Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawa Dominika i jej skutki
~~Jacek wiesz który niezalogowany
6 listopada 2017r. o 23:59
Bernard napisał(a):

Nikogo nie oczerniam i nikomu kłód nie podkładam. Podaję istotne dla sprawy informacje i zastanawiam się głośno nad sensem pewnych spraw. Nic ponad to.


Ludzie na szczecie i tak widza twoje motywy i potrafia cie dobrze ocenic. Żenada Bernardzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
7 listopada 2017r. o 0:05
~~Jacek wiesz który napisał(a):
Bernard napisał(a):

Nikogo nie oczerniam i nikomu kłód nie podkładam. Podaję istotne dla sprawy informacje i zastanawiam się głośno nad sensem pewnych spraw. Nic ponad to.


Ludzie na szczecie i tak widza twoje motywy i potrafia cie dobrze ocenic. Żenada Bernardzie


Jacku nie wiem który (możesz się podpisać pod swoimi słowami, to nie boli),

Jakiekolwiek by moje motywy nie były, czep się mojego tekstu a nie mnie:
http://bobrzanie.pl/2017/11/06/chcecie-pomoc-dominikowi-robcie-to-z-rozumem/

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie ważne niezalogowany
7 listopada 2017r. o 7:04
Ludzi spotykają w życiu różne sytuacje, są również krzywdzeni ale mimo to nie mordują.Chlopak powinien siedziec za zabojstwo i usiłowanie zabojstwa.Bo to że ktoś mial trudne dziecinstwo nie znaczy, ze mozna nim wszystko tlumaczyc.Skoro chcecie uniewinnienia to jaki sens ma przestrzeganie prawa, zasady skoro po takim czynie chcecie aby chodzil wolno? Co w jego psychice się dzieje?Czy ktoś za niego poręczy że wiecej nikogo nie skrzywdzi?Wiele osób tak go broni a dlaczego nikt mu wcześniej nie pomógł?Nie dał dachu nad głową, pracy.Dopiero teraz po fakcie ruszyły sumienia?Za to co zrobił ten chłopak ze społeczeństwa powinien zostać wykluczony na wiele lat.A ci co uważają inaczej niech się chwilę zastanowia czy każdy ma prawo wymierzac sprawiedliwość bo ktoś go skrzywdzil?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~--- niezalogowany
7 listopada 2017r. o 9:07
Bernardzie gdybyscie chociaz troszeczke przyłozyli sie do napisania tego artykułu to wiedzielibyscie ze mec. Kasprzyk sam nie prowadzi sprawy tylko wspólnie z mec. Gruszecką i dwoma profesorami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAMA niezalogowany
7 listopada 2017r. o 9:19
To może,by tak za friko z dobroci serca?Nie raz pokazywali prawników,którzy za swoją pomoc,pracę w prowadzeniu sprawy nie brali zapłaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytający niezalogowany
7 listopada 2017r. o 9:28
Wszystkim, którzy podpisali petycję należy się wyjaśnienie jakie doświadczenie ma Kasprzyk w prowadzeniu podobnych spraw. Sprawa stała się publiczną, a Kasprzyk jest do tego radnym. Wypada zatem uzasadnić powód dla którego podjął się tej sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
7 listopada 2017r. o 9:58
~~--- napisał(a): Bernardzie gdybyscie chociaz troszeczke przyłozyli sie do napisania tego artykułu to wiedzielibyscie ze mec. Kasprzyk sam nie prowadzi sprawy tylko wspólnie z mec. Gruszecką i dwoma profesorami


Wiem, że konsultował się z innymi prawnikami, co nie zmienia faktu, że jest obrońcą Dominika i w takiej roli występuje publicznie. Nie zmienia też podanych przeze mnie faktów dotyczących jego uprawnień ani (niestety) nie wpływa na jego doświadczenie w roli obrońcy.

To nie artykuł, to tekst na moim blogu i próba zwrócenia uwagi na pewne rzeczy. Rozumiem, że może się to nie podobać, ale wydaje mi się, że ludzie namawiani do podpisywania petycji i wpłat powinni mieć świadomość tego co wspierają.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 listopada 2017r. o 9:59
idąc tokiem rozumowania: zabójstwo to zab ójstwo, bez różnicy czy ofiarą jest pijak , pedofil czy nastolatka. W zwiążku z tym dla każdego po równo. Więc jak ukradniesz batonika powinieneś dostać taką samą karę jak za kradzież miliona??
a może dlatego mamy różne kwalifikacje czynów , premedytacja ,afekt...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.