Jaki dźwięk wyciskasz ? Tanio mozna dolby digital i dts. Dlugo mi to zajelo podobnie jak później dts hd :)... na ekranie/panelu będziesz widziec. Sprzety stare ale od niedawna dopiero sa karty/plyty główne co je wykorzystują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.