Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe - NA ŻYWO!
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 13:55
Bernard napisał(a):
~~Grabarz napisał(a): Ciekawi zapewne obserwatorów naszego miejskiego życia jakie ma zdanie mieszkaniec Osiecznicy pan radny Wojciech Kasprzyk w temacie posiadanych przez Pana redaktora Łętowskiego, świadków zamieszkiwania w Osiecznicy w dniu wyborów Pana Kasprzyka - chyba wszystko jasne Panie Radny


Jednego świadka.
Wkrótce Rada Miasta ustosunkuje się do pisma wojewody i będzie musiała podjąć jakieś kroki. Radny Kasprzyk już podjął. Wkrótce koledzy radnego będą musieli podjąć decyzję co z tym fantem zrobić. Sam jestem ciekaw co wymyślą i jaką kreatywnością się wykażą.

Zakładam, że koledzy z klubu, z pracy i z komitetu pana radnego zakomunikują wojewodzie, że wszystko jest ok i z godnie z prawem i piłka będzie po jego stronie. Co zrobi dalej? Zobaczymy...

Jezeli wszystko jest ok, to pilki nie musi i nie powinien odbijac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2017r. o 14:15
Bernard napisał(a):
~~Grabarz napisał(a): Ciekawi zapewne obserwatorów naszego miejskiego życia jakie ma zdanie mieszkaniec Osiecznicy pan radny Wojciech Kasprzyk w temacie posiadanych przez Pana redaktora Łętowskiego, świadków zamieszkiwania w Osiecznicy w dniu wyborów Pana Kasprzyka - chyba wszystko jasne Panie Radny


Jednego świadka.
Wkrótce Rada Miasta ustosunkuje się do pisma wojewody i będzie musiała podjąć jakieś kroki. Radny Kasprzyk już podjął. Wkrótce koledzy radnego będą musieli podjąć decyzję co z tym fantem zrobić. Sam jestem ciekaw co wymyślą i jaką kreatywnością się wykażą.

Zakładam, że koledzy z klubu, z pracy i z komitetu pana radnego zakomunikują wojewodzie, że wszystko jest ok i z godnie z prawem i piłka będzie po jego stronie. Co zrobi dalej? Zobaczymy...


ja już wiem że wszystko będzie OK.
tak jak ze sprawą wysypiska i ze sprawą ''spotkania'' prezydenta z prokuratorem ...
tu w tym grajdole zawsze wszystko jest ''ok''
;)
być może inaczej by było gdyby takie sprawy załatwiane by były przez nie lokalnych prokuratorów i zależne od siebie instytucje ...
tu wszytko jest uwarunkowane politycznie lub poprzez zwykłe ''kolesiostwo ''
czy myślisz Bernardzie że kolejne wybory coś tu zmienią ?
ja wiem że nie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 14:20
falco napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Grabarz napisał(a): Ciekawi zapewne obserwatorów naszego miejskiego życia jakie ma zdanie mieszkaniec Osiecznicy pan radny Wojciech Kasprzyk w temacie posiadanych przez Pana redaktora Łętowskiego, świadków zamieszkiwania w Osiecznicy w dniu wyborów Pana Kasprzyka - chyba wszystko jasne Panie Radny


Jednego świadka.
Wkrótce Rada Miasta ustosunkuje się do pisma wojewody i będzie musiała podjąć jakieś kroki. Radny Kasprzyk już podjął. Wkrótce koledzy radnego będą musieli podjąć decyzję co z tym fantem zrobić. Sam jestem ciekaw co wymyślą i jaką kreatywnością się wykażą.

Zakładam, że koledzy z klubu, z pracy i z komitetu pana radnego zakomunikują wojewodzie, że wszystko jest ok i z godnie z prawem i piłka będzie po jego stronie. Co zrobi dalej? Zobaczymy...


ja już wiem że wszystko będzie OK.
tak jak ze sprawą wysypiska i ze sprawą ''spotkania'' prezydenta z prokuratorem ...
tu w tym grajdole zawsze wszystko jest ''ok''
;)
być może inaczej by było gdyby takie sprawy załatwiane by były przez nie lokalnych prokuratorów i zależne od siebie instytucje ...
tu wszytko jest uwarunkowane politycznie lub poprzez zwykłe ''kolesiostwo ''
czy myślisz Bernardzie że kolejne wybory coś tu zmienią ?
ja wiem że nie ...

Ja tez wiem, ze nie. Pan Prezydent Roman wygra wybory w pierwszej turze. My pisowcy i katole postaramy sie o wygrana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2017r. o 14:34
jasne ... w to mogę uwierzyć ...
wy się ''sprzedacie '' nawet za miskę ryżu ...
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 14:40
falco napisał(a): jasne ... w to mogę uwierzyć ...
wy się ''sprzedacie '' nawet za miskę ryżu ...
:)

PISowcy i katole nie potrzebuja miski ryzu. Rzady PISu sprawily, ze miska ryzu sluzy opozycji totalne. Sprzedaje sie Ulicy i Zagranicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 22:42
~~ napisał(a):
falco napisał(a): jasne ... w to mogę uwierzyć ...
wy się ''sprzedacie '' nawet za miskę ryżu ...
:)

PISowcy i katole nie potrzebuja miski ryzu. Rzady PISu sprawily, ze miska ryzu sluzy opozycji totalne. Sprzedaje sie Ulicy i Zagranicy.


- panowie a ja twierdzę z Prezydent Miasta Piotr Roman przegra te wybory. stanie się tak dlatego MIĘDZY INNYMI , że mieszkańcy naszego miasta już mają JEGO OSOBY JUŻ DOSYĆ i wiedzą, że należy dać szansę INNYM , a kto to będzie, pozwólmy niech sytuacja się rozwija. NIE WYCHODŹMY PRZED SUWERENA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2017r. o 22:48
oczywiście że przegra ...
wiem co piszę ...;)
przegra w pierwszej turze ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca niezalogowany
11 listopada 2017r. o 22:55
falco napisał(a): oczywiście że przegra ...
wiem co piszę ...;)
przegra w pierwszej turze ...hahaha


Wybory będzie organizowała komisja wyborcza a nie urząd miasta. I chwała za to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza