Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe - NA ŻYWO!
1
emem
10 listopada 2017r. o 17:40
Dobre podsumowanie!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 listopada 2017r. o 17:44
fajnie że jesteś ...zerknij tam przy okazji w tą moją pocztę i zlikwiduj te trzy ''wiadomości ''których nie ma a są widoczne
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes85 niezalogowany
11 listopada 2017r. o 8:58
Jegomość- ta broda mnie przeraża....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
11 listopada 2017r. o 10:44
~~Agnes85 napisał(a): Jegomość- ta broda mnie przeraża....


Chodziło mu o to, żeby można było nas rozróżnić : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jegomosc niezalogowany
11 listopada 2017r. o 10:52
Bo ja mam halołin przez cały rok :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 11:03
aha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grabarz niezalogowany
11 listopada 2017r. o 11:45
Ciekawi zapewne obserwatorów naszego miejskiego życia jakie ma zdanie mieszkaniec Osiecznicy pan radny Wojciech Kasprzyk w temacie posiadanych przez Pana redaktora Łętowskiego, świadków zamieszkiwania w Osiecznicy w dniu wyborów Pana Kasprzyka - chyba wszystko jasne Panie Radny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
11 listopada 2017r. o 13:48
~~Grabarz napisał(a): Ciekawi zapewne obserwatorów naszego miejskiego życia jakie ma zdanie mieszkaniec Osiecznicy pan radny Wojciech Kasprzyk w temacie posiadanych przez Pana redaktora Łętowskiego, świadków zamieszkiwania w Osiecznicy w dniu wyborów Pana Kasprzyka - chyba wszystko jasne Panie Radny


Jednego świadka.
Wkrótce Rada Miasta ustosunkuje się do pisma wojewody i będzie musiała podjąć jakieś kroki. Radny Kasprzyk już podjął. Wkrótce koledzy radnego będą musieli podjąć decyzję co z tym fantem zrobić. Sam jestem ciekaw co wymyślą i jaką kreatywnością się wykażą.

Zakładam, że koledzy z klubu, z pracy i z komitetu pana radnego zakomunikują wojewodzie, że wszystko jest ok i z godnie z prawem i piłka będzie po jego stronie. Co zrobi dalej? Zobaczymy...

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.