Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawa Dominika i jej skutki
~~ niezalogowany
7 listopada 2017r. o 10:01
i to że jest tyle ciosów to nawet czytając tylko kryminały widać że chłopak musiał działać w silnym wzbrzeniu. wiedział co robi?? był poczytalny ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
7 listopada 2017r. o 10:19
Niektórzy terroryści też mają trudne dzieciństwo i co mamy ich usprawiedliwiać za to co robią?

Zbrodnia jest zbrodnią i nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Ja zbrodnia to adekwatna kara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z Bolesławca niezalogowany
7 listopada 2017r. o 11:23
Dominik dokonał czynu karalnego. Zabójstwo będzie zawsze zabójstwem. i chociaż boli bo "zabiłeś kanalię, a będzież odpowiadał za człowieka" fakty są faktami.

Każdy obwiniony ma prawo do obrony. Sytuacja tego chłopaka jest bardzo złożona, szczególnie, że borykał się z nią sam. Uważam, że jego obrony powinien podjąć się dobry obrońca z doświadczeniem i ludzkim podejściem do sprawy i pro publico bono.

Wszystko teraz będzie polegało na tym by przekonać Sąd i uzyskać możliwy najniższy wymiar kary. Bo kara jest nieuchronna. Ten chłopak ma przed sobą całe życie i o jego dalsze życie powinien zawalczyć obrońca.

Nie znam pana Kasprzaka, choć znam dobrze środowisko nic o nim nie słyszałem jako obrońcy w sprawie karnej, natomiast inny wymieniony adwokat szczególnie w towarzystwie rzekomych "profesorów"- stary numer poważnie zapalił mi czerwone światło.
Rada dla rodziny i innych którzy szczerze chcą pomóc temu chłopakowi.
DOBRY OBROŃCA JEST TU NA WAGĘ JEGO DALSZEGO ŻYCIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przecież to proste niezalogowany
7 listopada 2017r. o 12:42
Nie znam pana Kasprzaka, choć znam dobrze środowisko nic o nim nie słyszałem jako obrońcy w sprawie karnej, natomiast inny wymieniony adwokat szczególnie w towarzystwie rzekomych "profesorów"- stary numer poważnie zapalił mi czerwone światło.


Kasprzak? To ten klasyk od magnetofonów chyba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolec niezalogowany
7 listopada 2017r. o 14:49
Nie przekręcaj nazwiska chłopie. Pan mecenas KASPRZYK powtórz parę razy żeby zapamiętać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
7 listopada 2017r. o 14:52
~~bolec napisał(a): Nie przekręcaj nazwiska chłopie. Pan mecenas KASPRZYK powtórz parę razy żeby zapamiętać.


Ale jaja :D Adwokat ma adwokata :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryś niezalogowany
7 listopada 2017r. o 19:22
Pisze ktoś jak by zadał 2 ciosy to by było w afekcie jest niestety inaczej człowiek ,który jest wyprowadzony z równowagi zadaje ciosy na oślep i nie liczy ich 2 ciosy to zadaję raczej ktoś z rozmysłem i rozwagą .Byłem ławnikiem więc orzekałem w różnych sprawach i tu sąd będzie rozważal różne aspekty w tym rodzinną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
7 listopada 2017r. o 19:54
petycje,zbiórka pieniędzy...hmm
gdzie wszyscy byli gdy Dominik potrzebował pomocy?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.